Evlilikte cinsel hayat

Bazı kadınlar regl döneminde daha istekli olabiliyormuş sanırım bende onlardan biriyim. Regl oldugumda seks yapmıyoruz ama başka şeyler deniyoruz :halay:bi de normal zamanda gusül abdestim zarar gorcek diye fazla sırnaşmam eşime(gün icinde_yatak disinda). Regl olunca böyle bi problemde yok:KK24:

Daha tutkulu olmak istemeniz çok normal. Ama zamanlamalarınız çok yanlış. Tabi ki onun için giyinip süslenip ondan bişey görememek de kötü. Ama o geldiğinde siz de istemezseniz daha kötü olur.

32 yasindayim esim 41.ya sadece daha tutkulu bir iliskimiz olsun istiyorum.sevismedgimiz zamanlarda dogru duzgun sarilip opan bir esim yok.bilmiyorum belki de bu yuzden bunu istiyorum.
Eşler olarak aynı yaştayız ben 32 eşim 41 ama istek olarak tam tersiyiz ben isteksiz eşim istekli.. Yaşla alakası yok bunun.. Ben yorgun oluyorum iş ev çocuk derslerim vs. Siz de biraz meşgul olsanız bir şeylerle eşinizin yaklaştığını görürsünüz..

Herkes zaten aynı şeyi söylemiş bide ben söylemeyeyim ‘regl’ durumunu ..
ben de kocanızda açıkçası bir sorun göremedim. Sürekli ‘filan’ yazmanızdan da ayrıca rahatsız oldum :KK70: kelime bulamıyorsanız o kadar uzatmasaydınız konuyu . Neyse bu konuyla alakalı değil .
Siz kocanıza ‘sen nasıl erkeksin’dediğiniz halde haftada 1 yine de birşeyler yaşıyorsanız , şanslı bir kadınsınız:KK66:
Fena Agiz alışkanlığı olmuş .. :) 'Sen nasıl erkeksin' kavga sebebidir ya. Adamın üstüne gitmeyin konu sahibi. Aşırı kafanızı takmışsin kocanizin sizi arzulamasina.
Başka işin gücünüz yok mu akışına bırakın ve psikolojik tedavi gorun

Bazı kadınlar regl döneminde daha istekli olabiliyormuş sanırım bende onlardan biriyim. Regl oldugumda seks yapmıyoruz ama başka şeyler deniyoruz :halay:bi de normal zamanda gusül abdestim zarar gorcek diye fazla sırnaşmam eşime(gün icinde_yatak disinda). Regl olunca böyle bi problemde yok:KK24:

Gusül abdesti alman gerekiyo canım Nihat Hatipoğlu na böyle bi soru gelmişti. O da demişti ki adetliyken hallenirsen yine de cunublugu üzerimden kaldırmaya diye niyet edip abtestinizi almanız gerekir. Cünub olmak ayrı adet olmak ayrı demişti araştır istersen. Görünce cevap yazmam gerektiğini düşündüm ayrıca bende adetliyken azanlardanim :olamaz:

Gusül abdesti alman gerekiyo canım Nihat Hatipoğlu na böyle bi soru gelmişti. O da demişti ki adetliyken hallenirsen yine de cunublugu üzerimden kaldırmaya diye niyet edip abtestinizi almanız gerekir. Cünub olmak ayrı adet olmak ayrı demişti araştır istersen. Görünce cevap yazmam gerektiğini düşündüm ayrıca bende adetliyken azanlardanim :olamaz:
Teşekkür ederim araştırayım o zaman . Hep kafama takılıyordu. Regl durumunda vajina islak olduğu için cinsel istek artabilyormus :rolleyes:

Evet kendime takinti yaptim sanirim zaman icinde tum bunlari.sevildigimi duymamak dokunulmamak sevgi gostetilmemesi madem bunlari yapamiyor en azindan cinsel olarak beni istesin gostersin diye dusundum buna taktim bu seferde.baktim o da yok.dediginiz gibi yanlis zamanlarda da beklemisim son zamanlarda ama genel olarak dedigim gibi zaten.ben artik sikayet etmekten cok yoruldum cok biktim.hicbisey istemiyorum.bunu da elestirmissiniz boyle yaparsan evliligin bozulur filan tabiki bunu istemem ama kendi istegime gore hareket etmek istiyorum bir sure.kendi isteklerimi onemsemek kendi icimden geldigi gibi davranmak aynen karsimdakinin yaptigi gibi onu hic dusunmeden bencilce davranmak.sonrasina bakarim..sonrasinda da muhtemelen mıç mıç olmam artik bir tık uzak durucam kiymete binmek icin degil kendimi daha iyi hissedecegim icin beklentilerimi sifirladi sagolsun...

Yani belki de.diyorum ya bir kucuck opucuk bile yeri geliyor mutlu ediyor beni ama bunu beklemekten bekledigimi belli edip o sekilde almaktan yoruldum.cinsellik disindaki zamanlarda sevgisini gostermedigi icin ne sozel olarak ne bana dokunmasiyla sarilmasiyla filan bende en azindan beni arzuluyor diye sevinicem belki.benim derdim sevismek degil.esimin beni istedgini gormek hissetmek.ben bunu defalarca konustum ama beni anlayan biri yok karsimda.surekli sevilmeyi bekleyen kedi yavrusu modunda olmak istemiyorum artik.kendimi kucuk dusuruyorum sanki karsisinda.dun gece de oyle oldu.bu cinsellige takisimda iste bu sebeplerden.o yuzden artik ne konusmak ne adim atmak ne bise beklemek istiyorum.kendimi kna karsi kapatmak istiyorum.yoruldum gercekten.

Ben de eşimle bunu yaşıyorum, en son büyük bir kavga ettik, benim beklentilerim yanında onun da beklentileri olduğunu konuştuk. Yani konuşmadan eşinizin kafasından ne geçtiğini anlamanız mümkün değil. Belki onun da sizden beklentileri var...

Eşler olarak aynı yaştayız ben 32 eşim 41 ama istek olarak tam tersiyiz ben isteksiz eşim istekli.. Yaşla alakası yok bunun.. Ben yorgun oluyorum iş ev çocuk derslerim vs. Siz de biraz meşgul olsanız bir şeylerle eşinizin yaklaştığını görürsünüz..

Eşiniz peşinizden koşuyor sanırım siz sürekli meşgulsünüz ?

Ben şunu anladım ki her erkeğin etkilendiği şey farklı...Kimisi güleryüzden, kendine güvenen kadından, kimi gecelikten, kimi farklı şeyden...Kimi de doyumsuz...
Aynen öyle her erkek her kadın gibi.farklı, birde dışarda farklı olup içerde çoşanları var, içerde sönük olup dışarda gürleyeni var

Ben de eşimle bunu yaşıyorum, en son büyük bir kavga ettik, benim beklentilerim yanında onun da beklentileri olduğunu konuştuk. Yani konuşmadan eşinizin kafasından ne geçtiğini anlamanız mümkün değil. Belki onun da sizden beklentileri var...
Canm konustuk defalarca.sevgini gostermeni istiyorum soylemeni istiyorum dedigimde biliyorsun sevildigini diyor.kendine gore gosteriyor iste o.ben goremiyorum ama.beklentilerimiz cok farkli gercekten.beni asla anlamiyor.ben diyorumki agzin laf yapmiyorsa yani soyleyemiyorsan en azindan dokunarak gosterebilirsin sebepsiz yere veya ne bilim cinsel anlamda gosterebilirsin ama bunlarin hicbiri yok.tabiki bana yaklasiyor cinsel olarak zaman zaman ama bana cok az geliyor.cinsellik az gelmiyor sevildgimi istendigimi hissettigim zamanlar cok az geliyor.yani ara ara sirnassa 2 tatli soz arada bir sarilsa etse umrumda olmicak belki de cinsellik.gosterebildgi tek alan cinsellik oldugu icin en azindan bunu yapsin bunu niye yapmiyora taktim ben.ama artik vazgectim ya herseyden.benim bir degerim kalmadi onun gozunde surekli ilgi bekleyen sevgi dilenen bir kadin oldum.kendime guvenimde ciddi oranda azaldi.kendi islerimle kendimle mesgul olucam artik.umudum kalmadi.

Canm konustuk defalarca.sevgini gostermeni istiyorum soylemeni istiyorum dedigimde biliyorsun sevildigini diyor.kendine gore gosteriyor iste o.ben goremiyorum ama.beklentilerimiz cok farkli gercekten.beni asla anlamiyor.ben diyorumki agzin laf yapmiyorsa yani soyleyemiyorsan en azindan dokunarak gosterebilirsin sebepsiz yere veya ne bilim cinsel anlamda gosterebilirsin ama bunlarin hicbiri yok.tabiki bana yaklasiyor cinsel olarak zaman zaman ama bana cok az geliyor.cinsellik az gelmiyor sevildgimi istendigimi hissettigim zamanlar cok az geliyor.yani ara ara sirnassa 2 tatli soz arada bir sarilsa etse umrumda olmicak belki de cinsellik.gosterebildgi tek alan cinsellik oldugu icin en azindan bunu yapsin bunu niye yapmiyora taktim ben.ama artik vazgectim ya herseyden.benim bir degerim kalmadi onun gozunde surekli ilgi bekleyen sevgi dilenen bir kadin oldum.kendime guvenimde ciddi oranda azaldi.kendi islerimle kendimle mesgul olucam artik.umudum kalmadi.
İstersen başkalarını anlat hani istediklerini belli et, belki anlar

Konuştuysan ve değişmiyorsa, üzgünüm eşin değişmeyecek. Boşanmayacaksan kendi kendini mutlu etmenin yollarını arayacaksın. Ben tüm beklentilerimi sıfırladım mesela.

Konuştuysan ve değişmiyorsa, üzgünüm eşin değişmeyecek. Boşanmayacaksan kendi kendini mutlu etmenin yollarını arayacaksın. Ben tüm beklentilerimi sıfırladım mesela.
Bosanmayi dusunmuyorum insallah hicte dusunmem.su anda cok kirgin hissediyorum kendimi.yani gayet soguk duruyorum esime karsi ama icimden bisey gelmiyor bisey yapsin gelsin konussun vs diye degil.illa ki konusucaz normallesicez ama bizim normalimiz benim beklentimi sifirlamakla olucak ve bende artik sevgimi ikide birde sarilarak operek veya niye beni opmedin niye bana sarilmadin demicem asla.isterse opsun istemezse opmesin.umrumda olmuyormus gibi davrancam zamanla da umrumda olmaz muhtemelen bu duruma alismali cool olmaliyim.şu kedi yavrusu gibi sevgi dilenen modumdan bende sıkıldım acikcasi.kendimi degistirmeliyim madem onu degistiremiyorum...

X