Evliliğin ilk senesinde maddi yorgunluk , tartışmalar sonrasında biter mi ?

Çok teşekkür ederim , sanırım dondurma hakkımız yok ama bir gün bu sürecin biteceğine inanmak istiyorum inşallah 🙏
Geçecek tabi ki hiç bir şey böyle olduğu gibi kalmıyor ki zaten çalışıyorsun çalışmıyor olsaydın eşinin isyanını anlardım tek başına çalışanlar bişeylere yetişemiyor çünkü onlar için daha ağır bir durum. Ama el ele vermişsiniz teker teker kapatırsınız borclarınızı tek değilsiniz bu konuda rahat olun sinirliyken birbirinize muhatap olmayın sonra istenmeyen yerlere gidiyor tartışma ..

Zamanında ben🤣 Ayyynııı...Mahmudum yapmaz diye diye öpülmedik mi zaten hepimiz ? 🥲Merhumlari eleyince geriye 873454 kaçak ihtimali kalıyor , çok değil ama sen yine de dikkat et😁 uyuma nauuu😎

Ya farkındayım. Başka türlü erkeklerin olabileceğini kabullenemiyorsunuz. Bu mesajı da ciddi yazıyorum. Büyük ihtimalle saf diyorsun içinden. Ama sana ne desem inanmazsınız.

Ya farkındayım. Başka türlü erkeklerin olabileceğini kabullenemiyorsunuz. Bu mesajı da ciddi yazıyorum. Büyük ihtimalle saf diyorsun içinden. Ama sana ne desem inanmazsınız.
İnandım inandım....Tüm dünyada toplasan her türlü beşeri zaaftan , insanî hatadan, bilinir bilinmez hastalıktan, bağımlılıktan, akıl karışmasından, değişimden ömrü boyunca muaf olduğu garanti edilmiş kadın erkek en fazla 5 insan vardır, biri de seninkidir inşallah 🙏 ne diyeyim ki?

İnandım inandım....Tüm dünyada toplasan her türlü beşeri zaaftan , insanî hatadan, bilinir bilinmez hastalıktan, bağımlılıktan, akıl karışmasından, değişimden ömrü boyunca muaf olduğu garanti edilmiş kadın erkek en fazla 5 insan vardır, biri de seninkidir inşallah 🙏 ne diyeyim ki?
Senin bu tavrın ne biliyor musun? Ben çektim siz çekmeyin vibe'ı vermiyorsun hiçbir zaman. Benim kocam böyleydi, sizinki niye böyle değil çırpınması gibi geliyor. Tek zeki sensin hepimiz salağız gibi yaklaşıyorsun. Ama cidden bu dünyada iyi insanlar da var.

X