Evli kadın aranır mı?

Valla eşi de pek hayra alamet biri değilmiş. Telefonu elinden almalar falan ne oluyoruz ya?
Kimi cezalandırıyor bu adam? Kadın resmen rahatsız ediliyor. Yanında duracağına kıskançlık yapıp dünyayı dar mı edecekmiş? Bu muymuş eşlik?

Eşine söylesin, eşi adamı arasın "hayırdır gardaşşşş bi derdin mi var bana söyle" desin.

olay daha da buyurse adamin iftirasi da buyuyecek, arkadasiniz yillardir esinden bunu gizledi icin de inandiriciligi sorun olabilecek.

Hic riske girmesin arkadasiniz, oldugu gibi esiyle de polisle de paylassin.
Haklısınız, en doğru olan bu. Eşi 3-4 yıldır tanımıştır, arkasında durmalı bayanın.

bu nedir ya

Kafasında kurup olayı büyütebilir diye düşünüp yazdım ben. Erkeklerin sağı solu belli olmuyor malesef

Ortada bir taciz var. Bence eşine anlatmalı durumu. İlerde karşısına bile çıkar eşi de duysa neden söylemedin diyecek.

Bence o hanım eşine durumu bir bir anlatmalı. Allah korusun yarın öbür gün eşi bir şekilde öğrenir daha kötü olur. Kendisinden duysun daha iyi. Sonra polise gitsinler. Haberlerde bir sürü kadın cinayeti görüp okuyoruz önlemler almak en iyi

Ben olsam adam kiz arkadasiyla haner gonderdigi zaman esime soylerdim. Simdi biraz gec olmus ese soylemek icin. Adam bunca zamandir neden soylemedin diye kizabilir ki hakli bence. Ama yine de esine soylemeli.

Evlenmeden önce de kesin bir tavırla reddetmiş, 2.bir olay olmadan evvel eşine söylesin, nasılsa duyulacak, sonra neden sakladın olur. Artık daha sonra duruma göre birşeyler yaparlar.

Eşi sert mizaçlı oyüzden söylemiyor diyorsunuz ama. Hadi adam eşine ulaştı yalan yanlış şeyler söyledi ozaman ne anlatsa kadına inanmayacak haklı olarak. Bu kadar taciz eden adam onuda yapar. Bence eşine söylemeli gereği neyse yapılmalı. Yoksa durmayacak gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…