Evli kadın aranır mı?

Eşinden çekineceği neyi var anlamadim. Elalemin manyağinin hatasida mi kadinlarda yani? Beni begenen biri vardi. Sonra ben istemedim. Çok peşimden koştu kabul etmedim. Ikimizde evlendik. Bir kere instagramda istek atti geri çevirdim. Bir kere de mesencerden mesaj yazdi okumadan engelledim. Eşime soyledim boyle mesaj atti engelledim diye. Ne ben suçlu oldum ne de eşim kizdi. Normal olan da bu. Kendisini zora sokmasin

Çok üzüldüm, çok geçmiş olsun. Umarım tez vakitte kurtulursunuz. hackleme ve telefonunuzu dinletme olayını uzaktan mı yapıyor yoksa siz farkına varmadan telefonunuza kendi mi yüklemiş programı.

Arkadaşım konuyu anlatıp tedirğinliğinden bahsedince ben de eşine söylememeli diye düşündüm ama burda yorumları okuyunca susmanın bir çare olmadığını farkettim. Haklı sustukça arsız daha da cesaretleniyor.

Yani delinin delilik sınırını bilemezsiniz ki. Bazilari korkmadan kendine adrenalin ariyor işte. En iyisi eşine soylesin çunki biraz daha saklarsa ve eşi ogrenirse gizledigi için arkadaşiniz hatali olacak. Evlilikde sir olmaz. Biri rahatsiz ediyor beni, en başdan durum boyle huzursuzluk çikmasin diye kendim halledeyim dedim ama olmadi desin eşine. Eşi konuşsun polise de beraber gitsinler şikayetçi olsunlar

Aynen, benimde vardı bir tane, benden 20 yaş küçük, ilk başta ciddiye almadım, baktım saygısızlık ve saçmalıkları arttı, bir güzel korkuttum, tamam özür dilerim sizi yanlış anlamışım diye ortadan kayboldu.

Her riski göze alıp ilk önce eşine anlatmalı sonrada gerekli yerlere şikayet yapılmalı. Eşine anlatmasa bu sapık anlatmadıgını anladıkça daha da kudurucak, eşine anlatınca belki eşide kudurucak ama yapacak bişey yok insanlar psikopat olmak için yemin etmiş gibiler her gün bi yeni türü ekleniyo hayatımıza. Anlataın kurtulsun yapıcak bişey yok inşallah evdeki kocası aklı başında bir adamdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…