Evlilik için 21 taha suresi

Okudum arkadaşlar 21 e tamamladım. Görüştüğüm biri vardı zaten , ama gelgitliydi durumlarımız hala gelgitli. Beni sevdiğini söyleyen ama 1 gün arayıp 1 gün aramayan bir adam. Herhangi bir değişiklik olmadı henüz. 2 gün önce tamamladım yalnız. Hakkımda ne hayırlısı ise onun olacağına inanıyorum.Duanın İçime verdiği ferahlığı hissedebiliyorum
Sizin gorustugunuz varmis araniz duzelmis. BEnim gbi olmayan biride okusa etkisi olur insallah bu gece niyetlendim baslamaya

Sizin gorustugunuz varmis araniz duzelmis. BEnim gbi olmayan biride okusa etkisi olur insallah bu gece niyetlendim baslamaya
Aram düzeldi diyemiyorum henüz yine gelgitli davranıyor dün aradı mesela 25 dk konuştuk ama bugün hiç aramadı.ama benim içim bu duadan sonra ferahladı oluruna bıraktım . Gelişmelerden haberdar edeceğim sizi

Aram düzeldi diyemiyorum henüz yine gelgitli davranıyor dün aradı mesela 25 dk konuştuk ama bugün hiç aramadı.ama benim içim bu duadan sonra ferahladı oluruna bıraktım . Gelişmelerden haberdar edeceğim sizi
ANladim . insallah guzel gelismeler yasarsiniz

X