Evli kadın aranır mı?

Eğer adamın arkadaşınızın eşine ya da evine ulaşma imkanı yoksa iş görüşmesi sonuçlanır sonuçlanmaz numarasını değiştirmesi çare olabilir. Ulaşma imkanı varsada arkadaşınız eşinden çekiniyorsa ailesinden bir erkeğe anlatmalı. Babası , erkek kardeşi, dayısı vs.. Kadın korkup sustukca tacizlerini devam ettiren yüzsüzler karşılarına kadının ailesinden bir erkek çıktığı zaman ortalıktan ebediyen kaybolurlar.Çünki bu tarz insanlar kadının korkmasından sessiz kalmasından alırlar cesareti.
Ama bana göre zaman kaybetmeden arkadaşınız kendi ailesinden birine bu olayı anlatmalı. Eşinin kıskanç ve sinirli bir erkek olduğunu yazdınız. Olaki gün gelirde bu meselenin üstü açılırsa en azından aileden birinin biz biliyorduk demesi olması ihtimal olan şüpheli durumu ortadan kaldırır.

bence bu arkadaşın değil bizzat sensin. kendi basından geçen olayı arkadasım diye anlatıyorsun

Israrı anlamadım ben .Duracak gıbı deıl hadsız

O zaman ne istiyorsunuz???
Haber olsun gazetelere, adam saplantılı mi, sapık mı ne ??

bu kız kocasına "ilk görüştüğüm erkek sensin" mi demiş ? ne bu korku anlamadım
Yok, evlenmeden önce eşine daha önce görüştüğü kişilerin olduğunu söylemiş ama eşi "Duymak istemiyorum, kıskanıyorum, lütfen bir daha bu konuları açma'demiş.

Yok, evlenmeden önce eşine daha önce görüştüğü kişilerin olduğunu söylemiş ama eşi "Duymak istemiyorum, kıskanıyorum, lütfen bir daha bu konuları açma'demiş.
Eşinden korkuyorsa babasına mı söylese acaba dün okumuştum konu çok etkiledi beni. Umarım en kısa zamanda kurtulur o sapıktan

Aslında babasının başkomser arkadaşları var devreye girse çok hızlı çözer olayı.
O zaman eşi duymadan babasına söyleyecek ya da hattını değiştirecek. İş başvurusu yaptığı yerlere yeni numarasını verir bir şekilde.
Allah korusun en yakın örneğini geçen gördük hemşire kadını rahatsız ediyor yıllarca ve
Ben olsam iş falan umrumda olmazdı hayatım söz konusu sonuçta. Öncelik olarak hattımı değiştirirdim baktım tekrar buldu aradı babama söylerdim bir şekilde

bence bu arkadaşın değil bizzat sensin. kendi basından geçen olayı arkadasım diye anlatıyorsun
Kardeşimle de ilgili konu açmıştım.Kendimle ilgili olanda var ama bu arkadaşımın benimle paylaştığı durum.Özel durumumdan dolayı hassasım, ben yeterince yardımcı olamadım diye bunaya konu açtım. Hem bi önemi var mı ha o ha ben ha sen.

Evet yazdıklarınız da çok haklısınız, Teşekkür ederim

Haklısınız.

Aslında babasının başkomser arkadaşları var devreye girse çok hızlı çözer olayı.
tamam işte babasıyla paylaşsın. adamın madem böyle pis bir huyu var, topluca bıraktırırlar. bir daha kimseyi rahatsız edemez.
böyle şeyler saklanmaz. bu tip adamlar gizli kaldıkça cüretkarlaşır.
yaşadım, biliyorum. sustukça taciz zorbalık artar. sesin çıksın bak bakalım bir daha tekrarlanıyor mu.

bence esine anlatmiyor cunku esinin “senden once 5-6 kez gorustuk” dediginde inanmayacagini biliyor. esi de az ruh hastasi degil gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…