Evliliğim, eşim ve kızı lütfen yardım edin

Hoşgeldin Dilek
Bir an ben de o diye düşündüm. Gece gece konu sahibini yıpratmayalım, direkt girip @Dilekkk94 e verdiğimiz cevaplara baksın diyecektim de, hesabı kapatıp kaçmış. Şuan ceren olarak geri dönmüş olması kuvvetle muhtemel.

Bilmiyorum o iki ebeveyn arasında ama görüşmemelerinin benle ilgisi yok kavgalı ayrılmışlar o nedenle iletişim yok banada garip gelmişti ben durumu anlatıyorum

geçen konuda annesi geziyor diyordunuz. bakın ailesi istemiyormuş keyfinden değil demek ki. ben boşattım falan demiştiniz aile de belki ondan istemiyordur kızı. hem seni aldattı boşadı hem kızı sana verip keyif çatacak diye düşünüyorlardır. bu sefer ılımlı yazmışsınız ama sonuç yine aynı.

Yani çıkarcı derken birşey isterse arar lazım olursam birşey sorar yada ister ama onun dışında beni asla sevmiyor hal böyle oluncada sevilmediğinizi bile bile insanın içinden gelmiyor açıkçası
bizim çocuklarımız da öyle.ama çıkarcı demiyoruz onlaraaaaaaa.

Bilmiyorum o iki ebeveyn arasında ama görüşmemelerinin benle ilgisi yok kavgalı ayrılmışlar o nedenle iletişim yok banada garip gelmişti ben durumu anlatıyorum
Adam sevmemiş demi o kadını ayıp olmasın diye sevişmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…