Bosanma süreci ne zor imtihanmış isyan etmek istemiyorum yaşadığım duyguları yaşayanlar var mi kadın olarak desteğinize ihtiyacım var

Etrafta size ölmüş evi yanmış kolunuz kopmuş gibi ah vah yazık diyenleri ciddiye almayın hep olumlu düşünün inadına olurmu etrafimizda şeytan da çok Sizi o boş laflariyla gömmelerine izin vermeyin.Uzerinize toprak attırmayın ne eski eşe ne akrabalara ne bundan zevk alacaklara boş teselliyide bosverin Kimse bilmiyor bu hayatda sonunu kimin başına ne gelir ne zaman gelir hiç kimse.Sizi uzenleri Allah'a bırakın siz dimdik yola devam silin o gözyaşlarını bence yeter aktığı.Biliyormusunuz bazen birşeye ne kadar önem verirsek o kadar kötü oluyor berbat çoğu evlilik bunların hiçbirisinin size üstünlüğü yok çoluk çocuk için sürünüyor zaten çoğu gormuyormuyuz bı kaç tane birbirine tam uyan makine dişlisi gibi birbirini seven sayan sayılı çift kaldı zaten.Bu kadar iyi değilse kötü birşey bitti diye niye karalar baglanacaksinizki
Ahhh... Etraf zaten başlı başına dert duyma deseniz De insanız kafamıza takıyoruz yaraya tuz basıyorlar

Aldatılmış ve şiddet görmüşsunuz. Bunlarla ilgili mahkemeye sunacak delillerinin varmı? Birde eşiniz boşanmak istemiyor mu yoksa nafaka filan vermeden mi boşanmaya çalışıyor?
Benden özür ve adim bekliyormuş beyimiz delil yok nafaka çok istiyorum diye anlaşmalı ya dönmüyor

Ay kendi kendime yazıyor gibi oluyorum da telefonumda bir sıkıntı var alıntı yapamıyorum.Etraf yaraya tuzu basarsa bassın onlar elinde tuzluk her hıyara koşarlar çok afedersiniz.Kim onlar ya kendi evlilikleri peri masalı yedik evet.Allahaskina şu kendi evliligini guzelleyenleri takmayın kimse güzel evliliğini dillendirmez pek inanın.Tavugun tek başarısı yumurta çıkarmak kimininde tek başarısı koca bulmak Gül'ün geçin biraz yahu .Dalga geçin biraz öze bakın bize dayatma hep bunlar hep ikinci sınıf insan gibi ölelim perişan olalım yataklara düşelim istiyorlar erkek olsak n'olacak canim kadın oldumu çeneleri bitmez neden kadın güzel birşey çünkü meyve veren ağaç taşlanır.Kendi kocası suratına bakmaz o hala başımda koca var kafasında bırakın şu tek kocası nikah cüzdanı olanların laflarını.Birde kocakarilar var evlilik katlanmak tır kızım sabret kızım diyen iki büklüm hayatı çöp olmuş .Hepsi erkek yancisi bosverin.Kadininda erkeginde kötüsü kötü.

Geçecek merak etme bende doğuma çok yakın sürede bosanmistim çocuğumun hayati tehlikesi vardı dogumda , bebeğinin ameliyatinda bile yanımızda olmadı. 4 ayda alışıyorsun 2 yıl olacak çok mutluyum. 3 çocuğumla yaşıyorum o hata yapan insanda peşimde dolaşıyor hav hav gibi. Bunları belki tek olmadığını anlarsın biraz rahatlarsın diye yazdım güçlü ol bütün kadınlar çok güçlü.
Herkese iyi akşamlar boşanma surecideyim 2 bebegim ve 8 yaşında oğlum var bilen bilir belki lohusa iken zor dönemler geçirdim boşanma kararı aldık.
Diyeceğim şu ki dönem dönem kedimi toparladım iyiyim güçlüyüm diyorum kendimi iyi hissediyorum. Ama 3 4 gündür içimde tuhaflık var ağlıyorum öyle zamansız içim acıyor,pişmanlık ve kendimi sorgulama fazlası ile arttı. Başaramadım hissi var yorgun ve çok fazla omuzlarım da yük hissediyorum. Bu dönem ne zaman geçer ne zaman kendimi toparlarım bu duygular normal mi? Bu süreci geçirenler veya süreçte olanlar fikirleriniz çok önemli.

Geçecek merak etme bende doğuma çok yakın sürede bosanmistim çocuğumun hayati tehlikesi vardı dogumda , bebeğinin ameliyatinda bile yanımızda olmadı. 4 ayda alışıyorsun 2 yıl olacak çok mutluyum. 3 çocuğumla yaşıyorum o hata yapan insanda peşimde dolaşıyor hav hav gibi. Bunları belki tek olmadığını anlarsın biraz rahatlarsın diye yazdım güçlü ol bütün kadınlar çok güçlü.
Çok guclusunuz Allah yardım etmiş rabbim daha da güç kuvvet nasip etsin teşekkür ederim yorum için geçecek inşallah

Çok guclusunuz Allah yardım etmiş rabbim daha da güç kuvvet nasip etsin teşekkür ederim yorum için geçecek inşallah
Bende tşk ederim sende oylesin olmak zorundasın kendi elinde bu çocukların var güçlüyüm de kendine hep ayakta dimdik durdugun zaman karşı tarafın acısını göreceksin ve o acı seni daha güçlendirecek hakkınızda hayırlısı olsun

Bende tşk ederim sende oylesin olmak zorundasın kendi elinde bu çocukların var güçlüyüm de kendine hep ayakta dimdik durdugun zaman karşı tarafın acısını göreceksin ve o acı seni daha güçlendirecek hakkınızda hayırlısı olsun
Aminnn inşallah o günleri görürüm inşallah göreceğime çocuklarımn ihtiyacı var

Herkese iyi akşamlar boşanma surecideyim 2 bebegim ve 8 yaşında oğlum var bilen bilir belki lohusa iken zor dönemler geçirdim boşanma kararı aldık.
Diyeceğim şu ki dönem dönem kedimi toparladım iyiyim güçlüyüm diyorum kendimi iyi hissediyorum. Ama 3 4 gündür içimde tuhaflık var ağlıyorum öyle zamansız içim acıyor,pişmanlık ve kendimi sorgulama fazlası ile arttı. Başaramadım hissi var yorgun ve çok fazla omuzlarım da yük hissediyorum. Bu dönem ne zaman geçer ne zaman kendimi toparlarım bu duygular normal mi? Bu süreci geçirenler veya süreçte olanlar fikirleriniz çok önemli.
Boşanma kararı verildiğinde ve tamamen bittiğinde bu kötü hisleriniz geçiyor. Hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor şu an biliyorum anlıyorum sizi ama boşandığınız zaman rahatlayacaksınız

X