Evlilik cinselliği öldürür mü?

Evet çok güzel söylemişsiniz., sanırım bu içten gelen, hormonlardan kaynaklanan bir şey, şöyle yap böyle yap demekle olacak bir şey değil malesef. İnşallah böyle bir şeye gerek kalmaz ama benim de böyle bir sorunda yapacağım ilk şey uzman yardımı almak olurdu.
O kadar sene beklemisim hafta iki ucle kurtulamaz
hahah Al benden de o kadar.
Çok haklısınız şu an önceliklerim, sorumluluklarım çok farklı olduğu için böyle düşünüyor olabilirim. Hele ki çocuk olduktan sonra her şey çok daha değişecektir sanırım..

Konu sahibinin yaşını bilmiyorum ama kendini eşine saklamış hbrir birlikteliği olmayan her genç kız bu kadar hevesli gibi görünebilir ,Buna hakkı da var değil mi?
Bunu acik acik anlatmaya gerek yok kisa bir soruda anlayadabiliriz ustune bastira bastira soylemeye luzum gormedim ben ki surekli iliski kadinin sagligini etkileyebilir bukadarda abartmaya luzumbyoktu bnce

Kbakma ama sende cok meraklisin

Konu sahibinin yaşını bilmiyorum ama kendini eşine saklamış hiçbir birlikteliği olmayan her genç kız bu kadar hevesli gibi görünebilir ,Buna hakkı da var değil mi?
DELIRUZGARIM, Teşekkür ederim cevabınız için, yaşım 25 ve ben burda hiç bir şeyden açık açık bahsedilmesini istemedim, cinsellik hakkında ayrıntılı bilgi istemedim, sadece gelecekle ilgili bir tereddütümü dile getirdim.
Daha fazlasına karışmazsınız diye umuyorum sweety92.

Karisanda kabahat zaten evlilik sadece bu degil belitmek istedim neyse kafalar nerde belli

Evli değilim ama bende istemem ölsünn..
Hatta bazı herifler var oh evlendik nasıl olsa elimin altında diye
evlenmeden önce sıkıştırmak için fırsat kollayanlar evlenince haftada 1e düşürüyorlar o işi..

Dayican macunu dayican macunu yapçak birşey yok

Karisanda kabahat zaten evlilik sadece bu degil belitmek istedim neyse kafalar nerde belli
Yazdığınız konuya bakacak olursak sizin kafanızın da nerede olduğu çok belli. Siz merak etmiyorsanız artık yazmayın bu konuya o değerli! yorumlarınızı. Kibarlığımı bozmayayım diyordum ama dayanamadım

Canım bana mı söyledin bilmiyorum ama açık olarak bişey söylemedim zaten isteklisin deyince her genç kız eşiyle bunları yaşamak ister demek istedim..

Bu kişisel bir tercih ve yaşam şekli ..
Şans da denebilir ..
Zamana bırakıp yaşayarak öğrenirsin..

Boş ver kim ne demiş.. Herkezin kendi libidosu :) 11 yılı devirdim bak tecrübe konuşuo :) :) :)
Aslında eşlerin arasındaki uyum sevgi saygı belirler bence ne zaman nerde olacağını.. Mesela adam öküzse içip içip eve geliosa haftaada biri bile rüyasında görsün hatta evliliği bile yani !!
Ama eşler arasında uyum iyiyse günü saati olmaz :)

haftada 2-3 oluyor. halbuki evlenmeden once oyle konusurdu ki 7 gun 24 saat olacak sanirdim
Ben de sizin gibi düşünüyorum demek ki gelecekteki halim sizinki gibi olacak ama haftada 2-3 ideal karşılanan bir rakam sanırım
Kessinlikle aynı fikirdeyiz. Bu adamlar evlenmeden önce kıyı köşe bucak kollasın, evlenince koskoca yapayalnız evde yüzümüze bakmasın. Yok öyle yağmaa. Bu sefer köşede kıstırma sırası bizde.
Canım bana mı söyledin bilmiyorum ama açık olarak bişey söylemedim zaten isteklisin deyince her genç kız eşiyle bunları yaşamak ister demek istedim..
Yok canım teşekkürüm sanaydı, "çok meraklısın" diyen şahsa benim adıma cevap verdiğin için.Oradan sonrasını sweety92 isimli kullanıcıya yazdım:)
Ben senin ne demek istediğini çok iyi anladım, senin de beni çok iyi anladığını düşünüyorum. İçimi ferahlatan yorumların için teşekkür ederim.

Bu kişisel bir tercih ve yaşam şekli ..
Şans da denebilir ..
Zamana bırakıp yaşayarak öğrenirsin..
Zamana bırakmaktan başka yapılacak pek bir şey yok sanırım. Yaşayıp göreceğiz dediğiniz gibi..:)
Size de kocaman bir maşallah. Ben de evlenince o uyumu sağlayabilmeyi umuyorum

Bilimsel olarak libido zamanla azalır zaten.
Misal erkekler ergenlikteki gibi zın zın gezmedikleri gibi 40 yaşındaki libidoyla 30 yaşındaki de farklıdır. Evlenince azalır değil yaşa bağlı olarak azalır bence...

benimkine söylüyorum da evlenince ayda 1 en fazla, şimdi cicim aylarındayız dert yok tasa yok diyor oysa sabahtan beri peşimde koşturuyor 9 aydır birlikteyiz daha terk mi etsem ben bu adamı napsammmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…