Evlilikte cinsel hayat

Bir de gene Türkiyeden çıkan bir marka daha vardı ismini unuttum onun organik çamaşır pijama serisine yamulmuştum , en son Bonprix e dalmıştım ki o da kapandı :KK43: Niyeeeee biz alerjiklerin don giyme hakkı yok mu :KK70:

Valla keşke sizin gibi olsam:KK70:

Tanga için günlük pedler var ki....

işte günlük değil regl pedleri lazım. hem günlük pedler de kalktı galiba göremiyorum artık hiç.

hatta bence en rahatı g string. :halay: ne kadar bacağıma yakınsa çamaşırın kenarı benim için o kadar rahatsız oluyor boxer ve normal külot sevmem. hipster ve brazillian kesim giyebiliyorum.

işte günlük değil regl pedleri lazım. hem günlük pedler de kalktı galiba göremiyorum artık hiç.

hatta bence en rahatı g string. :halay: ne kadar bacağıma yakınsa çamaşırın kenarı benim için o kadar rahatsız oluyor boxer ve normal külot sevmem. hipster ve brazillian kesim giyebiliyorum.

Ben regl günleri çift kat don giyiyorum siz tanga::KK70:

Benim için en rahatı yüksel bel tamamen popo kaplayan külot :) Ya benim belim çok üşüyor bir de, yüksek bel olmayan bir şey giyemiyorum neredeyse.

Ben regl günleri çift kat don giyiyorum siz tanga::KK70:

Benim için en rahatı yüksel bel tamamen popo kaplayan külot :) Ya benim belim çok üşüyor bir de, yüksek bel olmayan bir şey giyemiyorum neredeyse.

anladım. benim belim bacaklarım hiç üşümez. bugün bile askılı elbiseyle balkona falan çıktım çorapsız bi de :KK70: karnıma baskı yapan külot regl dönemi ağrı yapıyor bana sanırım ondan hafif olmalı üstümde işte herkesin rahatı farklı

Cıks. Bizzat kalabalık bir grupta erkeklerin tamamından hemen hemen aynı cevabı almıştık. O an istiyorlarsa sevişmeyi evet tetikleyici bir unsur olabiliyor ama istemiyorlarsa etkilendikleri bir şey değil. Azımsanmayacak bir kısmı da seksi şeylerin aradaki duygu yoğunluğunu bitirdiğini söyledi. Hatta biri " sevdiğim kadına şişme bebek gözüyle bakmama sebep oluyor" bile dedi.

Eşi tarafından aldatılan bir arkadaşım var, biraz araları düzelir gibi olunca saçma sapan şeyler almaya başladı.Vucut çorabı gibi :işsiz: Ona da bu akılları veren kendi gibi bir arkadaşı..Aşırı itici buluyorum ben bu hareketleri ,belli ki bazı erkeklere de öyle geliyor.
Boşanma kararı aldıklarında eşyalarını birlikte topladık, saçma sapan naylon kırmızı basit bişeyler..
Güzel iç çamaşırı ben de çok severim,hatta günlük özel falan diye de ayırmam o ayrı.Ama yani seksiymiş diye alınan o garip parçalardan etkilenen bir adamla ne biliyim..Sanki kadınla değil de gecelikle sevişiyor gibi ..
Bir adam bir kadını paçalı don içinde bile arzulayabilir,duygu ile ilgilidir,ve bence zorlamaya gerek yoktur.

Eşi tarafından aldatılan bir arkadaşım var, biraz araları düzelir gibi olunca saçma sapan şeyler almaya başladı.Vucut çorabı gibi :işsiz: Ona da bu akılları veren kendi gibi bir arkadaşı..Aşırı itici buluyorum ben bu hareketleri ,belli ki bazı erkeklere de öyle geliyor.
Boşanma kararı aldıklarında eşyalarını birlikte topladık, saçma sapan naylon kırmızı basit bişeyler..
Yani o garip parçalardan etkilenen bir adamla ne biliyim..Sanki kadınla değil de gecelikle sevişiyor gibi ..
Bir adam bir kadını paçalı don içinde bile arzulayabilir,duygu ile ilgilidir,ve bence zorlamaya gerek yoktur.

Aslında size itici gelen o parçalar sevdiklerinin üzerinde görünce güzel geliyor. Fantezi dünyası bambaşka bir dünya, keşfetmeden iğrenç ve anlamsız geliyor ama içine girince geç kalmışlık hissi var.

Aslında size itici gelen o parçalar sevdiklerinin üzerinde görünce güzel geliyor. Fantezi dünyası bambaşka bir dünya, keşfetmeden iğrenç ve anlamsız geliyor ama içine girince geç kalmışlık hissi var.

Yok ya iğrenç değil, nasıl anlatsam basit duruyordu benim gördüklerim...Ben giyince iyi hissetmezdim içinde , aslında benim o anda üzüldüğüm arkadaşımın arzulanmak için onlara ihtiyaç duyması,giydi ama yine olmadı anlatabiliyor muyum..
Severek kullananlar vardır elbette.İki taraf da keyif alıyorsa ne ala..

Yok ya iğrenç değil, nasıl anlatsam basit duruyordu benim gördüklerim...Ben giyince iyi hissetmezdim içinde , aslında benim o anda üzüldüğüm arkadaşımın arzulanmak için onlara ihtiyaç duyması,giydi ama yine olmadı anlatabiliyor muyum..
Severek kullananlar vardır elbette.İki taraf da keyif alıyorsa ne ala..
Anladım, üzüldüm arkadaşınız için

Valla benim esim oyle taytin ustune corap cekiim veya sacma sapan giyineyim takilir bazen.kıs gunu en fazla pijama giyebiliyorum atraksiyon olsun diye arada bir seksi gecelik giyiyorum biseyler olmadan once degisiklik olsun diye.bazi arkadaslar sadece sevismek icin giyersen olmaz demis ya e evin icinde de cocukta varsa nasil transparan filan giyiliyor onu anlamadim

Valla benim esim oyle taytin ustune corap cekiim veya sacma sapan giyineyim takilir bazen.kıs gunu en fazla pijama giyebiliyorum atraksiyon olsun diye arada bir seksi gecelik giyiyorum biseyler olmadan once degisiklik olsun diye.bazi arkadaslar sadece sevismek icin giyersen olmaz demis ya e evin icinde de cocukta varsa nasil transparan filan giyiliyor onu anlamadim
Çocuk varsa giyilmez bencede ama diğer türlü giyimler çocuklar 2-3 yaşında ise sorun olmadan giyilir

Çocuk yok :KK66:

Ya eşin seviyorsa sorun değil. Ama bunu konuştunuz mu? Benimki sevmiyor mesela.

1- Regl iken birliktelik olmaması doğal. Hastalık kaparsınız hiç hijyenik degil.
2-Her zaman eşten beklemiyoruz. En azından ben beklemiyorum. Onlar da insan ve belki de bi kerede bizim adım atmamızı bekliyorlar, ilgi istiyorlar.

Bunun sen başlattın ben başlattımı olmaz. Niye haftada 1 ayda 3 ü olmaz. Eşiniz de sizde ne zaman istekliyseniz adım atarsınız.

Tabi her zaman siz adım atıyorsanız o farklı.

Penye askılı gecelik yaz kış giyerim pijama hiç giyemem yataktta ama saten geceliklerde kötü yani kayıyo üstünden sürekli..

Üşenmedim kaç dakikadır okuyorum bütün mesajları, gülmekten öleceğim :KK70::KK70::KK70::KK70:

Öncelikle sayın konu sahibi ben size biraz hak verdim. Sevilmek, okşanmak,öpülmek,arzulanmak her kadının ihtiyacı olan şeyler bence, sadece bunu ifade etme şekliniz biraz hatalı olmuş. Onu düzeltmeye çalışın. Hep eşinizden beklemeyin. Gerekirse HEP siz yapın ne olacak ki. Türk kadınlarında genel problem o vardır hep erkek başlatır kadın utanır. Boşverin. Siz başlatın. Evde hep seksi giyinin, iç çamaşırınıza ve temizliğinize çok önem gösterin,vücudunuza aynı şekilde. Ve seks istiyormuşsunuz gibi davranmayın sürekli eşinize yanaşın, öpün sarılın geçin. Birşey beklemeyin beklenti içine girmeyin. Bir süre sonra düzeleceğini düşünüyorum ben.

Evet hanımlar seksi giyinme olaylarına gelecek olursak:halay:
Ben sateni çok seviyorum, transparan şeyleri de. Evli değilim ama bütün çamaşırlarım takım ve dantellidir. Öyle seviyorum. Tanga giyemiyorum pantolon giydiğimde de çamaşır izi sevmiyorum doğal olarak dantelliler çok güzel işimi görüyor. Hemde sevgilim de ne zaman üstümü değişirken görse bi halleniyor:halay::oops: saten ve transparan geceliklerim çoktur,bence çok da rahatlar. :KK54:
Sevgilinin önünde üstünü çıkarırken mi hoşuna gidiyor yoksa seni öyle görmek mi gidiyor? Bende soyunurken izlenmeyi çok severim

X