Evlilik Terapisi,

1. "ama kendisi yorum yaptıracak detayları vermiş " Çocukken bazı mızıkçılar olurdu, bir eşyanız düştüğünde hemen alıp sahiplenir, ama o benim, düşürmüşüm dediğinizde "DÜŞÜRMESEYDİN, dikkatli olsaydın da düşürmeseydin, artık benim " derlerdi ya, işte öyle olmuş.

2. "o kocayla da bu sorun aylık 15.000tl kazansalarda çözülmez bence. " Hıh işte ben de bunu diyorum. Bu sorun bi sorunsa eğer, 650 lira da olsa sorundur, 6500 de olsa, 15.000 de olsa sorundur . 6500 lira kazanıyorlarmış, onlara mı acıcam olmamalı oradaki mantık.

3. "yorum yapmam da yasak değil yaptım da." Siz yanlışları sadece yasak olduğunda mı yapmıyorsunuz acaba?

Bence olaylara kişisel bakışınızı biraz esnetmelisiniz. Kusura bakma konu sahibi, konudan alakasız şeyler yazdım, ileti kirliliği yarattım ama haksızlığa da dayanamıyorum :kedi:

bakış açıları çok farklı....yanlış yaptığımı düşünmüyorum. kime göre neye göre yanlış. siz kimsiniz???arkadaşın sempati laflarından çok biraz silkelenip kendine gelmesi lazım. bu arkadaşın somut sorunu para ve koca. paranın çözümü çalışmak. burdan duyacağı herhangi bir laf 125 milyarlık borcu 5 milyar azaltmayacak. 125 milyar borç bu. benim bu arkadaşa belki tek tavsiyem olabilir bu durumdan annesine bahsetmesin de kadıncağız üzülmesin.

bakış açıları çok farklı....yanlış yaptığımı düşünmüyorum. kime göre neye göre yanlış. siz kimsiniz???arkadaşın sempati laflarından çok biraz silkelenip kendine gelmesi lazım. bu arkadaşın somut sorunu para ve koca. paranın çözümü çalışmak. burdan duyacağı herhangi bir laf 125 milyarlık borcu 5 milyar azaltmayacak. 125 milyar borç bu. benim bu arkadaşa belki tek tavsiyem olabilir bu durumdan annesine bahsetmesin de kadıncağız üzülmesin.

pardon ama 6,500 ve üst düzey yönetici olması sizi niye gerdi? bu ne şiddet bu ne celal diyorum sadece size :1closedeyes:

valla aklımdan ilk geçen özellikle kocanızın ÜST DÜZEY YÖNETİCİ olarak çalıştığı firmaya acımak oldu. ayrıca sizi de tebrik etmek lazım 3 sene boyunca bi evin maddi durumuna el atayım dememişsiniz. eşiniz belki de kredi kartının şifresini v.s herşeyini verdi ailesine onlarda başta 7000 olan borcu ödemediler tabiiki ve faizde bine bine bu hale geldi eşinizde sağan soldan borçla borcu kapatmaya çalıştı. 3 sene önce o büyük kavgalarınızda işi ele almanız lazımdı. iş işten geçmiş. 6.500 tl ile geçinemiyoruz demeniz de ayrıca gayet abes. beceriksizlik ve doyumsuzluk var heralde siz de. insanlar ne halde siz 6.500 tl ile geçinemiyorum diyosunuz. bi de sizin için üzülücem öyle mi?? kusura bakmayın.

Ah sevgili concealed,

o 3 yılı bir de bana sorun!! evin maddi durumuna el atmaz olur muyum hiç! her türlü cambazlık ve numarayı denedim: tatlı söz tehdit her şey... gizli gizli kocamın şifrelerini kırmaya çalıştım, bankalarla temasa geçtim, hatta mahkeme kararıyla bir rapor alıp banka işlemlerinde yetkili olmayı araştırdım, kavga ettim, küstüm, "Yardım edeyim sana da yazık tek başına olmaz" dedim. ama ben dedikçe o daha kaçtı, tüm zekasını ve eforunu benden kayıt saklamaya harcadı.

işin trajikomik tarafı firmasına milyonlarca dolar kazandırabiliyor ve tek kuruşu boşa çıkarmıyor. herkes son derece memnun ondan. zaten onun bu istikrarlı ve "işini bilen" halinden herkes borç vermiş adama. ben ondan anlatamıyorum kimseye derdimi.

en sonunda iflas noktasına gelince bana söyledi olanı biteni. bunu öğrenmemle birlikte evliliğimizdeki çatırtı başladı, 8 aydır da depremi atlatamadık. zaten bana terapist aratan da bu depremleri atlatamamamız.

6500 lirayla geçinememek çok utanç verici. ben üniversiteyi hem okuyup hem çalışarak bitirebildim. yokluktan okul bırakmak zorunda kaldım. bu ülkede insanlar ne halde yaşıyorlar bilmez miyim? ondan bu kadar isyan ediyorum, çok sevdiğim eşimin hem yüzüne hem arkasından görgüsüz diyorum. insanlar böyle yaşarken ben ne olduğu belirsiz bir borç batağında hovardalık ödemek zorundayım.

hayy allahım yaaa...beni şu açıdan gerdi 6500 lira ortak geliri olan ve üst düzey yönetici olan birisi 125 milyar borç yapıyor gerçi eşi yapıor ama bu arkadaşta uyanmıyor buna. yani eğitim desen var, iş hayatı desen var, ee yönetici olduğuna göre az çok bir şirkette bile neler olabileceğini şimdiye kadar görmüştür. yönettiği insanlar var bu arkadaşın..borç yapamaz diye bişey demiyorum kesinlikle sadece bu arkadaşın hesabını kitabını takip etmeyişi 3 sene boyunca ve hereşeye sırtını dönmüş olması çok anlamsız...

merak etmeyin yönetici olmasını kıskanmadım ne gelirini de ne de borcunu. sadece bilinçli bir kadın olara kendini bu duruma sürüklemiş olması beni gerdi....

valla aklımdan ilk geçen özellikle kocanızın ÜST DÜZEY YÖNETİCİ olarak çalıştığı firmaya acımak oldu. ayrıca sizi de tebrik etmek lazım 3 sene boyunca bi evin maddi durumuna el atayım dememişsiniz. eşiniz belki de kredi kartının şifresini v.s herşeyini verdi ailesine onlarda başta 7000 olan borcu ödemediler tabiiki ve faizde bine bine bu hale geldi eşinizde sağan soldan borçla borcu kapatmaya çalıştı. 3 sene önce o büyük kavgalarınızda işi ele almanız lazımdı. iş işten geçmiş. 6.500 tl ile geçinemiyoruz demeniz de ayrıca gayet abes. beceriksizlik ve doyumsuzluk var heralde siz de. insanlar ne halde siz 6.500 tl ile geçinemiyorum diyosunuz. bi de sizin için üzülücem öyle mi?? kusura bakmayın.

Ah sevgili concealed,

o 3 yılı bir de bana sorun!! evin maddi durumuna el atmaz olur muyum hiç! her türlü cambazlık ve numarayı denedim: tatlı söz tehdit her şey... gizli gizli kocamın şifrelerini kırmaya çalıştım, bankalarla temasa geçtim, hatta mahkeme kararıyla bir rapor alıp banka işlemlerinde yetkili olmayı araştırdım, kavga ettim, küstüm, "Yardım edeyim sana da yazık tek başına olmaz" dedim. ama ben dedikçe o daha kaçtı, tüm zekasını ve eforunu benden kayıt saklamaya harcadı.

işin trajikomik tarafı firmasına milyonlarca dolar kazandırabiliyor ve tek kuruşu boşa çıkarmıyor. herkes son derece memnun ondan. zaten onun bu istikrarlı ve "işini bilen" halinden herkes borç vermiş adama. ben ondan anlatamıyorum kimseye derdimi.

en sonunda iflas noktasına gelince bana söyledi olanı biteni. bunu öğrenmemle birlikte evliliğimizdeki çatırtı başladı, 8 aydır da depremi atlatamadık. zaten bana terapist aratan da bu depremleri atlatamamamız.

6500 lirayla geçinememek çok utanç verici. ben üniversiteyi hem okuyup hem çalışarak bitirebildim. yokluktan okul bırakmak zorunda kaldım. bu ülkede insanlar ne halde yaşıyorlar bilmez miyim? ondan bu kadar isyan ediyorum, çok sevdiğim eşimin hem yüzüne hem arkasından görgüsüz diyorum. insanlar böyle yaşarken ben ne olduğu belirsiz bir borç batağında hovardalık ödemek zorundayım.

şimdi oldu kafamdaki anlamsız şeyler çözülmeye başladı. yöneticiyim demişsin yaa ben bu kadın bunu nasıl anlamaz nasıl takip etmez diye çok sinirlendim ama sen de elinden geleni yapmışsın, şimdi oldu. ilk mesajın bana biraz havada kalmış gibi geldi. ama bu son mesajınla kafamdakiler oturdu yerine. kıracak bişey dediysem sadece senden özür dilerim, kusura bakma. ama eşinin mutlaka tedavi görmesi lazım bana göre fakat onu buna nasıl ina edersin bilemicem

ayyyyyyyyyyyyyyy
valla okurken ben şiştim güzelim..seni düşünemiyorum..şimdi ailesi bu kadar şeyi yapmak için sizin evlenmenizi mi bekledi anlamıyorum ki..evlilik hediyesi olarak aileye gayrimenkul mü alınır..ailesine yardım etsin ,buna bişi demem ama bu biraz fazla olmamış mı? eşe dokta kredi..aileye kredi kredi..eşinin bu kadar rahat olmasının sebebide maaşının yüksek olması bence..maaşı az olsa bu kadar şeyi yapamazdı..erkeklerin eşi maalesef ki çok çok açık oluyor..bir dizi izlemiştim türkmen düğünü diye..belki trt1 de izleyenolmuştur..kadın ,geline şöyle bir nahisat veriyor..erkek milletini maddi anlamda boş bırakmayacaksın..hep alacaksın..evinde 2 tabak varsa ,birisini keyfin için kıracaksın..bırak o düşünsün ,o sıkılsın..erkek milletini biraz maddi konularda boş bırakmayıp ,fazla olmadan ,borç içinde bırakacakjsın falan filan diyor...))valla ne diyim bence doğru
eşinin 1500 tl kiralı rezidans bakması da şaşırtıcı..o kadar borç birde oranın kirası birde geçinme işi....nasıl olacak hepsi....mesele ,eşinin elinin sıkı olmaması ,ve maaşlarınıza güvenerek har vurup harman savurması..eşin yarın öbür gün gider ,bir kredi daha çeker ,birde onun borcunu ödersiniz..ailesi ile konuşsan ,eşinle de yine konuşsan..bence aile terapisti yerine bir psikiyatriste gidin..bu bir hastalık gibi

valla aklımdan ilk geçen özellikle kocanızın ÜST DÜZEY YÖNETİCİ olarak çalıştığı firmaya acımak oldu. ayrıca sizi de tebrik etmek lazım 3 sene boyunca bi evin maddi durumuna el atayım dememişsiniz. eşiniz belki de kredi kartının şifresini v.s herşeyini verdi ailesine onlarda başta 7000 olan borcu ödemediler tabiiki ve faizde bine bine bu hale geldi eşinizde sağan soldan borçla borcu kapatmaya çalıştı. 3 sene önce o büyük kavgalarınızda işi ele almanız lazımdı. iş işten geçmiş. 6.500 tl ile geçinemiyoruz demeniz de ayrıca gayet abes. beceriksizlik ve doyumsuzluk var heralde siz de. insanlar ne halde siz 6.500 tl ile geçinemiyorum diyosunuz. bi de sizin için üzülücem öyle mi?? kusura bakmayın

iyide zaten bunlar borç harç içinde..kadın çıldırmak üzere..bankaya kredi ve kredi kartı için borç ödüyorlar..tabii ki 6500 tl ile geçinemezler...borçları olmasa ,bu para ile geçinemiyoruz dese ,o zaman haklısınız ama şu aşamada haklı değilsiniz..

Icim kabardi canim ozur diliyerek esin icin tek diyecegim sey sorumsuz!!! Insan bukadarda olmazki ya evinin rizkini kazancini gotur milete yedir ben birseyi daha anlamiyorum bu harcamalari gercekten ailesine yaptiysa bunun anne babasi boyle birseyi nasil kabul ediyo ogularini bukadar borcun altna bukadar buyuk bir yukun altina nasil sokabiliyo anlamiyorum sonucta evli barkli ve artik onunda bir sorumlulugu var ailesine yardim etmis olabilir ama buda biraz bilincsiz olmus Allah yardimcin olsun esinede akil fikir

Icim kabardi canim ozur diliyerek esin icin tek diyecegim sey sorumsuz!!! Insan bukadarda olmazki ya evinin rizkini kazancini gotur milete yedir ben birseyi daha anlamiyorum bu harcamalari gercekten ailesine yaptiysa bunun anne babasi boyle birseyi nasil kabul ediyo ogularini bukadar borcun altna bukadar buyuk bir yukun altina nasil sokabiliyo anlamiyorum sonucta evli barkli ve artik onunda bir sorumlulugu var ailesine yardim etmis olabilir ama buda biraz bilincsiz olmus Allah yardimcin olsun esinede akil fikir

Güzelim, bazı anne babalar çocugunu okutup büyütüp para kazanmaya başladıktan sonra kendilerini "altın yumurtalayan tavuğu" "el kızı"na hediye etmiş gibi görürler. Sermayeyi kendileri koydukları için kazançtan da mümkün olduğunca faydalanmaya bakarlar. Bir de burada adam yüksek maaş alıyor ya, nasılsa kazanıyor, işleri iyi, kazanır öder, mantığı vardır.Bu olayda da sanıyorum benzer bi durum var.

Marjina aynen dedigin gibi canim ama nakadar kazanirsa kazansin boyle birsey yapmamalilar okutmus olabilirler yerin geldginde evlatlaridir yani yardim eder ama bukadarda olmaz sahsen benim vicdanim kaldirmaz yazik gunah bu insana ev lazim araba lazim kosede parasi olmasi lazim demeki boyle aileler var helal olsun

ayhh bana daral geldı okurken, sana kolaylıklar dılerım lupa
ınsallah cabucak atlatırsınız bugünlerı....
ama kocanı sora bı düzel döv olurmu...

Valla canım eskilerin bir sözü var ARTMAYAN YETMEZ diye. Yani ayda 50 lira da olsa 5000 lira da olsa gücün neye yeterse para artırıp biriktirmek lazım bu hayatta.Yoksa saçıp savurmaya verdin mi kendini aynı arkadaşın dediği gibi 15000 alsanız da yetmez. Biriktirmek şart. Bu arada eşine de sana da birer kredi kartı yeter de artar bile. Çünkü insan birden fazla kredi kartını kontrol edemiyor ayrıca yine çok önemli bir öğüt kesinlikle KREDı KARTINA TAKSıT YAPTIRMA. Bankalar iyilik eder gibi taksit yaptırıyor halbuki o bankaların klasik tuzağı bence 100 liralık şeyi aa bu ayda 10 liraya geliyor diye ucuz sanıp alıyosun sonra ekstre zıvanadan çıkıyor. Özetlemek gerekirse öncelikle para biriktirmeye çalışın borçlar biter bitmez her ay belli bir miktar. ıkincisi sadece birer kredi kartınız olsun. Üçüncüsü de asla kredi kartına taksit yaptırmayın.

Güzelim, bazı anne babalar çocugunu okutup büyütüp para kazanmaya başladıktan sonra kendilerini "altın yumurtalayan tavuğu" "el kızı"na hediye etmiş gibi görürler. Sermayeyi kendileri koydukları için kazançtan da mümkün olduğunca faydalanmaya bakarlar. Bir de burada adam yüksek maaş alıyor ya, nasılsa kazanıyor, işleri iyi, kazanır öder, mantığı vardır.Bu olayda da sanıyorum benzer bi durum var.
bu yazıya kesinlikle katılıyorum. bazı aile düşünür yeterki çocuğum kimseye muhtaç olmasın , kimiside düşünsün yatırım yaptık kazandığını bize versin. ben önce kendi ailemde yaşadım bunu, okuttuk sende bize bakacan diye falan hep para istendi verdimde, ikinci olarakta kayınpeder birlikte yaşamak istedi, evde 5 kişi 4ü çalışıyo olacak herkes sayacak parayı bunun eline o da yatırım yapacak. oldu canım benim kendi paramla yatırım yapacak aklım yoktu... neysem.
arkadaşım öncelikle geçmiş olsun kötü zor zamanlar geçirmişsin. ne yalan söylim senin yerinde kim olsa bırak borçlarını ödemeye yardım etmeyi, çoktan bitarafına tekmeyi atarlardı. eğer eşini seviyorsan birşeylerin düzeleceğini düşünüyorsan en doğru karar bir evlilik terapistine, çift terapistine görünmeniz. tavsiye ediyorum diye bir site var. meslek adı ve şehir girince oradaki istediğin alandan meslek elemanlarını özelliklerini uzmanlık alanları ve onunla ilgili yorumları görebiliyorsun orada bir araştır bence. eşinin yaptığı bunca borca bakınca aklıma iki ihtimal geliyor. para harcama hastalığı diye bişi var. ya eşinde ondan var. yada eşin ailesinin aklına uydu çekti krediyi verdi onlara sanada söyleyemedi faizi bilmem ne hallederim sandı ama baş edemedi çığ gibi büyüdü sonra. şu rezidıns kiralama olayına gelince harbi çok sinir bozucu. bizde çift maaşız. aylık gelir3-4,5 arası değişiyor ama kiram 300 evimde ahım şahım değil eski ev kiraya vereceğime yatırım yapar kendime ev alırım diye düşündük. sinirlerinin bozulması çok normal. işleri borçları yoluna koyabildiniz mi... gerçekten çok üzüldüm gelişmelerden bizi haberdar et yanındayız:1hug:

Hesapları elinize almakla iyi yapmışsınız, eşinizin ailesini de Allah bildiği gibi yapsın.Bundan sonra para işlerini ona bırakmazsanız sorun ortadan kalkar. Marjinalfaydalı arkadaşım çok doğru söylemiş, aynen katılıyorum.

çok teşekkür ederim, inanın birileriyle konuşmak okumak bile şimdiden iyi geldi. ben foruma bugün kaydoldum. özel mesaj atamıyorum sanırım.

ben de ideceğim boğazıma kadar geldi sıkıntım..
anlıyorum seni canım.bizde de öyle bir durum vardı..sonra karar verdim maaşımı eşime vermemeye 1 sene verdim de madalya mı taktı sanki..:mymeka:

arkadaslar benımde ankarada acılen bır aıle terapıstıne ıhtıyacım var tavsıye edebılcegnız bır ısım varsa ozel mesajla atarmısınız yuzden 3 yıldır evlıyız ve ben suanda 4 aylık hamıleyım ama cok kotu gecıyor hamılelıgım cok mutsuz ve streslıyım , 4 ay once esımı terk etmısdım ama yalvardı yakardı akıllanıcam dedı benı dondurdu sonra bır baktımkı hamıle kalmısım sımdıde benı cok uzuyor hıc umursamıyor sooyledıgım hıcbırseyı takmıyor,sureklı ıs yerınden kız arkadasları ılekonusuyor ve gece yarıları onlardan uyuyamıyor seklınde mesajlar gelıyor sonra bırbırımıze gırıyor ve benım uzerıme yuruyor sen ruh hastasısın dıyor ben ne yapayım sımdı sızce normal bır durummu evlı bır erkege gece yarıları baska kadınlardan mesaj gelmesı vs. ben ne yapıcam bılemıyorum yapayalnızım esımın aılesı ılede gorusmuyoruzherseyden bıkmıs hayattan sogmus durumdayım dayanacak gucum kalmadı artık...

İçim eriye eriye bütün yazdıklarınızı okudum nasıl bir insansınız nasıl öfke dolu empatiden uzak hayata kızgınsınız ama bu hayata kızkgınlığınız sebebi bu kadın değil unutmayın öfkeniz kimse ondan çıkarın.Sizin hiçmi hatanız olmadı siz hiçmi hatanız yüzünüzden dolayı arkadaşınıza ağlaya ağlaya gitmediniz gidipte sizi anlamasını istemediniz koştunuz diyelim koştuğunuz arkadaşınız size kucak açacağına aynen böyle yumruklandınızmı size ne yazılsa boş sadece borcu olan o hanıma değilde size çokkk ama çokkk acıdımmm belliki öyle yalnızsınızki.O hanım bir şekilde borcunu öder bu kabustan öyle veya böyle kurtulur ama siz bu kafayla çokkk zor.UNUTMAYIN BİR LAF VARDIR VE BEN SİZİN GİBİ BÖYLE AHKAM KESİPTE AHKAM KESTİĞİ KONUNUN DAHA BETRLERİNİ YAŞAYANLARI GÖRDÜM..SÖZ ŞÖYLE "UNUTMAKİ İNSAN BU HAYATTA KINAMADIĞINI YAŞAMADAN ÖLMEZMİŞ"!!!!!

Hanımlar herkese merhaba,

yaklaşık 2 saattir her türlü aramayı yaptım ama bulamıyorum.

Evliliğimde sıkıntılar başladı :KK43:(( eşim de ben de üst düzey yöneticiyiz, ne mutluluğumuzu ne de sorunlarımız birileriyle paylaşabiliriz. gerçekten size, bana yol gösterecek birilerine ihtiyacımız var.

3 yıl önce birbirimizi çok severek evlendik. daha en başında eşim bana sürekli ailelerimizden yardımsız evleneceğimizi dikte etti durdu. her şeyi ama her şeyi biz aldık. benim bi tanecik memur emeklisi anacım var. elinde avcunda ne varsa verdi ama tabi ne olacak ki! onun ailesi ise hiç bir maddi yükümlülük kabul etmedi. hatta bana iki ruj bir far almak bile çok zorlarına gitti. bu yüzden daha nişanlıyken eşimle kavga etmiştik.

neyse evlendik, bir ay sonra bana kredi kartı ekstreleri geldi. bir de ne göreyim: eşimin ailesi bize destek olacağına, çorabıma çamaşırına kadar her şeyi eşime aldırmışlar. 3 yıl öncesinde yapılan harcamanın tutarı tam 7000 YTL idi. üstelik de evlenmeden 2 ay önce eşimi bir gayrımenkul almaya zorlamışlar. yani onlara evlilik hediyesi bir de gayrımenkul aldık tam 1 sene ödedik borcunu.

ben bunu farkedince daha 15 günlük evliyken kıyamet koptu. o günden sonra eşim bütün kredi kartı kstrelerini ailesinin evine yönlendirdi. bana hiç ama hiç bir şey söylemedi. ben farkediyordum bi acayiplik olduğunu ama bir türlü benimle iletişim kurmadı 3 yıl boyunca. söylemesi ayıp olacak ama bizim aylık ortalama gelirimiz 6500 YTL civarı. ama gelin görün ki, ben hala market yerine pazara giden, 3 kuruş 5 kuruş artırmaya çalışan bir kadınım. hiç bir zaman ooh diyemedim. 3-5 kuruş koyamadım çünkü bütün paraları kredi kartına ödüyor, ben de azıcık maaşımla ev kirası faturalar market pazar yetiştirmeye çalışıyordum.

en sonunda olanlar oldu. eşim pes etti ve bana hesapları verdi. hesaplara bir baktımki.... tam 45 milyar borç içindeyiz!!!! üstelik de eşim hem kendi adına hem de çevredeki eş dost kim var kim yoksa borç almış. toplam 125 milyarı buluyor 3 yılda bankalardan ordan burdan alınan kredi miktarı!

sorduğumda bana hiç cevap vermiyor. ısrarla ne bileyim işte, kredi kartı büyüdü de büyüdü diyor. ama benim evimin harcaması belli! tabi her şey aklıma gelir oldu: acaba kumar mı oynuyor, başka bir kadına mı yediriyor, dolandırıldı mı, tehdit altında mı diye... ama en çok şüpheyi kayınvalidem çekiyor. bundan 3 yıl önce parasızlıktan bir iğne alamayan insanlar, 6 ay önce nakit parayla araba çektiler altlarına üstelik sıfır! yeminler ediyor vallah diyor ama ben içimdeki şüpheden kurtulamıyorum. kesin benim evimin rızkını, geleceğimi anasına babasına yediriyor.

yanarım yanarım da salak gibi evlendiğimizin 2. günü bana altınlarımı sattırdılar çok borç var anca beraber kanca beraber diye!!

işte biz bu krizleri de atlatmaya çalıştık. ben ne kadar hesabı varsa aldım elinden, şifreleri değiştirdim. para trafiği tamamen elimde. kredi kartlarını teker teker kapattırıyorum. 45 milyar derseniz, bi güzel kredi çektik eşşekler gibi onu ödüyoruz.

şimdi yeni bir eve taşınmamız gerek, ama benim görgüsüz kocam aylardır en aşağı 1500 ytl kiralı rezidınlara bakıyor. çıldırmak üzereyim artık.

evde kavga kıyamet. boğaya özenen kurbağa misali, özeniyor şiştikçe şişiyor. yoruldum artık sürekli kollamaktan.

en sonunda bir evlilik terapistine gitmeye kara verdik.

ne olur!! ankara'da bildiğiniz terapist varsa söyleyin, fayda gördünüz mü? düzelir mi?

yoksa ben artık tutamayacağım bu evliliği daha fazla!!

Bende Aile terapisti ararken yazınızı gördüm çokkk üzüldüm,çok önce yazılmış umarım bütün bu depremleri aşmışsınızdır ve bu kadar yazılan çirkin yazılara rağmen asaletinizi korumuş olmanız ayrıca taktire şayandır tebrik ederim..Mutlu günler sizin olsun...

X