evlilik sonrası genital bölge temizliği :(

Lazer epilasyon kesin çözüm olmuyor malesef. En güzeli agda. Ama kendin yapma. Hatta acemi birine de yaptirma. Kuaförde başla agdana 2-3 ay içinde düzene girer. 8 ay sonra da incelir kendin yaparsin

Lazer epilasyon kesin çözüm olmuyor malesef. En güzeli agda. Ama kendin yapma. Hatta acemi birine de yaptirma. Kuaförde başla agdana 2-3 ay içinde düzene girer. 8 ay sonra da incelir kendin yaparsin

Kesin cözüm ama aleksandrit veya dioden lazeri. Ipl yaptirinca tekrarlar

Kesin cözüm ama aleksandrit veya dioden lazeri. Ipl yaptirinca tekrarlar
Tüy yapısı önemli kesin çözüm diyebilmek için. Ben beyaz tenliyim ve tüylerim sarı iğneli epilasyon dışında bir fayda asla giremem mesela. Hem doğum sonrası hormanel değişiklikle yeniden çıkabilir

Tüy yapısı önemli kesin çözüm diyebilmek için. Ben beyaz tenliyim ve tüylerim sarı iğneli epilasyon dışında bir fayda asla giremem mesela. Hem doğum sonrası hormanel değişiklikle yeniden çıkabilir

Sari tüyler de dediginiz gibi.
Konuyu acn arkadas genital bölgesine jilet kullandigindan mütevellit lazerin güzel sonuc verecegini düsünüyorum.
Birde lazerin en cok ve cabuk etki gösterdigi yer koltuk alti ve genital bölge deniyor.

Hamile olanlarda da hormonlar degisse bile genelde kaliciligini koruyor. Cevremde neredeyse bütün arkadaslar yaptirdigindan biliyorum. Ama herkeste ayni olacak diye bir garanti yok tabiki

Sari tüyler de dediginiz gibi.
Konuyu acn arkadas genital bölgesine jilet kullandigindan mütevellit lazerin güzel sonuc verecegini düsünüyorum.
Birde lazerin en cok ve cabuk etki gösterdigi yer koltuk alti ve genital bölge deniyor.

Hamile olanlarda da hormonlar degisse bile genelde kaliciligini koruyor. Cevremde neredeyse bütün arkadaslar yaptirdigindan biliyorum. Ama herkeste ayni olacak diye bir garanti yok tabiki
Sevinsem mi üzülsem mi bilemiyorum ama bende yıllarca jilet kullandım hala sarı hala sarı 😂

Sevinsem mi üzülsem mi bilemiyorum ama bende yıllarca jilet kullandım hala sarı hala sarı 😂

Sizin durumunuz baya farkliymis
Konu sahibi nereli acaba esmerli tüyleri.
Hi huuu konu sahibi tüylerin sariysa 2 kez düsün, koyuysa hic düsünme 😂

Kuaföre git 10 dk da işi bitiriyor ben ilk üniversite giderken başlamıştım son 2 yıldır gidemiyorum ama yeniden başlayınca da çok zor olmuyor. İlki yaptır gerisi gelir

Lazeri tavsiye etmiyorum hem israf hem de vücudunuza yazık ediyorsunuz.Çok zararlı

Lazere gidiyorum . Her ay yeniden çıkıcak şey için ağdaya gidip hem canımı acıtıp hem para veremem . 1000 lira bitme garantili. Hemde çıktığında çıkan yerleri jiletle alıyorsun . Tertemiz geziyorsun. Ama bitmiyor ben 2 yıldır gidiyorum bitmiyor:KK43: yine de çok memnunum . Tüy derdim kalmadı . Batık yok ten rengim de açıldı jiletten kararmıştı, hep temiz..

Lazer epilasyonca catir catir yandim . Ayrica trr kokusu yapti k.altinda annda biraktm belki duzgun yapan yerler vardir esmersen zor biraz. En guzeli agda mis

Ben evliyim ve jilet kullaniyorum haftada iki kere alsam yetiyor bana azıcık çıkınca dustayken halleniyorum hemen bana da böylesi pratik ve temiz geliyor ağda için uzatmak lazım ben uzun kıla gelemiyorum ama profesyonel jilet tavsiye ediyorum beş on liraliklardan değil

X