Evliliğim icin dua

Gitmek isteyenin önünde duramazsin. İnsanın yaratılışı bu şekilde. Sen yine duani et içini rahatlat ama öncelikle eşinle oturup açık açık ne sorun olduğunu konusmalisin. Neden yalnız kalmaya ihtiyaç duyduğunu sor. Kendini anlat. Diyalog önemli... Ama çoktan kararını vermiş gibi görünüyor. Kimse o kadar sene üstüne alışkanlığını, hayatını değiştirip düzenini bozmak istemez. Demek ki var bir sebep

Neden hep kadınlar uğraşıyor evliliklerini kurtarmak için.Ben hayatımda hiçbir erkeğin "evliliğimi kurtarmam için ne yapmalıyım?" diye sorduğunu duymadım. Nereye gidiyorsa gitsin, bırakın. Zaten kadınlar bu kadar fedakar oldukları için, bu adamların! g...kalkıyor. Şu an yapacağınız tek şey maddi olarak sizi ve çocuklarınızı(varsa) garantiye almak. Muhakkak biriyle görüşüyor. Delil falan toplayın da ona göre nafaka, tazminat vs. alırsınız. Avukat arkadaşlar daha iyi bilir.
Tesekkurler

Üzgünüm ama aklına koyan biri ve açıkca söyledigine göre, ya gidecek ya da gidecek..

Dua nin gücüne inanırım, çok fazla hemde.
Ama böyle biri eve dönse ne dönmese ne.
25 yılı bir kalemde silen hödüğe lanet olsun.
Neler yazardım da ne ban yemeye nede mübarek günde günaha girmeye değmez böylesi için.

X