Evlilikte cinsel hayat

Ya valla canim simdiye kadar ben sarildim ben optumde ne oldu hicbise ogrenmedi.savurganca gosterdigim sevgimin bir kiymeti kalmadi ama o opsun sarilsin diye pususa bekledim ben.o ise oof simdi yorgunum oof x beni bir rahat birak pozlarina girdi.bende hata ama demekki birazda.benim onu sevdgimden istedgimden o kadar eminki.x nasil olsa beni seviyor x bana bayiliyor pozlarinda.gorucez bakalim onu basimin ustune cikardigim gibi yere carpmasinida bilirim ben.

İstersen başkalarını anlat hani istediklerini belli et, belki anlar
Canim o an anlasa bile geciyor sonra degisen bise olmuyor.ben davranis seklimi degistirmeliyim ona karsi.kendimi bu kadar acmamaliyim ona karsi.o sır kupüyken ben niye sevgi pitircigi oluyorum ya sanki cok mu hakediyor?benim bu hallerim icin ne yapmis ne caba sarfetmis?ben bonkörce sevgi gosteriyorum sariliyorum ediyorun niye?bende salaklik

Anladım sen kırılmışsın, bir kaç gündürde yazıyorsun bu konuya sürekli kırgınlığını canlı turyorsun. Biraz uzaklaştır kendini bence, kendine yönel. Kitaplar oku vb

Cinsel yaşam önemli tabi her gün yapanda var ayda bir yapanda. Yada bi aynı çift evliliklerinin bir bölümünde sık birlikte olurken bi döneminde az olabilirler. Siz bu dönemde ihtiyaç hissediyosuniz demek ki. Ama eşiniz o kadar istekli değil. Acaba çok yorucu bir işi mi var belki çok yoruluyor . Belki başka problemleri var kafası rahat değil. Birbirinizden uzak kaldıkça daha çok soğuyacaksınız birbirinizden. Bence isteksizliginin nedenlerini öğrenmeye çalışın.

Bir de şu " eski konularına baktım hiç de öyle değilmiş, tek sorununuz o değilmiş bilmem ne" dedektifleri yok mu deli oluyorum. Arkadaşım belki o zaman o sorunları yaşamış çözmüş şimdi başka sorunları var onu paylaşıyor önceki sorunlar ömür boyu sürecek diye bir kaide mi var ?!!

adetlisin diye uzak durmuş adam...sende amma doyumsuz muşsun ha!adam bıkmış senin seks isteklerinden ..iyi ki hasta oluyorsun yoksa...kocan bir nefes alsın istersen...azla tüketmeyin ileriki yıllara bir şey kalmaz..

Vallahi onu anlamaya calisip davranislarinin nedenlerini ogrenmeye calismaya harcadigim vakti kendime ayrilaya karar verdim.ister soguyalim ister isinalim.sadece benim aman iliskimiz sogur aman uzaklasiriz birbirmizden korkumuz yuzunden karsimdaki adama rehavet cöktü.benim dürtüklememle benim iteklememle olan seyler ben bisey yapmayinca olmicaksa olmasin umrumda degil artik..bende insanim benimde bir sabrim bir sınırım var..esimin beni kaybetme korkusu yoksa zaten ben bosa cabalamisim demektie bugune kadar...

Bir zahmet birazda O bu kadin neden boyle oldu neden boyle davraniyor diye sorgulamaya baslasin.sorgulamazsa da kendi bilir..

adetlisin diye uzak durmuş adam...sende amma doyumsuz muşsun ha!adam bıkmış senin seks isteklerinden ..iyi ki hasta oluyorsun yoksa...kocan bir nefes alsın istersen...azla tüketmeyin ileriki yıllara bir şey kalmaz..
Neyi tüketmeyelim ya ileriki yillara kalmicak olan ne?kocan nefes alsin derken pardon?ya allah askina yorum yapmak icin yapmayin ya.elestirmeninde bir uslubu bir adabi var.

Anladım sen kırılmışsın, bir kaç gündürde yazıyorsun bu konuya sürekli kırgınlığını canlı turyorsun. Biraz uzaklaştır kendini bence, kendine yönel. Kitaplar oku vb
Aynen cok kirildim.sadece son olaya degil genel olarak kirilmisim ben.biriktirmisim icimde.hani kadinlar sabreder sabreder konusur kavga eder bagirir cagirir sonra birden vazgecer ya ve sonra hic konusmaz tamamen susar.o moddayim...

Ama unutmayın kaybeden sadece o olmayacak sizde onunla birlikte kaybedeceksiniz. Sizi bir kadın olarak çok iyi anlıyorum. Gururunuz inciniyor istenmediğinizi düşünüyorsunuz . Buraya yazıp rahatlamak istediniz belki çözüm önerileri sunulsun istediniz ama benim diğer konularda da gözlemlediğim cvp yazan bayanların çözüm üretmek icin değil suçlu aramak icin yazdigi...konunuzda da suçlanan genelde siz olunca moraliniz daha çok bozuldu. Madem ki şu an kızgınsınız kirginsiniz o zaman dediginiz gibi tepkinizi gösterin. Ama dediğim gibi birbirinizden daha çok uzaklasacaginizida unutmayin...

Canim tepkimi defalarca gosterdim ben bu adama ya konusmaktan konusalim demekten gercekten kusucam artik.yani neyi konusucaz artik bence konusucak bisey kalmadi ya.hersey benim cabamla ilerliyor bu iliskide.yani bıktim artik yoruldum.bak 2 hafta once sinemaya gidelim dedim yilmaz erdgonin filmine ilk hafta cok kalabalik olur dedi 2. Hafta gidecektik gidecegimiz gun bugun gitmesek olur mu dedi yani hersey benim zorumla mi olucak ya.tamam gitmesin ya gitmesin.bende aksam disari cikicam arkadasimla giderim.herseyde boyle ya.ne istiyorsa onu yapsin tamam.napim ben her turlu kaybediyorum zaten en azindan boyle gururlu kalirim.

Bence de madem yapmıyor yapacak arkadaşlarınız varsa onlarla yapın siz. Neden kendinizi mağdur ediyorsunuz. Bence o da görür belki kendi istemeye başlar

Sizi çok iyi anlıyorum . Aynı şeyleri yaşıyoruz çünkü . Benimde mesela regl haftamdı .4.gün biter . 6 gün geçiyor hala yaklaşmıyor . Söylendiğinde de sen hasta değilmisin diyor. Derdimiz aslında ilişki değil . Eşimiz tarafından istenmek . Aramızda yaş farkı yok . İlk adımı ben atmıyorum yoruldum ..hatta tüm geceliklerimi de kaldırdım işe yaramıyorlar çünkü.
Çözüm olarak benimde önerim yok size haftada 1 onun isteğiyle olmasına alışmaya çalışıyorum . Konuştukça bağrıyor hakaret ediyor iyice soğudum..

Neden biliyormusunuz? Çünkü biz istediğimizde olmuyorsa bize bu yaşatılıyorsa bizde aynı duyguyu yaşatmak istiyoruz.

hep bu tur duygular hissetigimde bu foruma girer okuruum esimde de bariz isteksizlik var ben de sogudum gibi ondan ianki anlik duygum esim oldugunuhissetmedigim yonunde yeter ki uyusun oyle daha mutlu ben de bunnu anladim seks yapalım mi dediginde uyu sen diyorrum

İyi bir cinsel terapi alarak sorunlarınızı görüp çözebilirsiniz. Böyle sürekli birbirinizi suçlayıp içten içe kendinizi yiyerek bu soruna çözüm bulmazsınız. Eminim eşiniz de içten içe sizde kusur buluyordur. Eğer mutlu olmak ya da mutluluğu yakalamak istiyorsanız birbirinize suçu atmayı bırakıp sorunun nerede olduğunu bulup çözüm üretmelisiniz.
Terapiye gitmeseniz de bir akşam sakince oturup sorununuzun ne olduğunu neden bu duruma geldiğinizi ve bunu nasıl aşabileceğinizi konuşmalısınız. Zaten aslında terapistin de yapacağı bu. ancak çiftler birbirleri ile iletişim kuramadıkları için terapiste gidiyorlar ve o da aradaki bu iletişim kopukluğunu gidererek size yardımcı oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…