Evlilikte Aldatılma sonrası affetme ve pişmanlık

Bilmiyorum bu unutulacak,üstü kapanacak bişey degil ki. Sürekli yiyip bitirir insanı. Hic kimseyi kınamıyorum affedenler de olabilir,hic umursamadan devam edebilenler de. Ben yapamadım,beni gözden çıkarmış birine çabalamaktansa yepyeni bir sayfa açıp belki bir zaman sonra kıynetimi bilen birine şans tanımak daha mantıklı geldi. İyiki de ayrılmişım..

Bunun bi nedeni sebebi bahanesi olmaz ki ama. Sevmiyorsundur anlasamiyorsundur begenmiyorsundur ayrılırsın. Aldatılmayı kimse haketmiyor kadin olsun,erkek olsun

Bunun bi nedeni sebebi bahanesi olmaz ki ama. Sevmiyorsundur anlasamiyorsundur begenmiyorsundur ayrılırsın. Aldatılmayı kimse haketmiyor kadin olsun,erkek olsun
O şekilde değil..
İlişki bitmiştir,evler ayrılmıştır..
Bosanilacagi kesindir,adam gider..
Ha boşanma sürecinde bile olsa o adama hangi kadın bakar o da ayrı dava..

Ömür boyu unutamayıp hep acabalarla yaşamak çok zor çok iyi düşünün böyle hayat geçer mi diye kimseye de bir açıklama yapmak zorunda değilsiniz artık bırakın şu millet ne der i de kendinizi düşünün artık lütfen!

Aynisini ben yaşadım her tartışmada alakasız bir kavgada o travmalar aklıma geliyor neden bununla yaşıyorum diyorum ama aramiz iyiyken de çok seviyorum. Severek evlendik bazı şeyleri sır gibi saklıyorum kimseye söyleyemiyorum içim içimi yiyor kahroluyorum bı yandan mutluyum bir yandan mutsuz kendi kendimi bile çözemiyorum bı anlatabilsem belki rahatladım ama yapamam Allah yardımcımiz olsun

Asıl sorun kendinizi affedemiyorsunuz aldatanı affetmeninde böyle bir getirisi oluyor bununla başa çıkan afetmeli zaten....keske ben bu güvensizlikle şüpheyle başedebilecekmiyim diye net bir soru sorsaydınız kendinize...

Bende aldatıldım 2 ay oldu hala geçmiyor benimki çok taze bana geçmeyecek de biliyorum dizinde gecmeyecek ne yapmamız lazım bende bilmiyorum bende burada akıl aradım ama bir yere varamadm inşallah düzelir Rabbim gönlümüze ferahlık versin

5 ay önce aldatma nedeniyle boşandım.Oncesi de yaklaşık 1 yıl var.Aldatilmak en kötü duyguymus.Unutması, silmesi çok zor.Aldatacagina Ölseydi hiç olmazsa anılarımız temiz kalırdı.Benim ki bi de gidip o o..pu ile 1 ay sonra evlendi.Asla içimden çıkmaz bu nefret ve kin.Ama hayat devam ediyor ve kızım için etmek zorunda.Hayatta herkesin bir sınavı varmış.Bizimki de Aldatilmak galiba

Neden o zaman değilde şimdi sorularından korkuyorum verecek cevap bulamıyorum , hersey çok zor geliyor o cesareti özgüveni bulamıyorum kendimde. Ama çok istiyorum bu durumdan kurtulmayı
29 yaşındasınız hayatınızın daha çok başı, sizin yaşıtlarınız daha bekarken hiç kendinize bu eziyeti etmeyin karşınıza güzel insanlar çıkar öyle bir sever ki sizi bu yaşadıklarımız yaşanmamış gibi unutulur. Bu şekilde ömür boyu hep içinizde şüphe yara kalacak. Toplayın cesaretinizi ve boşanın. 12 sene önce boşandım inanın hiç aklıma bile gelmiyor üstüne başka birine deli gibi aşık da oldum

Şu hayatta aldatılmayan kadın var mı acaba merak ederim yani eminim bence yoktur bazıları katlanır ayrılmaz bazıları ayrılır

Merhaba bende sizin gibi yapıp eski eşimi affetmiştim sonrasında sizin düşündüklerinizin aynısını bende düşündüm defalarca babam kapıma geldi gel kızım çekmek zorunda değilsin bu adamı diye ben hep baba yuvam dağılmasın dedim ve benim eski eşim eve ekmek parası bulamazken elin o.... Yediriyormuş paraları babam bakıyordu bize nitekim malesef yine yaptı yapacağını demem o ki 1 kere yapan yine yapıyor boşuna ömrünüzü çükütmeyin ben tecrübeli biri olarak bunları söylüyorum size kimin ne dediği umurunuzda olmasın

Evde beni çocukları bırakıp başka kadına giden adamı neden affedeyim defolsun gitsin. Affetsemmi diye düşünmedim bile aldım çocuklarımı tek celsede boşandım iyikide boşadım. Şimdi o kadınla evlendi ama ayrılık aşamasındalarmış perişan bir haldeymiş beter olsun inşallah.

Bu hayatta affetmeyeceğim şeylerden biridir aldatma konusu. Bu işin kadını erkegide yok. Bir kere yapan hep yapar. Kendinize biraz saygınız olsun lütfen.

Delilleri aldiktan sonra hemen bi avukati tutup herifi kapinin önüne koyup dogrudan terapi aliyosun kendin icin…

Ben oldum. Sürekli keşke boşansaydım dedim neyse zaten aldatmaya devam etmiş sonunda ayrıldım. Siz de hazır olun. Bunu demek istemezdim ama yine yapacaktır zaten. Çünkü aldatmak bir karaktersizlik değişmez

O sizi aldattığı gün bu evlilik bitmiş
30 sene evli kalsanız 30 sene bu şüphe ile hayat geçer mi ?
İnsan yol arkadaşına en çok güvenmek istiyor.
Siz bu adamı güvenip baba yapabilir misiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…