evliliğim bitmek üzere

ykme

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2016
180
43
38
arkadaslar şimdiden hepinizden allah razıolsun evlılıgım gercekten sıkıntıda esım çok katılastı onlar aramın duzelmesı ve evlatlarım için ALLAH RIZASI İÇİN HERKESTEN

10 YA CAMİ
10 YA VEDÜD
10YA HALİM İSTİYORUM

TESBIHE BASLAMADAN ONCE LEYLA VE GÖKHANIN ARASI DÜZELMESİ İÇİN NİYET EDERSENİZ COK MUTLU OLURUM ALLAH RAZIOLSUN.

Okudum

Okudum Allah hakkınizda hayırlısını nasip eylesin

okudum canım. Sen de her gün 21 kere "Kem tereku min cennatin ve uyun" ayetini oku.

okudum

Okudum

evet kardesım basladım ınsallah bıryandanda tesbıhat okuyorum ınsallah ıyıolur

evet kardesım basladım ınsallah bıryandanda tesbıhat okuyorum ınsallah ıyıolur
İnşallah canım. Nasıl gidiyor peki? Eşinin davranışları halen aynı mı? Aranız bozuk mu hala? Yoksa ufak tefek adımlar var mı?

dun bıraz yumusatı ama laf sokmaktan gerı kalmadı tabıkı aldıış etmememey calısıyorum nıyetlendıgım tesbıgımı yetıstırmeye calısıyorum

dun bıraz yumusatı ama laf sokmaktan gerı kalmadı tabıkı aldıış etmememey calısıyorum nıyetlendıgım tesbıgımı yetıstırmeye calısıyorum
Zamanla düzelir canım inşallah. Birden melek haline gelmesini beklemek yanlış tabi. Senin Allaha sığınmaktan başka bir çaren yok, sen de farkındasın zaten. Rabbim yuvanızı daim etsin inşallah.

allah razıolsun kardesım tabıkı bıraz yumusasın dırek tepkıler vermesın ısttyıorum sadece

okudum cnm Allah yardımcın olsun ınsallah aranız düzelir bol bol dua et eşin yanındaysa 88 ya halim oku uzerine dogru ufle

allah razıolsun kardesım tabıkı bıraz yumusasın dırek tepkıler vermesın ısttyıorum sadece
Herkesin imtihanı başka başka işte canım benim. Anladığım kadarıyla evladın var. Ben de evlatsızlıktan muzdaribim. Allah şükür eşimle aramız iyi. Geçen gün ona "keşke benimle evlenmeseydin, şimdiye çocuğun olurdu" dedim; çok üzüldü. Ben yine de sana önerdiğim ayeti okuyorum her gün. Aramız bozulmasın diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…