Evlilik.....ve.....Pismanlik mi?

Askisi

Kizimiz ile cekirdek aile
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2007
1.684
4
Hanimlar, hic evlendiginiz icin pisman oldunuz mu?

ya insanlar genelde kavga ettiklerinde tartıştıklarında
eşleri tarafından kalpleri kırıldığında ve bazı sorumlulukları kaldıramadıklarını
düşündüğü anlarda buna pişman olurlar pişman olmak eşle doğru orantılı bence
erkeklerde pişman olmuştur eminim ama bunun geçici olduğunu düşünüyorum
ben sadece bir kere bunu hissettim onda da eşimle tartışmıştık
ama durup dururken kimse pişman olmaz

evli değilim ,ama gözlemlerimden hareketle şunları yazabilirm.Kimse dört dörtlük değil.Bu yüzden evli çiftlerin arasında uyumsuzluğun olması çok normal.Kavga,gürültü çıktığında,erkek ailesini koruduğunda,eşini onlara ezdirdiğinde elbette kadınlar pişman oluyor.Lanet olsun senle tanıştığım güne diyebiliyor.Erkek için de sanırım aynı şey söz konusu.Anlık bi şey.Araları düzeldiğinde ''bi daanemm kocişim '' de diyebiliyorlar.Ben ne zaman pişman olurdum.Eğer eşim dönüşü olmayan bi hata yaptıysa,onurumu kırdıysa o zaman pişman olurdum.Geçici pişmanlıkları herkes yaşıyor neredeyse...a.s.

Şu ana kadar hiç pişman olmadığım, hiç keşke demediğim en önemli konudur evliliğim.,
Bencede eş ile alakalı bir durum bu. İnsan doğru kişiyi bulabilmişse pişman olmuyor bence.

ooo ewlendim daha düğün salonundan çıktık gelin arabasında pişman oldum keşke ewlenmeseydim die ama atmışdım imzayı gerçi yine de bitti çok şükür kurtuldm

evlensek pişman olur muyuz acaba :çok üzgünüm:

bende bunu dusunuyorum ıste. evleneyı dusundugum kısı bana gore cok ıyı. ama evlenınce degısıyo ersey dıyolar. benım en sınır oldugum sey ılgısızlık. sımdı bıle yapıyo evlenınce emınım daha da cok yapar. ama ınsallah ben yanılırım da pısman olmam evlendıgıme:çok üzgünüm:

yanı onunla oldugu ıcın degıl de evlendıgıme pışman olacagım gıbı gelıyo bazen:KK43:

allah pişman etmesın ne diyim kavun değil ki koklayasın .. of of :):)

valla eşimi deli gibi sevmeme rağmen bazen bana yaşattıkları yüzünden çok pişman oluyorum.Mesela bu dönemlerde çok pişmanım ama geçer heralde zamanla

nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Son düzenleme:
X