Evlilik cinselliği öldürür mü?

aynen,gelip geçerken bile birbirimize deymemiz gerek:oops:

Hehee işte bizde öyleyiz. Hele mutfakta, illa değmeden geçmez sonra da "sinyalleri gönderiyorum, alıcılar açık mı?" diye sorar, bende ki cevap "benim alıcılar hep açık, sen kafanı yorma" :KK70:

işte bu canımmm idolümsün yaaa senin gibi olmayı öyle çok istiyorumkiii :KK43: imreniyorum maşallah maşallah....

yaşlanınca da böle olun inşallah :nazar:

:nazar::nazar::nazar::nazar: Allah nazarlardan saklasın, bütün eşlerin arasında bol muhabbetler versin.

valla evliliğin cinselliği öldürdüğünü düşünmüyorum sadece istediğin her an dokunabilme rahatlığı olduğu için insanlara öyle geliyor. bizim gün aşırı yada 3 günde bir oluyor ama yeri geliyo 1 hafta bile geçiyo çok nadir. ama iş yoğunluğu sosyal çevre evdeşi işler derken adamında kadınında canı çıktığı zamanlar oluyo.
valla bizim eşimle karşılıklı çok canım istiyo ama duş kim alıcak deyip sarılıp uyuduğumuzda oldu. bu arada 2 senelik evliyim. ama bu beni hiç rahatsız etmedi. bence korkma sende zamanı geldiğinde şimdi düşündüğünle çok farklı şeyler olduğunu anlayacaksın :KK66:

Hehee işte bizde öyleyiz. Hele mutfakta, illa değmeden geçmez sonra da "sinyalleri gönderiyorum, alıcılar açık mı?" diye sorar, bende ki cevap "benim alıcılar hep açık, sen kafanı yorma" :KK70:

:nazar::nazar::nazar::nazar: Allah nazarlardan saklasın, bütün eşlerin arasında bol muhabbetler versin.

Wuuuu harikaaa :KK60:

Ayyy Amin inşallah cümlemizin :nazar::nazar::nazar:

evlillik aşkı öldürmez nikah öldürür doymuşluk öldürür .Çiftler birbirine alıştıktan sonra heyecan bitiyor .Haliyle libido da azalıyor

Kızlar konu başlığından da anlaşılıyor sorum, ama ben yine de açıklama yapmak istiyorum.
Etrafımdaki arkadaşlarımın bir çoğu evli ve hepsi konu başlığında yazdığım şeyi savunuyor.
Evlenmeden önce her an öpmeye koklamaya doyamayan sevgililerinin evlendikten sonra cicim ayları hariç cinselliğe olan tüm düşkünlüklerini yitirdiklerini söylüyorlar. Ve hatta bu karşılıklı olan bir durum imiş.
Takdir edersiniz ki, burada açılan bir çok konuda da cinsel soğukluktan yakınıyor bir çok kadın ve bu bana çok ilginç geliyor. Zaten cinsellik için evliliği bekleyen ve libidosu tavanlarda biriyim:KK48:, evlendikten 2-3 ay sonra cinsel ilişki haftada-ayda 1'e düşecekse, bir görev haline gelecekse ne anladım ben bu işten.:KK64::-)
Tabiki her gün,her an cinsel ilişki yaşanamaz belki ama neden ilk aylarda sık periyotlarda olan bu münasebet 3-4 yıldan sonra seyrekleşmeye başlıyor.
Cahilliğimi mazur görün, bu gerçekten yaşadıkça bıkılan, bir çok arkadaşımın savunduğu gibi evliliğin öldürdüğü bir şey mi?
Ben evlenince hep istermişim gibi geliyor ve eşim de benim gibi istemeye meyyal yapıda olsun isterim.:KK23: Çok şey mi istiyorum acaba? Yoksa ben de evlenince duş almaya üşendiği için eşinin isteğini geri çeviren arkadaşlarım gibi mi olacağım? :mad:
bizde degısen bısey yok 3 yıldır evlıyız haftada uc dörtkez yazın daha fazla:-) ay utandım yani o erkege baglı sen ne dersen de adam ıstemıyosa olmaz bazı erkekler soguk oluyor kendıne kendın gıbı bırını bul en ıysı:)

Kızlar konu başlığından da anlaşılıyor sorum, ama ben yine de açıklama yapmak istiyorum.
Etrafımdaki arkadaşlarımın bir çoğu evli ve hepsi konu başlığında yazdığım şeyi savunuyor.
Evlenmeden önce her an öpmeye koklamaya doyamayan sevgililerinin evlendikten sonra cicim ayları hariç cinselliğe olan tüm düşkünlüklerini yitirdiklerini söylüyorlar. Ve hatta bu karşılıklı olan bir durum imiş.
Takdir edersiniz ki, burada açılan bir çok konuda da cinsel soğukluktan yakınıyor bir çok kadın ve bu bana çok ilginç geliyor. Zaten cinsellik için evliliği bekleyen ve libidosu tavanlarda biriyim:KK48:, evlendikten 2-3 ay sonra cinsel ilişki haftada-ayda 1'e düşecekse, bir görev haline gelecekse ne anladım ben bu işten.:KK64::-)
Tabiki her gün,her an cinsel ilişki yaşanamaz belki ama neden ilk aylarda sık periyotlarda olan bu münasebet 3-4 yıldan sonra seyrekleşmeye başlıyor.
Cahilliğimi mazur görün, bu gerçekten yaşadıkça bıkılan, bir çok arkadaşımın savunduğu gibi evliliğin öldürdüğü bir şey mi?
Ben evlenince hep istermişim gibi geliyor ve eşim de benim gibi istemeye meyyal yapıda olsun isterim.:KK23: Çok şey mi istiyorum acaba? Yoksa ben de evlenince duş almaya üşendiği için eşinin isteğini geri çeviren arkadaşlarım gibi mi olacağım? :mad:
bizde degısen bısey yok 3 yıldır evlıyız haftada uc dörtkez yazın daha fazla:-) ay utandım yani o erkege baglı sen ne dersen de adam ıstemıyosa olmaz bazı erkekler soguk oluyor kendıne kendın gıbı bırını bul en ıysı:)

Wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:KK53:

3 yıldır beraber yaşıyoruz evliyim diyelim regl dönemleri hariç günde en az 2 kere sevişiriz 2 saatten az olmaz zaten ..
Evet ilişkinin başlarına bakıcak olursak yataktan hiç çıkmazdık şimdi arada bir hayata dönüyoruz hepsi bu :KK14:

Ten uyumu ve aşk varsa monotonlaşmaz. Ama şöyle de bir gerçek var bekarken ve bunu hiç yaşamamışken çok büyütüyoruz gözümüzde her an her gün yapılabilirmiş gibi geliyor çünkü daha hiç bir şey yaşamamışsın doğal olarak sevdiğin insanı istiyorsun arzuluyorsun ama bir süre sonra gerçekten o kadar da tutkulu olmuyor bu evlilikle alakalı bir şey değil sevginin azalması da değil o ilk başlardaki tutkunun bitmiş olması artık rutine döndüğü bir gerçek ama kısa zaman da olmaz böyle tabii yine de evliliği cinselliğe indirgememek lazım eşiniz olacak kişinin de düşüncesi önemli bu konuda genelde erkekler istekli olurlar. Sık sık olması lazım diye şartlandırıp olmuyor diye üzülmeyin eşiniz de yorgun olabilir, kötü bir gün geçirebilir. Her zaman hazırda bekleyemezler. Tabii sizin de elinizde canlı tutmak ama çok kafanıza takmayın kendiliğinden gelişecek şeyler bunlar.

aynennn hep önyargılı olduk yapsakmııı uyanırmııı amaann boşwer yat uyu :KK70: zaten günlük 4 saat uykuyla geziyorum benim oğlum hiç uyumaz diş ewreleri filann bide cinsellik çekilmiyo walla istek war işlew yok :KK70: seneye düzene gireriz inşallah :)
BENİM KIZ 1.5 YAŞINDA HALA DÜZENE GİRMEDİ BAZEN 1 BUÇUK AY GEÇİYOR ÜSTÜNDEN BU ARADA BİRBİRİMİZİÖZLEMİŞ OLUYORUZ AMA GENEDE ZOR İŞ

bu da tam doğru değil aslında. her gün yaşayanlar zaten vucut istediği için yaşıyor ki 1 hafta dayanmak çok zor gelir o insanları. eşinin reglisinde kafayı yiyen erkekler var. yani her gün yaşayanların hormonlarının farklı işlediğini düşünüyorum. aynı zevki alabilirler.

Ben katılmıyorum ipekcim.
Ne kadar ara verirsen barajı ne kadar doldurursan kapakları açınca çıkan selin şiddeti o kadar büyük oluyor :KK53:

X