Evlilik Terapisi,

merhaba;
oncelıkle cok uzuldum bende kayınvalıdemden yana muzdarıpım altınlarımıza ve takılarqa yardım etmemesıne ragmen goz koyması benı cok sınırlendırdı ama esımın her harcamasını takıp edıyorum ve aılesıne yardıom etmıyor suan ztn durumalrıda ıyı 4kısı calısıyor ama yıne frsatını buldukca annesı esımı dıdıklemeye calısıyor para dıye

Kimi önerdiniz?

Öncelikle Allah yardımcınız olsun biz burda ne desek boş naçizane tavsiyem;
1. Tüm borçları çıkartıp ÖDEME PLANI YAPMALISINIZ öncelikli olanlardan ödemeye başlamanız.
2.Erzakları aylık alıp listeyle alışverişe çıkman da yararlı olabilir ama gerçekten büyük borç.
3.Para edecek bi mülkünüz varsa satıp acil borçlarınızı kapatabilirsiniz.
4.Gereksiz tv abonelikleri telefon harcamalarından kısmanız da yararlı olabilir.

Bu işin çokta evlilik terapistiyle alakası yok.Eşin sorumsuz savurgan sana güveniyor.Sen de bütün yanlışlarını örtüp,onun hatalarını borçlarını yükleniyorsun.Sorun bu.

acillllllll merhaba bayanalar ben 25 yaşındayım 6 aylık evliyim. eşimle 5 yıllık sevgili geçmişimizden sonra 6 ay önce evlendik severek. ilk 2 ay cok güzeldi ama eşimcok alkol alıyor ve alkol aldıktan sonra hiç laf geçiremiyorum eğer iyi davranırsam içtiğine bişey söylemezsem karşımda sırık sıklam aşık bir adam ama yok ters tepki verirsem yinemi içtin şöle böle diye kavga edersem eger tamamen farklı ve bağırıp çağıran bir insana dönüşüyor. en son dün akşam yine içmiş ve yine tartıştık sonra ağlamaya başladı ben içmek istemiyorum ben böle değilim gibilerinden. imedi zamanlarda cok iyiyiz cok mutluyuz bizi maddi yöndende etkilediği için tartışmalar coğaldı artık oda tartışmalardan bıkmış ama kendimi tutamıyorum içti zaman sinirleniyorum 1 gecede 1 aylık gecinme paramızı yedi zamanlar oldu kafayı yemek üzereyim ne yapmam lazım lütfwen fikir verin bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…