evliliğim bitmek üzere

eşim cezaevinde yanımda olsa üfliycem oyle bir sansımda yok ıkıtane evladım var 12 ve 6yasında ıkı evladım sukurler olsun 30yasındayım hem anne hem baba olmak cok zor

Allah yardimcin olsun insallah dualarimiz kabul olur mübarek aylara girecez insallah Allah hayirlisini verir hakkinda.

dua edip esmalari okudum insallah rabbim kabul eder

kuzum üzülme mevlam sanada en kısa zamanda sanada nasıp etsın ınsallah

Allah yardimcin olsun insallah dualarimiz kabul olur mübarek aylara girecez insallah Allah hayirlisini verir hakkinda.

dua edip esmalari okudum insallah rabbim kabul eder
amın amin amin rabbim kimseyi evliliğiğyle cocuklarıyla sınamasın ınsallah

allah razıolsun kardesım destegın için
amin canım el halim sinire ve öfkeye karşı okununan zikir o yuzden hergün devam et. benimde eşim sinirli bi insan sadecee bana deil ehrkese karşı sinirli ben ona okuyorum inşallah faydasını görücez.

evet kardesım en cok el halım ya vedud ve ya camıyı cok okuyorum bende

eşim cezaevinde yanımda olsa üfliycem oyle bir sansımda yok ıkıtane evladım var 12 ve 6yasında ıkı evladım sukurler olsun 30yasındayım hem anne hem baba olmak cok zor
Ah canım benim. Ben de eşin yanında da sana kötü davranıyor sandım. Onu da anlamaya çalış canım. Kim bilir ne kadar üzülüyordur içeride. Burada eşi hapiste olan bir arkadaş için Enfal Suresi önermişlerdi. İstersen sen de oku canım. Rabbim yar ve yardımcın olsun.

evet 3senedır ıcerıde 6ay kaldı ama nasıl olucak hıc bılmıyor cok kabalastı gırmeden once sofıydı sımdı hakaretler kufurler cok zoruma gıdıyor aslında 13senelık evlıyız ama cok asıgız bırbırmıze neolur dualarınızda benıde unutmayın

Okudum kardeşim , Rabbim eşinle aranan muhabbet versin , eşinin kalbine merhamet versin , yuvanıza huzur selâmet versin inşallah Amin

okudum Allah yuvaniza dirlik düzenlik versin esinize merhamet versin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…