Evlilik kararı vermeyi çok mu abartıyorum?

Önceden derdim ki turlara eşimle gidicem vs baktım ortada yok annemi alıp tura gittim eğlendim sonra da biriyle tanıştım .diyorum ki hayatı erteleme sen kendinle ol ilk önce

Önceden derdim ki turlara eşimle gidicem vs baktım ortada yok annemi alıp tura gittim eğlendim sonra da biriyle tanıştım .diyorum ki hayatı erteleme sen kendinle ol ilk önce
çok haklısınız, söylemek istediğinizi anlıyorum, türkiyedeki çoğu ili ve bir çok ülkeyi gezdim, bana çok şey kattı seyahatlerim kültürel anlamda da bakış açısı olarak da. Evde oturup nasip bekleyeyim mantığında birisi olmadım hiç. Sadece o kadar çok şeyi kendi başıma yaptım ki (severek) buna da doydum. Sadece insanın ruhu bir noktada yola özel birisi ile devam etmek istiyor.

Keşke somut sebep yazsaydın daha iyi anlardık.
Şimdi nerden bilebiliriz

Keşke somut sebep yazsaydın daha iyi anlardık.
Şimdi nerden bilebiliriz
Aşağıdaki yorumlarda yazdım, baskın anne pasif erkek, maddi manevi ayrışamamış ve hayat kalitesi farkı büyük aramızda. aslında sorunum daha çok “artık” yalnızlıkla baş edemiyor oluşum

Tura tek başına nasıl katılınır ki, çoğu kişi birileriyle katılıyor emekliler falan oluyor genelde
Yani ben tek tura gitsem.dahada yalnız hissederdim herhalde birçok tura katıldım ama tek.katilan

Öncelikle iyiki ayrılmışsınız o adam çekilmez.
Ancak sizin anneniz de aynı daha yeni konu açmıştınız hatırlıyorum. Size ayrı eve çıkın dediğimizde kırgınlık olmasın demiştiniz. Sizde annecisiniz.
Yarın evlendiğinizde sizinde annenize mesafe koymanız gerekecek. Bu konuyu da halledin.Erkek arkanızda eleştirdiğiniz sorun ne yazıkki sizde de var.

oylesine biriyle evlenirsen o istediğin seyler olmaz ki. bak daha bugun birkac kiz arkadasimla buluştum. birinin kocasi kadinin baskalariyla plan yapmasina bozulmus olacak ki arayip kavga cikardi. aksamin yarisi hahara hihiri nese icinde gecerken kalan yarisinda surati asik kocasiyla mesajlasip durdu. ister istemez bizim de canimiz sikildi, sonra erke dagildik.
iyi kocayla evlilik cennettir ama sacma bir insanla evlilik de kötüdür disaridaki hayatin da .cunku kötü koca insanın yaşam enerjisini emer.
iyi yapmışsın ayrilarak

Muhtaclik olarak kodlanirsan çok üzülürsün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…