Evlilik için 21 taha suresi

Herhangi bir gelişme oldu mu? Tanışma, konuşma? Bu duayı okuyanların yorumları hep o yönde de. (Duayı okurken çok kişiyle tanıştım felan..)

Ben de bir gelişme yok şu an için okumaya devam ediyorum bakalım göreceğiz aynı etkiyi gösterecek mi bende

Benim de bugün 7. Günüm. Allah kabul etsin dualarımızı

Amin canım çok sevidim inşallah. İyi ya tek değilim birbirimize gaz verelim Bir komşumuz 19. günde tanıştı. Bakalım görüşüyor şu an. Ben de bir hareket yok ama Ramazan yani bir yere gittiğimde yok nerede tanışacağım esas oğlanla bilmem, evden işe işten eve gidiyorum şu sıralar hep İnşallah gönlümüze göre hayırlısıyla olur :))

Amin evet yalnız olmadığımızı bilmek güzel umut olur bize. Hakkımızda hayırlısı olsun canım inşallah bizde tanışırız. Dualar bitince başka duaya başlarız birlikte.

Amin evet yalnız olmadığımızı bilmek güzel umut olur bize. Hakkımızda hayırlısı olsun canım inşallah bizde tanışırız. Dualar bitince başka duaya başlarız birlikte.

Biraz internette baktım da 21 gün boyunca okurken tanışan da var, bittikten sonra tanışan da var. 21 gün sonrasında tanışan da.. Ben 21'i tamamladıktan sonra her gün ilk 12 ayeti okuyacağım bu sefer. Cuma günleri sela ve ezan arasında okuyacağım.

Ben de baktım ama ben başlarken niyet felan etmedim ya bazıları 2 rekat namaz kılıp öyle başlanacak diyor ben sonradan öğrendim. Sen nasıl başladın?

Ben de baktım ama ben başlarken niyet felan etmedim ya bazıları 2 rekat namaz kılıp öyle başlanacak diyor ben sonradan öğrendim. Sen nasıl başladın?

Ben besmele çekip sureyi okuyorum. Önceden yazdığım bir dua var. Karşıma çıkacak insanda ne istiyorsan hepsini tek tek yazmıştım. Aklına gelebilecek her şeyi. Sure bittikten sonra o duayı okuyorum. Sonunda Fatiha okuyup bitiriyorum. Namaz kılmadım ben de. Başka bir yerde de Taha Suresi'nin ilk 12 ayeti yani ilk sayfası okunuyordu her gün yatsı namazından sonra. Bu bitince ona başlayacağım. Bu sure kısmeti açtığı için kimine 21 de kimine daha erken veya geç etki edebilir diyorlar. O yüzden devam edeceğim.

Ben de öyle yapayım o zaman. Teşekkür ederim bu arada.

2 Haziran 2019 Pazar 21. Taha Sure’mi okudum.

Ben bitirdim kızlar. 21 gün içinde bir değişiklik olmadı. Bakalım bundan sonra olacak mı? Şimdi sadece ilk sayfasını okuyarak her gün devam edeceğim. Bi 21 gün de ilk sayfa için olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…