Evliliklerde mutlu bir beraberlik için...

"ekmek bulamazlarsa pasta yesinler" değilmi sevgili marie antoinette? benim de sana dediğim şey farklı değil canım,ama kocası tedavi olmuyosa,karısına şiddet uyguluyorsa,düzenli işi yoksa ve ayrılık olayına karşı "seni öldürürüm" tavrı içindeyse bu kadın kaderine razı oluyor işte. olmak zorunda kalıyor;bence de keşke böyle şeyler olmasa ama oluyor.hayatta alternatifsiz şeyler de var ne yazıkki senin benim hayatımda yok belki ama var.
çok kötü şeyler oluyor,üçüncü sayfa haberlerinde bir sürü isimsiz kadın,eski koca dehşeti tarzı bir sürü haber.işte çözümün kadın elinden çıkamadığı yerler de oluyor. senin benim bireysel olarak bu anlayışı değiştirmem mümkün görünmüyor. belki bizden bir sonraki nesilde ayrılmak normal görünecek,dul olmak kabahat sayılmayacak ama sene 2011 hala bu devran böyle. bence de umarım değişir ama değişmiyor.o yüzden diyorum sadece teselli verilebiliyor çok kez;çünkü çözüm yok.

haklisin ama kader deyip katlanalimmi biz katlandikca yillar degissede devran hep ayni kalmazmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…