Evliliğim icin dua

Tansu Caliskan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2019
9
5
49
Selam,yeni üyeyim,25 yıllık evliligim 8 aydır eşimin bi şekilde mutsuzum,yalniz olmak istiyorum demesiyle sallandı,ayrılmak istemiyorum,o da hala evden ayrilmadi ama ayrilacağini söyluyo,,her gün gördügüm duydugum bütün duaları,esmaları okuyorum,evliligimin kurtulmasi icin bildiğiniz,tavsiye edeceģiniz dualara ihtiyacim var arkadaslar.

Duanın yanında önce aile terapisti, o da çözüm olmuyorsa boşanma avukatı da arayın bence.
Sadece dua ederek evliliğinizi kurtaramazsınız. Karşılıklı çözüm yolu bulamıyorsanız en iyisi profesyonel destek almak.

Belki adam başka birine aşık olmuştur... Kaderinizde boşanmak varsa bunun önüne nasıl geçeceksiniz. Hayırlısı olur umarım

artık başka şeyler dene istersen, mesela eşinin sorunu ne, neden ayrılmak istiyor?

Üzgünüm ama aşık olmuş eşiniz bence (tabiki bunu hiçbir sorun olmadan durduk yere ayrılmak istediğini söylediğini varsayarak yazıyorum)

40 45 yas araligindasiniz. Once esinize sebebini sorun olmadi arastirin baska biri mi var yoksa eger terapiste gidin. Ki banada biri aklini celmis gibi geliyor. Olmadi bosandiniz amaaannn be ablacim çocuklar varsa buyumustur ne ugrasican çalışıyorsan devam et calismiyorsan is bak kendine çalış belki size uygun bir eş bile cikar karsisiniza bazende oluruna birakmak lazim tabi her yolu denedikten sonra.......

Adam ile 25 yaşında evlendiyseniz, en az 50 yaşında yani.

50 yaşından sonra beni istemeyen adam bana çok mu lazım? Hastalığı, derdi, dırdırı bitmez. Sevgi yoksa çekilmez. Sal gitsin diyorum.

Son düzenleme:
Hayatında birisi var gibi görünüyor, yazık yıllarınıza üzüldüm. Israrla böyle devam ederse çok da kendinizi yıpratmadan salın gitsin . Allah yardımcınız olsun.

Neden hep kadınlar uğraşıyor evliliklerini kurtarmak için.Ben hayatımda hiçbir erkeğin "evliliğimi kurtarmam için ne yapmalıyım?" diye sorduğunu duymadım. Nereye gidiyorsa gitsin, bırakın. Zaten kadınlar bu kadar fedakar oldukları için, bu adamların! g...kalkıyor. Şu an yapacağınız tek şey maddi olarak sizi ve çocuklarınızı(varsa) garantiye almak. Muhakkak biriyle görüşüyor. Delil falan toplayın da ona göre nafaka, tazminat vs. alırsınız. Avukat arkadaşlar daha iyi bilir.

Sana birşey söyleyeyim mi
Yıllar uzun olunca öyle nafaka falan pek insanın umrunda olmuyor

Ben bir kişide gördüm o da sevgili eniştem. Karısı hamileyken 5 parasız bırakıp ülke turuna çıktı(şaka değil), çocuk doğunca da boşanmamak için "Evliliğini Kurtarmak" aklına geldi

Sana birşey söyleyeyim mi
Yıllar uzun olunca öyle nafaka falan pek insanın umrunda olmuyor
İsterse 50 yıl olsun. Nafaka nasıl önemli değil? Bu kadın bugüne kadar çalışmamışsa ve ailesi arkasında değilse nasıl geçinecek, çocukları eğitimlerine nasıl devam edecekler, ne yeyip ne içecekler? Bu konular varken, kaç yıl gittiğini hesaplamam ben. Önce çocuklarımı garantiye alırım sonra da salarım ipini gider.

Yazardım ama dini konu ve dini mesaj diye boşa ceza almayayım yine neyse.
Hayırlısı olsun ablacım.
Mesaj olarak gönderiliyosa gonderseni,z
Adam ile 25 yaşında evlendiyseniz, en az 50 yaşında yani.

50 yaşından sonra beni istemeyen adam bana çok mu lazım? Hastalığı, derdi, dırdırı bitmez. Sevgi yoksa çekilmez. Sal gitsin diyorum.
Sevgi tabi ki var,48 yasinda o,ben 44 güzel zamanlar olacak sanıyodum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…