Evlilik için 21 taha suresi

5.tulipa

Neye karar verdiniz ben giremedim iki gün.?Ne okuyoruz?
Geçmişe bakamıyorum,kafam allak bullak:)

Çok güzelmiş ama ben okuyamam ki,çalışıyorum...bana da okur musunuz?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben de varım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

5.tulipa

Neye karar verdiniz ben giremedim iki gün.?Ne okuyoruz?
Geçmişe bakamıyorum,kafam allak bullak:)

3. NARA 87- yani ben :)
kızlar yarın benim günüm sela ezan arası 18 cuma suresi okucaz şuan 5 kişiyiz sizler 3 okursanız bana 6 düşüyor 4 okuyabilcek olan varsa yazsın eşit bölünmüyor malum herkes farklı illerde sela ezan saatleri farklı artık onu ayarlarsınız okuyamıcak olan varsa haber etsin duamıda yazım .bu şekilde her hafta 1 kişiye okuyarak ilerleyelim inşallah
Eüzübillahimineşşeytanirracim bismillahirrahmanirahim allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed Allahım yüce Rabbim sen burcu arkadaşımızın saglıgını koru ona mutlu huzurlu hayırlı uzun ömür nasip et ,sevdiklerini ömründen eksik etme , onu vesveselelerden muhafaza et ve yalnızlıkla imtihan etme.en hayırlı zamanda en hayırlı insanı karşısına çıkar daha fazla bekletme Rabbim evlilik niyetinde burcuyu çok sevicek gözünden bile sakınacak burcununda çok sevecegi yakışıklı,kendi ekmegini kazanan ,kibar ,vicdanlı dürüsüt bir beyfendiyle huzurlu mutlu yuvasını kurmayı burdan mutlu evlilik haberini vermeyi burcu arkadaşımıza nasip et Allahım .Hayalini kurdugu gelinligiyle imrenilesi dügününü yapsın İnşallah.Salih saliha sağlıklı akıllı hayırlı güzel evlatları olsun burcu arkadaşımıza hayırlı kul ,hayırlı evlat,hayırlı eş,hayırlı anne olabilmeyi nasip et ALLAHım vekil olarak sen yetersin sen ol dersen olur inşallah .okudugum duaları burcu arkadaşıma hiybe ediyorum .Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed AMİN.

Son düzenleme:
Evet azan vakti isde isler cok oldu. Bi turlu okiyamadim :KK43:allah senin duani kabul etsin.amin

Kizlar cume suresi okuyalimmi ???

kızlar uygulayıp sonuç alanlar oldu mu o_O ya birde merak ettiğim birşey var cuma günü selayla öğle namazı arasında alyansın üzerine Allah ın isimlerinden yazdırınca evleniliyor diye görüyorum bunu deneyip evlenip mutlu olan varmı.

kızlar uygulayıp sonuç alanlar oldu mu o_O ya birde merak ettiğim birşey var cuma günü selayla öğle namazı arasında alyansın üzerine Allah ın isimlerinden yazdırınca evleniliyor diye görüyorum bunu deneyip evlenip mutlu olan varmı.
canlar benim duam kabul oldu. :) Allah hepinizden razi olsun

X