Evli kadın aranır mı?

Evliliklerinde herhangi bir sıkıntı yok gayet iyi anlaşan iki insan. Ama eşinin bu konuda tam tepkisinden emin olamıyor.

Kadin alttan aliyor diye anlaşiyorlar. Ben herşeyimi, korkularimida, sevinçlerimide hayat arkadaşima anlatamayacaksam, o kişi hayat arkadaşim değildir.

Yahu adam yetişkin bir kadinin cep telefonuna em koyabilcek kadar hanzo işte. Kadinin başina bişey gelse, gercek taciz, tecavuz nolcak? Bu nasil 1940 köy mantiği? Iğrenç yaa

Evliliklerinde herhangi bir sıkıntı yok gayet iyi anlaşan iki insan. Ama eşinin bu konuda tam tepkisinden emin olamıyor.
Kadın sakin kadın uysal kadın geçimli, o yüzden anlaşıyorlar. Adam bana görüştüklerini anlatma kıskanıyorum demiş, kesin kendi ne b.k yediyse anlatmıştır, ilkokulda hoşlandığı kıza kadar. Adamın peşinde böyle bir takık dolansa arkadaşınıza tanıştıkları gün anlatır, kendini de bir güzel kıymete bindirirdi.

Arkadaşınız gibi sessiz sakin birinin bir takığı mutlaka olur, evli herif peşine düşmüş çünkü ne yapsam ses çıkarmaz, karımı da boşamak zorunda kalmam, geçinir giderim diye düşünmüş, hala da peşinde, kadından tepki gelmedikçe doğru yolda olduğunu düşünecek daha çok üstüne gidecek.

Hani etrafinda komser polis felan yoktu?

Bu arkadaş sensin. Ve millet kocana yüklendiğinde bunu çikardin. Çünkü kemali işte. Amaaan hep aynisi işte.
Bakın yukarda bir yoruma ne yazmışım. Tanıdığı yok değil çok. Dikkatli okumamışsınız, muhalefet oluyorusunuz.İnanıp inanmamak size kalmış.

Eşinin geçmişinde ne var ne kadar anlattı orasını bilmiyorum ama kadın aynı dediğiniz gibi sakın mizaçlı,alttan alabilecek bir kadın.

Neyin kafası bu kız niye hattını değiştirsin? Kız kaçtıkca adam kovalıyacak belli, olayı olduğu gibi eşine anlatsın sonuçta eşinden önce olmuş bir olay. Eşinden habersiz yaptığı her şey onu ilerde daha zora sokacak. Şikayet etse eninde sonunda eşi öğrenecek ee o zaman neden bana söylemedin demeyecek mi? Ne diyecek kadın ağzımızın tadı bozulmasın ali rıza bey?

Yok, evlenmeden önce eşine daha önce görüştüğü kişilerin olduğunu söylemiş ama eşi "Duymak istemiyorum, kıskanıyorum, lütfen bir daha bu konuları açma'demiş.

bu konu kıskanılcak bir şey değil ki ama. kadına rahatsızlık veren biri. adam bu noktada karısının yanında olmayıp tavır alacaksa zaten bu adamla evli kalmamalı.

bu kadar hayati bir şeyi eşiyle paylaşmaktan çekinen bir kadın eşiyle evliliğini devam ettirmekte kararlı mı ?
kocama anlatamıyorsam böyle bir şeyi, onunla bir yastığa baş koyamam.
arkadaşınıza çok üzüldüm.
belli ki ağzı ve dili yok, sürekli ezilen biri.
bu kafayla bu adamla sorununu aşsa kocasından da görmediği taciz kalmaz.

Adam tehlikeli birine benziyor. Bence acilen eşine söylemeli, birlikte şikayette bulunmalı, tel hattını değiştirsin ve bir süre yalnız başına ıssız yerlerde bulunmasın. Adam adresini öğrenmiş olabilir, takip edebilir her şeyi yapabilir

Ben anında eşime söylerdim böyle bir şeyi, geçmişte olan bir şey, gizlemesi saçma. Daha dün haberlerde izledim, böyle takıntılı biri gitmiş kocasının yanında kadına kurşun yağdırıp öldürmüş. Takıntılı insanlardan çok korkarım

Eşine söylemesinde bir sakınca göremiyorum? Neden gizlemeye çalışıyor ki. Söylemesi lazım.

Ay tövbe tövbe. Sonum aynen böyle olabilirdi, babamı telefonla taciz edip durunca savcılığa vermiş, neyse ki o günden sonra sesi çıkmıyor.

bu konu kıskanılcak bir şey değil ki ama. kadına rahatsızlık veren biri. adam bu noktada karısının yanında olmayıp tavır alacaksa zaten bu adamla evli kalmamalı.
Evet haklısınız. Böyle bir durumu paylaşmayacaksa ya da eşine inanmayacak bir kocası varsa evliliğin ne anlamı var

Aşırı haklısın bende de var bundan heryerde rezil ediyor beni bütün aileme söyledim dava edicem az kaldı. İnternetimi hacklediği ve telefonumu dinlettiği için program yüklediği için mahvolmuş vaziyetteyim inşl başıma bir iş getirmez. Ağır hasta oluyor bunlar bir an önce eş dost bütün aileye anlatmalı konu kişisi.

Bir kere kötü ve çirkef geldi mi hayatına, naparsan yap anlamıyorlar ısrarcı insandan kaçın arkanıza bakmayın.

Var böyle manyaklar Allah korusun. İş görüşmesi falan umrumda olmazdı. Eşimin üstüne bi hat alırdım hatta. Adamın niyetini bilmem ama normal olmadığı kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…