Evlilik için 21 taha suresi

arkadaslar bende katilmak istiyorum. evlilik niyeti ile gorustugun biri var sıkıntılar var evlenemiyorum . hem ailem izin vermiyor hem de ben tam emin olamiyorum. Rabbim e bıraktım. hayirlisi ise evlenelim. kararsizlik yasamaktan yoruldum. kalbim bir tarafa meyletsin.duanizi eksik etmeyin.

inşallah bakalım canım, hayırlısı olsun hakkımızda :)
Âmin inşaallah, hiç takma ben neler çektim çevre baskısından bunalmıştım işte 24ümde evlendim hamdolsun hem de dualarımın amini ile :)
Samimi olarak söylüyorum dua her kapıyı açıyor:)

Kızlar selam, Ocak ayında bu konuyu hortlatmıştım ama horlattığımla kalmışım. Malum mübarek ramazan ayına girdik çok şükür ben bu uygulamayı yapmak istiyorum. En azından deneyeceğim. Yakın zamanda bir arkadaşım yaptı ve şu an görüştüğü biri var. :KK68: İnşallah evlenecekler. 21'e gelmeden 16-17. kez okuduğunda tanıştılar hatta. Ama o yine 21'e tamamladı.

Farklı farklı uygulanabiliyor ama ben hem bireysel hem de buradan grup halinde gitmek istiyorum. Yani kişi 21 günde her gün 1 adet hiç aksatmadan saat gece 00:00 olmadan yani yeni güne dönmeden 1 Taha Suresi okuması gerekiyor. Regl olduğunda ara veriyor banyo yaptıktan sonra kaldığı sayıdan devam ediyor. Ben bunun faydasını gören, sonuca varan çok kişi duydum ama sure malum uzun. Hep başladım yarım bıraktım. Bu sefer kararlıyım.

Katılmak isteyen var mı? Burayı günlük gibi tutarak devam edeceğim dahil olmak isteyenler buyusun. :KK36:

Bugün;

6 Mayıs 2019 Pazartesi-Ramazan 1 (1 adet Taha okudum)

X