Evliligimde bir tek aldatilmak eksikti,simdi hersey tamam!

zara_6666

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2012
169
107
Elim ayagim titriyor,konuya nasil baslasam bilemiyorum....esimle lisede tanismistik ve 6-7 yil suren birlikteligimiz olmustu.Zamam zaman arkadaslarim onun sinirli ve kiskanc oldugunu,boyle biriyle kolay olmayacagini soyluyolardi ama ben okadar sevmistim ki bunlari cok sorun olarak gormemistim.Neyse nisan ,dugun evlendik veeee....en buyuk bomba kv,kp birde abisinin oldugu eve gelin gittim!Evlenmeden kv birsuru yalan soyledi....hep beraber ayri ev aliriz,biraz yanimizda durun cocuk fln.olunca ayrilirsiniz diyordu......Evlenditen sonra da benim evim var kime lazimsa alsin dedi cikti gitti isin icinden ve ben buna cok kirildim.Keske maddi imkanimiz yok deseydi,oglunu seviyordum ne gerek vardi yalan soylemeye.Ilk basta bunu cok sorun etmedim ama sonra kizim oldu ve cocuguma nasil bakacim konusunda karisiyor,esimi dolduruyor,odama kapiyi vurmadan goriyorlardi.cocuk emziyorum odaya giren cikan belli degil,cok sinirlendim.evin icinde bi hizmetciden de farkim kalmamisti..............Ayrica esimle ne zaman biyere gitsek kv.hep obur oglunu bizimle yolluyordu,boylece asla bas basa kalamiyorduk.Defalarca kavga ettik ve esim hep onlri koluyordu!2 yil boyle gecti.....sonra kredi cektik,girtlagimiza kadar borca girdik ve bunlar hep Allah yardimiciniz olsun diyor!Evimize ciktik ve bende calismaya baslamistim.Sonra bunun kiskanclik krizleri basladi...bana herkesi yamiyor,surekli tlf.bakar oldu.Facebookta dugunumuze gelemeyen(baska ulkede yasiyoruz) kuzenlerimi bile sil bu da kim,bununla aranda ne var...kufurler,hakaret,iftira hepsi bir arada.5 yildir ayri evde yasiyoruz ama asla eskisi olmayi birakin daha kotu oluyoruz.Kendini kontol edemiyor,biseye kizinca deli gibi bagiriyor ve bana kizimin gozu onunde tekme tokat vuruyor...Mesela bikere evde seker bitmis de niye almadin diye sacimi tutup mutfak dolabina vurmustu,gerisini siz dusunun.Defalarca buna benzer seyler yasadim,aklimdan polis cagirsam diye de gecmedi degil ama konu komsudan utandim.Gozlerim sisiyor aglamak tan ve aynaya bi bakiyorum soruyorum kendime bu adamin nesini sevdin diye....bekarken hep anlasamazsam bosanirim,cekmem diyodum ama bekara kari bosamak kolaymis,benimkide o hesapmis.7 yil icinde 2 kere baba evine dondum ve ailemin konu komsu dan nasil cekindiklerini gordum.Babamin dedigi suydu ''En kotu baba bile uvey baba dan iyidir"bunlar hep bizim barismamizi istiyordu anladigim kadariyla ve esim bunu biliyor cunku ailem gelinlere ve damada asla yanlis bisey soylemez hep kendi cocuklarina alttan alin,konusun,anlasin der.Cok dusundum,rahat da edemedim acikcasi o evden artik bikere cikmistim.Komsular sokaga cikinca kizima"baban nerde"?"Ne kadar kalacaksiniz anannende"buna benzer bir suru soru ve ben eve geri dondum...................................................................................bizimki de bundan yararlanir ve ne zaman kavga etsek hep tlf.babami arayip beni sikayet eder ve boylece kendi uste cikmis olur.Kendini aklamak icin baskasini b...klamak tan cekinmez.Evde hangimiz daha cok para kazanmis,bunun hesabini yapar......daha neler neler.Cok yoruldum,ne yapsam yaranamadim!Ailem ayrilmami istemiyor!Cocuk var diyor babam baska da bisey demiyor yalniz kizim babasini ISTEMIYOR!!!Adami sevmiyoruz...niye bununla yasiyoruz!?7 yilim aglamakla,eziyetlerle gecti...evde inat olsun diye herseyi dagatir,annesin evinde biyere bi bardak biraksak kiyameti koparir! Ve sonunda bunun baskilarin dan biktim ve isten ayrildim....simdi ne yapacagimi soruyorsaniz....Allah yardimcim olsun,isim zor!Veeeee...benim kiskanc kocam baska ne halt yedi dersiniz!?Aksam biraz erken yatti(salona)ve biz kizimla televizyon basindayiz.....tl.da masanin ustunde.Aldim elime dedim ki...bu benim tl.cok karistiriyor eee....birde ben onunkine atayim bi el.arananlara baktim ve giden msj.kutusunda ne goreyim"Seni cok ozledim,sesini duymak istedim"!Birde resimli msj.atmis....numara tl.kayitli.Gittim mutfaga num.gizledim ve aradim......kadin acti iki kere alo dedi kapattim.Odaya dondum ve durttum.Tl.yuzune tutarak bu ne diye sordugumda"ben msj.fln.gondermedim"dedi.Nasil gondermedin,bu tl.senin ve ustelik numara kayitli dedim,basini obur tarafa dondurdu ve mantikli bi cevap alamadim,hersey ortada zaten!kizimla gittik yattik ve birazdan odada kapi acildi ozur dileyecek,pismanim diyecek diye bekliyordum ama nafile........................................Sacimi tuttu"Beni uyandirdin,simdi senin yuzunden uyuyamiyorum"diye hirpaladi.Simdi size soruyorum ben bu adami ne yapayim?7 sulaleye rezil etmek istiyorum!Kv.arayip oglunu yedigi b...ku anlatmak istiyorum once,cunku ne zaman oglu hakinda bisey desem....mesela sinirli,dagatiyor fln."Oooo...daha ne adamlar var ne var bunda"olurdu cevabi!Eeee....siddet,iftira,hakaret,aldatma daha nasil adamlar var!?Cezaevinde yatan katiler den baska daha beteri aklima gelmiyor!Aileme de soylemedim henuz,soktayim!Kizlar biraz uzun oldu kusura bakmayin....okuyan herkese tesekkurler.....

Son düzenleme:

Numarayı aldın mı? Dilerim almışsındır.

Allah yardımcın olsun, çok üzüldüm
keşke işten çıkmasaydın diyeceğim ama olmuş bir kere
bence en kısa zamanda kendine iş bulmalı kızınıda alıp kendine yeni bir hayat kurmalısın
evet çok zor biliyorum ama yapman gereken en mantıklı şey bu olur
nereye kadar daha bu ş..siz adama katlanacaksın
birde umarım daha önce sana şiddet uyguladığında rapor almışsındır
seni aldattığına dair mesajlarıda bir şekilde kaydedersen dava açıp, adamın donuna kadar alırsın

canım benim üzülme sakın senin eşin eşeğin teki direk ailene anlat dayak yediğinide söyle hala yok diyolarsa öldürene kadar dövüyor de ailen hala takmıyosa kadın sığınma evleri var polis var git boşanma davası aç 7 yıl çocuğun için sabretmişsin ama yeter hiç bekleme boşanma davası aç daha ne bekliyosun ölmeni mi bu şerefsiz seni öldürecek yada çocuğunada zarar verecek yarın bir gün ortada aşk yok bişey yok hiç bekleme televizyonlarda dayaktan ölen kadınları görmüyo musun öyle mi olmak istiyosun çocuğunu yetim bırakmak mı istiyosun boşan sana yalvarıyorum ya cidden boşan önce ailenle konuş bunu hiç bekletme daha sonra eşine boşanmak istiyorum de. Dayak olmasa sadece aldatma olsa eşeklik etmiş çocuğunuzu düşün derdim 1 şans ver derdim ama seninki utanmaz arlanmazın teki kusura bakma canım böyle herifleri gördükçe sinirlenmemek elde değil sen sıkma o güzel canını üzülme

birde biliyorsunuzdur, aldatıldığını ispatlayanlara hakim edinilen malların tamamınıda verebiliyor

Yerinde olsam (Allah korusun ) eşime telefonu gösterip ne yapmaya çalıştığını sormazdım herşey aşikar zaten hemen bu yaptığını belgelendirme yoluna giderdim .Yurt dışında imkanlar fazla .Ayrıca haklı olduğun takdir de devlette sahip çıkıyor .

Aldatılmayı beklemeden keşke şiddeti belgelendirip ayrılsaydın ya.

Zulüm senin şu anlattıkların Allah yardımcın olsun .

Öncelikle Rabbim yardımcın olsun. Ben de senin gibi çok boşanma direklerinden döndüm.senin dediğin gibi bekarken boşamak çok kolay geliyordu.Ama öyle olmuyor biliyorum.Ama bi evlilikte dayak ve aldatılma varsa ozaman çok daha ciddi düşünmen gerekiyor. K.v dert anlatsan da anlamayacak yine oğlunu kollucaktır eminim.Bence boşuna dil dökme.eşin sucunu bastırmaya çalışmıs.Ailen ise el gün hesabı seni desteklemekten yine cekineceklerdir. Bence senin yapman gereken tek şey güçlü olmak. Önce güçlü ol ve kimseden destek bekleme..Gücünü sadece evladından al.Evladın dayak yiyen annesini gördükçe nasıl üzülür düşün ve onun için güçlü ol... ayaklarının üzerinde dur.Biliyorum zor ama kendin için ve evladın için yapman gereken tek şey bu. Bir daha bu dünyaya gelmeyeceksin ,zulme sessiz kalma.Tekrar Allah yardımcın olsun..

pesss diyorum vallahi pesss

bu adamı ben olsam naparım bilemıyorum yanii

ama kızın için o adamdan biran önce boşanmalıısn emınım yaşıycagın hayat hertürlü dahada güzel olucak cehennem gibi bunedirya

cüssesine bakmıyo bıde aldatıyomu zaten arkadaşlarım neler yapman gerektigi sana sölemişler

bırakın artık elalem neder i ailendede iş yokmuş bence

elalem şunu der ben çekeyim,ailem üzülmesin ben çekiyim,akraba bunu der ,eş dost ne der,

iyi ozaman herke mutlu olsun sen mutsuz canınızı yoldamı buldunuz siz biran önce gerekeni yapın

Gözlerim dolu dolu okudum :18: inanamayarak, şaşırarak ve üzülerek ama bildiğim tek şey tipik erkek davranışları. Çok normal karşıladım. Gözümde canlandı yaşadıkların, sanki bende yaşıyormuşum gibi ve yaşadıklarımda oldu ne yazık ki...

Kaç kurtar kendini, kadın sığınma evine git, ufacık ev tut ve çalış, çocuğuna bak. Anne ve babanda nasıl insanlar hayret ettim. İnsan evladının mutsuzluğuna nasıl katlan der. Onlarda zamanında kim bilir neler yaşadılar da böyle yapıyorlar ama yazık günah, hiçbir ebeveyn bunu yapmamalı..

Bekara koca boşamak kolay gerçekten ve sonunda evlenip hele ki çocuk sahibi oldun mu... Vay haline. Bekarken düzelmeyen evlenince düzelir mi düzelmez mi; al işte herşey ortada. En başında hatayı yapmışsınız ama nerden bilebilirdiniz ki. Boşuna aşkın gözü kördür dememişler. Kör değilse bile, vazgeçememek hatalı bir evliliğin nedeni oluyor.

Allaha sığın, allahtan yardım dile, bol bol dua et. Her şerde bir hayır vardır demişler, dilerim güzel kapılar açılcak sonunda. Çocuğuna sahip çık ve bir an önce boşan o adamdan. Bir ömür geçmez böyle..

Şiddet bir kere girdi mi evin içine, bir daha asla çıkmaz.

delilleri topla ve dava aç, afedersin donuna kadar al, şiddette var işin içinde..
Adam resmen seni istemiyor, seni kırmak istemem o kadar bariz ki
:26:

Numarayı aldın mı? Dilerim almışsındır.
Aldim da aksam keske aramadan once onun tl.bi msj.atsaydim ama toparlayamadim kafami.Aksama atsam bile aralarinda konusmuslardir cevaplama fln diye.Soylemistir yakalandigini.Of,offff...sigara icmekten cigerlerim curuyor arkadaslar!

Bence de yaaa.. Türkiyeden daha çok sahip çıkar ve haklı bulur bazı ülkeler.. umarım belgelendirebilir bundan sonra :26:

Rapor ne yazik ki almadim!Hep ustunu orttum,duzelir diye cektim yillarca.Rapor almak sorun degil....biraz kavga.is tmm

canım ya senin kocanın tutulacak bi tarafı yok madem çocuğun da babasını sevmiyor ( ne acı bi çocuğun babasını sevmemesi sana yaptıklarına şahit olması nedeni ile dir büyük ihtimalle ) ailenle konuş durumun ciddiyetini eğer yanında olurlarsa ne ala olmazlar ise kendi başına hayatına yön ver inan allah yardımcın olur böyle hayat çekilmez şiddet hakaret aldatma

çok üzüldüm okurken canım hıc bır kadın bunları haketmez bazı erkekler boyle kendılerı sucluda olsalar hep uste cıkıyorlar kadınların cenesınden dert yanıyorlar kendılerının yemedıgı halt yok allah buyuktur ama sana vurmasına aldatmasına cok uzuldum gercekten aılenle acık acık konus her affettıgınde aslında ona bır kez daha hata yapma hakkını verıyorsunkı senın yasadıgın cok agır seyler kadın sıgınma evıne yerles aılenden destek goremezsen calısırsın bellı bır zaman sonra duzenını kurarsın olmadı ama daha hukukı mucadelenıde devam ettır gercekten ısın cok zor.ne eslıgı ne babalıgı hakedıyor

Kizlar hepinize tskkr.ederim yorumlariniz icin.Aslinda biliyormusunuz aldatildigima hic uzulmedim desem yeridir,cunku artik icimde ona karsi sadece bi nefret var....yalniz niye aldatan adam kiskanir?Madem aldatiyor demek ki sevmiyor,gozu baska kadinda....yazmis zaten cok ozledim diye.Valla ne yalan soyliyeyim boyle bisey asla aklima gelmezdi,bu konuda cok rahattim.Kendime cok dikkat ederim mesela sac,bas eee...demek karisi ne kadar guzel olursa olsun yetmiyor

Bunun güzellikle falan hiç ilgisi yok, kendi yaptıgı için seni de yaparsın zannediyor iste. Karakter yoksunu aciz

Bır arkadas y.dısında cıddı yaptırımlar var fılan yazmıs.anlamadım sen y.dısında mısın?
Sımdı ne yapacagını soyleyebılmemız ıcın senın ne yapmak ıstedıgını anlamamız gerek.sen kendıne ondan ayrı bır yol mu cızmek ıstıyosun,yoksa yola onunla bırlıkte devam edıp onu yola getırerek evlılıgını surdurmek nıyetınde mısın zaracım.cunku kımse sana su kosullar altında ayrıl ya da evliligini surdur dıyemez kı butun zorlu kosullara ragmen sen devam edıyoşan ayrılma nıyetınde degılsın.bız sana ne dıyebılırız kı bu durumda.boyle bı adamla bır omur gecırmek nıyetındesın.allah kolaylık versın.sana cocugunun gozunde uyguladıgı sıddet senden zıyade cocugunun hayatında telafısı mumkun olmayan hasarlara yol acacak ama sen aldatılma olana kadar ısyan bayragını tam anlamıyla cekmemıssın.sulalesıne rezıl edıcem dıyosun.sence dayagı normal karsılayan ınsanlar aldatıldın dıye kocacıgının yuzune mı tukurucek!ne var bunda erkegın elının kırı dıyıp belkı gurur bıle duyucaklar ogullarının capkınlıgıyla.bu ınsanlar tam olmuş tatlım.onlarla yaşamak kacınilmazsa onlarla yasamayı ogrenıceksın artık.allah yardımcın olsun

canım o kadar güzel ve bakımlısın ki seni nasıl aldatmış... yaptıkları affedilecek gibi değil emin ol boşandığında çok mutlu olursun sana faydası ne ki biran önce boşan kurtul hayatını yaşa kızınla

Ailem bosanmamı istemıyor demişsin..
Bence durumun ciddiyetini idrak edemeyip basit tartışmalardan ibaret sandıkları içindir.Sen ciddi ciddi davanı açıp kendinden emin sana yaptıklarını anlatırsan ve kararlı olursan sana sahip çıkmaktan baska secenekleri kalmayacaktır.
Sokağa atacak değiller ya..
Bu kabus adamla hayatını zehir zemberek yaşamandan iyidir..Hemen karar vermelisin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…