Evli erkeklerin bekar kadınlara asılması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bekar herif " zaten bekarim, istediğim kıza istediğim zaman duygularımı açarım" şeklinde düşündüğü ve rahat olduğu için; evli heriflere de yasaklar cazip geldiği için.

Canim o neden oluyo biliyor musun ? Evliyim diye yanlış anlayamaz diye düşünüyo. Olur ki reddedip terslersen "benim eşim var sana bakacak değilim sen yanlış anladın iftira atıyorsun" diyecek. Özellikle 40+ bunu çok yapıyor. Hele ortalamanın üstünde bir fiziğe sahipsen evli olgun erkek dedektörü gibi oluyorsun.

Pardon ama siz kim oluyorsunuz ki bunu söyleme cesareti bulabiliyorsunuz ? Konu sahibi yerine ben sinirlendim. Belli ki hiç babanız yaşındaki adamlara mecburiyetten katlanıp asılmalarına maruz kalmamışsınız.

Evli erkeklerin bazıları böyle arsız terbiyesiz şerefsiz olabiliyor neden buna şaşırıp yetmez gibi konu sahibine kuyruk sallamışsın gibi iğrenç bir ithamda bulunuyor bazı üyeler acaba? Ne haddinize pardon?
Taaa gençlik yıllarımda benimde başıma gelmişti. Çalıştığım kurumda evli bir herif ( müdür) iddiaya bile girmiş arkadaşları ile bakın nasıl yakında beni isteyecek vs diye..bana bir arkadaşımın abisi söyledi de haberim oldu.
Aynı gün ağzının payını vererek isten ayrılmak zorunda kalmıştım.
Ben 20 li yaşlarındaydım herif 50 sine merdiven dayamış ki..nin kıli ağarmış bir pislikti şimdi böyle bir herife sizin deyiminizle kuyruk sallamış olabilirmiydim?
Yakışıklı genç bile olsa evli ya evli..

Ahhh bu şey değil mi ya?
Küçücük kızlara tecavüz eden sapiklari kızında gönlü vardi onun rızası ile oldu diyerek aklayan iğrenç zihniyet??
Nerde olsa tanırım

Ahhh bu şey değil mi ya?
Küçücük kızlara tecavüz eden sapiklari kızında gönlü vardi onun rızası ile oldu diyerek aklayan iğrenç zihniyet??
Nerde olsa tanırım
Öyle deme ama o da orada çalışmasaymış(!). Zaten kadın başına ne işi var şirkette. Kadın dedigin dizini kırıp evde oturacak. Maaş falan neyine

Öyle deme ama o da orada çalışmasaymış(!). Zaten kadın başına ne işi var şirkette. Kadın dedigin dizini kırıp evde oturacak. Maaş falan neyine
Off valla bide bunları bizlerin hemcinsleri savunuyor ya ona şaşırıyorum.
Valla iyiki şu an yüzyüze değiliz..şiddet sevmem ama ne bileyim yani ;-))

Yuh !

Bu konuda tacizciyi savunan, suçu mağdurda arayan kadınlar
Sizin gibi kadınlardan iğreniyorum ve de utanıyorum
Sizin gibi zihniyetlerin abv

Sizin veya kızınızın başına gelse en önde siz koşarsınız mağdurum diye.
ŞŞunukafanız almıyor belli ki
Günlük hayatta insanı derecede karşı cinsle konuşabilirim
Bu gel benimle yat demek değildir.
Ama sizin gibi örümcek zihniyetliler bunu savunduğu sürece erkekler bir günaydın lafına bile ooo aranıyor bu kadın diye yaklaşır.

Sizin yetiştireceğiniz erkek çocuğa yazık

Ben 14 yıldır satış sektöründe çalışıyorum. Ve bu tarz durumlara ne yazik ki o kadar maruz kaldim ki. Bir gun ben de sinir olup başka bi sitede böyle bir konu açmıştım evli erkeklerle ilgili. Bi taşlanmadigim kaldı. Kadınlar neler yazdılar bana şok oldum. Neden onlara kimse asılmamış da bana asılmışlar, demek ki ben kuyruk sallamışım neler neler. Bu ulkede kadın kadının düşmanı olmuş resmen. Ben öyle biri olsam neden bu konuda rahatsızlığımı dile getireyim. Yüzün gözün düzgünse adamlar illa ki bi deneme yapıyor. Hele satıcıysan daha beter. Ben hayatım boyunca hiçbir evli erkekle olmadım olmam da. Bu bana cok ters cok büyük karaktersizlik. Yaklaşmaya çalışan evli adamlarin karısına acıyorum resmen. Kendimi onlarin yerine koyuyorum benim kocam böyle yapsaydi diyorum. Kadinlar empati yapabilse bu erkekler bu kadar rahat olamaz zaten. Kac kere evli adamlar tarafından yemeğe davet edildim. Cevap olarak da eşinizi de getirirseniz neden olmasin tanışmış oluruz dedim. Adam bi daha teklif edemedi. Ama yem atıyorlar yutarsan... buradan evli kadınlara sesleniyorum. Biliyorum çoğu bu mesajimi beğenmeyecek ama eşlerinize güvenmeyin. Bekar bi kadın olarak gözlemim evli adamlarin cogu heyecan arayışı içinde. Fırsat yaratmaya calisiyorlar resmen. Adamların sosyal medya profillerini gorseniz karısıyla çocuğuyla fotoğraflari var. Zannedersin aşkından ölüyor. Ama adam hovardalık peşinde.

Bir de bu adamlarda klasik muhabbete giriş şekli var. Sen iş konuşuyorsun adam lafı bi sekilde senin medeni durumuna getiriyor. Siz bekar mısınız evli misiniz diyor. Bekarım diyince adam başlıyo evliliği kötülemeye. En guzeli bekarlık diyo hiç tavsiye etmem evliliği diyor. Ben de çocuklar icin sürdürüyorum zaten diyor. Kac yıllık karısını ve çocuklarının annesini kötüleye kötüleye bi hal oluyor. Rezil herifler ya. Kadın saçını süpürge etsin adam 10 dakikadir tanıdığı kadına karısını kötülesin. Nankörler. Valla cok kızıyorum. Amaç evliliğimde mutsuzum ayağı verip seni götürmeye çalışmak. Geçsinler bu çocuğum için sürdürüyorum muhabbetlerini. Allah böyle kocalardan korusun.

Yaa işte evdeki muhabbetsiz ve cinselliği olmayan, evlenince kilo alan, nihai hedefe erdiği için kendini salan karından sıkılanlar, bekar kadınlara yazıyor böyle. Sizin suçunuz değil, onların evliliği berbat. Onlar yavşak.

Amin. Midemi bulandırıyor bu yaratıklar artık.

Hatayi kendinde arama canim. Benim de arkadaslarimin da basina geldi bunlar. Hatta bir pislik bana ayri ev tutabilecegini ama asla esinden bosanmayacagini soylemisti rezil. Boyle pislikler cok hic takilma

35 yaşında evliyim.zamanında benimde başıma geldi.ustelik bunlar yabancı bile değil.evet bende nasıl cesaret buluyorlar diye çok düşündüm fakat sonra anladım ki bunların zaten korkusu yok.Eşleri zaten göz yumuyor çoğunun.Fakat bir tanesi illallah ettirmişti. Komşumuzun oğluydu.Ne selamım var ne sabahim.Gelip geçerken görüyormuş beni takmış kafaya.Numarami bulmuş.Ne korkunç günler yaşamıştım o pislik yüzünden.Sokaga çıkamıyordum.Sonra aile erkekleri ağzıyla yüzünün yerini değiştirince bir süre kurtuldum.Sonra tekrar başladı.Bir sebepten hapise girince kurtuldum.Kimse de bana kuyruk mu salladin demedi diyemez.Bazen bela imtihan gelir bulur insanı

Dediginiz kuyrugu sallamış olsa,isyerinde kalir uygun kisiyle alakasını sürdürürdü hanımefendi.Bu ataerkil yapınin kadını suclamak icin hayvan üzerinden yaptigı igrenç benzetmeyi de,sanırım kadınların yine kendisinden ölene dek duyacagız.Kurtuluş yok.Çok acı.

Yüz mü verdin,rahat mı davrandin diyen üyeler,yeni girdiğim işyerinde ailemin ,sen tanidiksin kizimiza göz kulak olursun diye ailemin güvendiği benim yıllarca abi dediğim insana,yine çalışırken ilkokul arkadaşlarımın babası olan 50 li yaşlarına yakın iki adi şerefsiz aç kurtlara, nasılsın x amca dan ileri gitmeyen muhabbete karşın, bu adamların üzerime iddiaya girmesine ne dersiniz?Çok kafa patlattım zamanında neden diye ama nedeni yok işte..adamlar bu konuda zaten sabıkalı.Evde her halükarda onları bekleyen eşleri var.Sizin başınıza gelmemesi ne güzel şanslısınız ancak yaşayan için gerçekten korkunç hissettiren bir duygu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…