Evli çocuklu olup aldatılmak, ne yapacagım?

Hepinize yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim. Evet ben hala bir icraatta bulunamadım. Bu konuyu iki boşanmış arkadaşıma açtım bir de aldatıldığını tahmin ettiğim ama evliliği devam eden bir tanıdığımdan da fikir aldım. Hepsi sakın ayrılma ayrılmak en son seçeneğin olarak kaldın dediler, evli ve mutlu olan kişiler ayrıl derken boşanmış arkadaşlarımın ayrılma demesini ve hatta ayrılacagım diye oturup yanımda aglamasını anlamlandıramadım. Bu kadar mı kötü ayrılmak, çok zor şeyler mi bekliyor beni tedirgin oldum açıkçası. Şu an bekliyor oluşumun sebebi de bu aslında. Eşime bildiğimi ima ettim, “aklını başına topla, çocuklarım üzülmesin kırılmasın diye elimden gelen çabayı göstermeye çalışıyorum bir an gelecek bunu bile yapamayacagım artık” dedim. Biraz anladı biraz bildiğimde kalmaya devam etmeyeceğime inandığı için emin olamadı. Boşanalım demeyi bıraktı. Daha dikkatli şuan sadece. Bende mutsuz ve kararsız. Bildiğim tek şey var oda ömrümün sonuna kadar onunla yaşayamayacağım. Bunların hiçbirini unutamayacağım ve eskisi gibi de olamayacağım. Gerisini nasıl halledecegim nasıl ilerlemeliyim bilmiyorum. Bu deliller 6 ay geçerliymiş sadece, bir karar vereceksem bunu da dikkate alarak hareket etmeliyim, eğer boşanacaksam bu tabiki zina davasını da açarak olacak, o saatten sonra niye saklayayım herşeyi anlatacağım.

Eskortlara kısa bir süre önce başladı gitmeye onun öncesinden hiç fiziksel olarak aldatmamıştı. Tahminim iki kere gitti, iki farklı kişiye. Ciddi bir dönüşüm yaşamazsa bence de aynen ara ara bile olsa gitmeye devam edecek. Benim kurtarılacak bir tarafım kalmadı dedi bana, ona ben karar verecegim dedim. 2 tane antidepresan kullanıyor bunlar insana nasıl etki ediyor bilmiyorum, yani bu tür icraatlara girmeyi aldatmayı kolaylaştırır mı acaba?

Hepinize yorumlarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim. Evet ben hala bir icraatta bulunamadım. Bu konuyu iki boşanmış arkadaşıma açtım bir de aldatıldığını tahmin ettiğim ama evliliği devam eden bir tanıdığımdan da fikir aldım. Hepsi sakın ayrılma ayrılmak en son seçeneğin olarak kaldın dediler, evli ve mutlu olan kişiler ayrıl derken boşanmış arkadaşlarımın ayrılma demesini ve hatta ayrılacagım diye oturup yanımda aglamasını anlamlandıramadım. Bu kadar mı kötü ayrılmak, çok zor şeyler mi bekliyor beni tedirgin oldum açıkçası. Şu an bekliyor oluşumun sebebi de bu aslında. Eşime bildiğimi ima ettim, “aklını başına topla, çocuklarım üzülmesin kırılmasın diye elimden gelen çabayı göstermeye çalışıyorum bir an gelecek bunu bile yapamayacagım artık” dedim. Biraz anladı biraz bildiğimde kalmaya devam etmeyeceğime inandığı için emin olamadı. Boşanalım demeyi bıraktı. Daha dikkatli şuan sadece. Bende mutsuz ve kararsız. Bildiğim tek şey var oda ömrümün sonuna kadar onunla yaşayamayacağım. Bunların hiçbirini unutamayacağım ve eskisi gibi de olamayacağım. Gerisini nasıl halledecegim nasıl ilerlemeliyim bilmiyorum. Bu deliller 6 ay geçerliymiş sadece, bir karar vereceksem bunu da dikkate alarak hareket etmeliyim, eğer boşanacaksam bu tabiki zina davasını da açarak olacak, o saatten sonra niye saklayayım herşeyi anlatacağım.

Aldatılma yuzunden 7 yıllık evlılıgımı bıtırdım. Suphelerım oluyordu fakat elimde kanıt yoktu.. Ama kanıtında alası geldı benı buldu oturdugum yerden.. Cinsel birliktelik 6 aydır devam bir Beraberlık oldugunu ogrendım.. O an benım ıcın bıttı.. Bosanmak kolay mı degıl bosandıktan sonra ayakta kalma cabası ınsanı fazlasıyla yoruyor..
Bazen ne yapıcam ben keske ayrılmasamıydım dedıgım de oldu...
Ama inanın bana baskasının koynundan cıkıp gelen herifle aynı evde kalmak kadar zor bisey yok.. Ustelık iş güç sahibısınız.. İsterseniz yaparsınız.. Karar sızın tabıkı.. Hayırlısı... 1 kere yapan yıne yapacak ve siz suan ayrılmadıgınıza belkı de 2 3 sene sonra cok pısman olacaksınız.

Baskasi ile birlikte olmus biriyle ayni yatagi nasil paylasiyorsunuz. Sizi operken sarilirken nasil igrenmiyorsunuz. Hadi mideniz genis varsayalim ya esiniz hastalik kaparsa bu ikiskilerinden sizinde basiniza bela acarsa. Hala esinizin sizi aldatmasina bahaneler uretiyorsunuz depresyon haplari yuzunden aldatiyordur sizi tabi ne olacak baska buna inanin. Resmen aldatilmayi hazmedip gelecektede aldatilmayi kabul etmis bulunuyorsunuz. Bir sonrakinde de gelir buraya konu acar gazinizi alir sonra kaldiginiz yerden devam edersiniz. Insan bir kere aldatilir bunu kabullenip yoluna devam ederse artik aldatan karsidaki olmaz siz kendi kendinizi aldatiyorsunuz kandiriyorsunuz.

Baskasi ile birlikte olmus biriyle ayni yatagi nasil paylasiyorsunuz. Sizi operken sarilirken nasil igrenmiyorsunuz. Hadi mideniz genis varsayalim ya esiniz hastalik kaparsa bu ikiskilerinden sizinde basiniza bela acarsa. Hala esinizin sizi aldatmasina bahaneler uretiyorsunuz depresyon haplari yuzunden aldatiyordur sizi tabi ne olacak baska buna inanin. Resmen aldatilmayi hazmedip gelecektede aldatilmayi kabul etmis bulunuyorsunuz. Bir sonrakinde de gelir buraya konu acar gazinizi alir sonra kaldiginiz yerden devam edersiniz. Insan bir kere aldatilir bunu kabullenip yoluna devam ederse artik aldatan karsidaki olmaz siz kendi kendinizi aldatiyorsunuz kandiriyorsunuz.
Öğrendiğimden beri hiç birlikte olmadım, depresyon ilaçlarının çok rahat kaygısız bir hayat sunduğunu boşanmış olan o anlattığım arkadaşlarımdan biri söyledi, o da kullanmış ve boşanma sürecini çok rahat atlatmış, bilinçaltımda belki de bir sebep arıyorum yaptığına bilemiyorum, anlamlı hiçbir sebebim yok çünkü, bakımlı güzel bir bayanımdır, evimde, mutfakta iyi, çocuklarıma ve ona karşı da fazlasıyla ilgiliyimdir. Bu buraya ailevi bir mevzu nedeniyle açtığım ilk konu, eleştirilerinizi saygıyla karşılıyorum, bunun için açtım zaten konuyu da. Ama gazınızı alırsınız yorumunuz beni üzdü. Bu kadar yüzeysel yapmayın lütfen yorumunuzu, inanın hiç kolay bir süreç değil, hiç değil, Allah hiç kimseye yaşatmasın.

Aldatılma yuzunden 7 yıllık evlılıgımı bıtırdım. Suphelerım oluyordu fakat elimde kanıt yoktu.. Ama kanıtında alası geldı benı buldu oturdugum yerden.. Cinsel birliktelik 6 aydır devam bir Beraberlık oldugunu ogrendım.. O an benım ıcın bıttı.. Bosanmak kolay mı degıl bosandıktan sonra ayakta kalma cabası ınsanı fazlasıyla yoruyor..
Bazen ne yapıcam ben keske ayrılmasamıydım dedıgım de oldu...
Ama inanın bana baskasının koynundan cıkıp gelen herifle aynı evde kalmak kadar zor bisey yok.. Ustelık iş güç sahibısınız.. İsterseniz yaparsınız.. Karar sızın tabıkı.. Hayırlısı... 1 kere yapan yıne yapacak ve siz suan ayrılmadıgınıza belkı de 2 3 sene sonra cok pısman olacaksınız.
Tam olarak bunu düşünüyorum aslında çok güzel tarif etmişsiniz, birkaç sene sonra keşke ayrılmadım diye pişman olma ihtimalini ve hatta artık ciddi bir birliktelik içinde oldugunu da duyacagımı. O yüzden uzatmamamı söylüyor mantığım. Her gün işe giderken ayrılma niyetiyle gidiyorum tüm gün bu fikre alışmaya çalışıyorum eve gelirken de aynı düşüncelerle geliyorum, gelince tekrar çocuklarımı görüp ne yapacagım ben diyorum. Hayırlısı olacak inşallah. Teşekkür ederim.

Ben evlenmeden önce eşim aldatmıştı sevgiliydik sonra öğrendim. Şuan birşeyi yok ama ileride Yaşar mıyım bilmem! Size şu kadarını söyleyebilirim ben hala kabullenebilmiş değilim. Ayağınız sağlam basıyorken ayrılın gitsin. Ailenizin yaşadığı şehire dönün ayrı bir hayat kurun. Kocanız da eskortlarla ...larla yatıp kalksın. En sonunda hastalık bulaşır ve b..k yoluna gider.
Aldatildiginizi evlenince mi ogrendiniz?

Burada yaptigim her yorumda kendimi konu sahibinin yerine koyuyorum. Bir an benim basima geldigini hayal ediyorum. Yorumum yuzeysel degil aksine kendimi sizin yerine koydugumda hayal ettiklerim. Gaz almak deyimi de ofkeyi yatistirmak sakinlesmek dinginlesmek anlamindadir. Buraya daha once konu acmamaniz bu sorunlarla karsilasmadiginiz anlamina gelmiyor. Daha once de aldatilmis ama susmussunuz. Simdi yine ayni durumdasiniz neden bunu kendinize yapiyorsunuz.Siz kendinize saygi duymazsaniz bu adam nasil saygi duysun.

Kariyer sahibi bir hanfendisiniz calisip kimseye muhtac olmayacaksiniz bu karektersiz pis likten hemen ayrilmalisiniz.bosanmak kolay degil elbette degildir ama biraz gurur olmali insan da.kendine saygisi olmali insanin.bu adam dan baba olurmu sizce resmen hasta bu adam yani havada kaparlar mis da evlenip mutlu olur mus mus..bu adammi evlenip mutlu olacak birakin ya milleti cahil insanlari gormezden gelin.zina davasida acin nafakanizi cocuklarin nafakasini mali mulku ne varsa alabildiginizi alin sonra bakin onunuze..ne yaparsa yapsin su testisi su yolunda...siz hamileyken yaptiklarina bak resmen sapik ksra bakmayin beni. Midem bulandi eskort falan..hastalik kaparsiniz Allah korusun.evli kadinlarla yazismak nedir ya resmen akil hastasi...ayrilin kurtulun mazallah sizi delirtir boylesi...cevrenizi hic kaale almayin bence Allah yardimciniz olsun

Kadınlar size inanamıyorum ya.
Şu yazdıklarınız ne kadar aşağılayıcı.
Bu kadına verilen öğütler ne kadar iğrenç.
Yok bu günlere getirmişsin de başkasının kucağına mı atacakmışsın, havada kaparlarmış da bilmem ne!
Çıldırdınız mı siz?
Oldu canım.
Bu adam karısına para veriyor, para başkasına gitmesin diye bu kadın otursun avcunu açsın gözünü, kulağını kapatsın o zaman.
Para ne zaman amacınız, hayat gayeniz oldu yahu?
Para ne zaman onurun, gururun, haysiyetin önüne geçti?
Bu mu sizin amacınız?

Bakın hikayeyi iyi okuyun hikayeyi.
Kadın tüm kariyerinden vazgeçip bu adama adamış kendini.
Sonunda onla bunla aldatılmış!
Bundan ders çıkarmanız gerekirken ne kadar nafaka alır, yok boşanmasın o paraları başkasına yedirme, ölsün de paralarına koy, boşanma süründür ölünce parasını al...

Evet para lazım ama biz ne zaman kendi değerimizi parayla ölçer olduk.
Hayret ediyorum.
Ben bir daha bu adamla ömür boyu münasebetim olmasın diye nafaka bile talep etmezdim.

Merhabalar bende aldatılmış bir kadınım.Eşimle devam ettim boşanma, kaparlar çocukların var dediler. Eşimin içkisi vardı azaldı, kumardan borcum dibine vurdu kaç kez toparladık ve şu anda yine borçlu boşanıyorum. 14yılımı verdim. Aldatma evliliğinin 3.yılındaydı keşke o zaman boşansaydım. İkinci çocuğum 10aylıkken yaklaşık beş yıl önce kadınlara mesajını gördüm Sadece mesaj bir halt giymemiş. Ama güvenim yerlebir olmuştu. Evlilikte nadiren de olsa şiddet küfürüde gördüm ki eşim çok iyidir işinde herkes çok efendidir der. Evlilikte herşeyi yaşadım velhasıl ama en ağır gelen aldatma oldu ve kesinlikle unutulmuyor. Unutulmadığı gibi eşine güvenemiyorsun bi daha. Birini mi düşünüyor? Az geçikse nerde acaba? Birini mi düşünüyor?... Vb sorular...Sen bilirsin ama ömür boyu unutamayacaksın ne yazı ki...

Bu arada ilk ialdatmada ayrılmamamın bana tek artısı oğlumdur. oğluma karşı vicdan azabı çektim iyiki o da var tabiki. Ama aldatan adam kendini ne kadar baskılasada bir çapkınlık oluyor içinde. Ve güvenemiyorsun bi daha. Aldatma birşeylerin büyüsünü bozuyor. Allah yardımcın olsun. Ama hiçbir zaman affetmeyeceğim biliyorum.

Konuyu tamamen okudum
yorumları okumadım
Bilinçli bir kadınsın belli maşallah
O bakteri adamı sırf iyi kazanıyor diye hayatına bulaştırmaya devam mi edeceksin haaa tabiki parayı da bırakma kardeşim tut afilli bir avukat ama paradan kaçma emsal davalarda iyi donuna kadar alan avukatlardan bul birini koy maaşının yarısına blokeyi nafaka olarak iki çocuğun var aldatma var delil var hakim çocuğu direk sana verecek ikisini de al donuna kadar boşa bas tekmeyi ondan sonra hangi o .puya gidiyorsa gitsin bakalim o çulsuz haliyle bilmem ne yöneticisi olsa ne yazar o. pu paraya bakar onlardan da yer tekmeyi oh mis
O denilenler doğru ama ne katlanacaksın sen boynuz yemeye al donuna kadar kendi maaşında var oh çocuklarınla yasa mal varlığı varsa eskort olayını kanıt gösterip hepsine tedbir koydurt birde çocukların için ooooohh hepten çıldırır köpek

Herkese iyi geceler, hepinizin gecesi guzel geciyordur insallah, benimki berbat. Eşimle 8 yıldır evliyiz, iki tane çocugumuz var. İkimizde gec evlendik, eşim benden bir yaş küçük. İkimizde çok güzel işlerde çalışıyorduk ve kariyer sahibiydik. Ben evlenince işten ayrıldım ve onun kariyeri için ücra bir ilçeye gittim. İlk zamanlarda ilgisizliğini biliyor olsamda bunu karakterine yordum. Yaşımız geç olduğu için hemen çocuk sahibi olmak istiyorduk ve olduk. Çocugumuz olduktan sonrada öncede internete asırı duskundu. Çocuğumuz iki yaşlarındayken tesaduf eseri ramazanda oruçlu olup ona güzel yemekler hazırlama derdinde telefonunu aldığımda farkettim fake bir hesabı vardı. Dunyam basıma yıkıldı oldugum yere cokup kaldım ama olayı analiz edebilmek için (fazlasıyla temkinliyimdir her konuda) ona hiçbirsey soylemedim. Ertesi gun annemi aradım bana gelip gecici bir hevestir seninde belki hatalrın vardır, yinede istiyorsan gel ama calısmak zorundasın gibi birseyler soyledi. Yeterince destek bulamadığım için ve bende de sorun varmıdır acaba diye de dusundugum için ayrılmadım gozlemledim. Uzun bir sure bir seyini gormedim yada ben rastlamadım. Tabi bu arada kariyerimden vazgecmiştim evde cocugumuza bakıyordum. Bir zaman sonra sehir degistirme kayınvalidemlerin yakınına tasınma ihtimalimiz dogdu tabi çok mutlu oldum. Artık bende calısabilecegim ve kendi ayaklarımın uzerinde durabilecegim diye. Sonra ozel sektorun kaybettiğim yıllar içinde ne hale geldiğini gordum ve çocugumada daha faydalı zaman ayırabileyim diye kpss ye hazırlanmaya basladım. Guzel bir puan aldım ve beklemeye basladım. O arada kazara hamile kaldım ve eşimle ilgili onumu gormediğim için aldırmayı çok istedim. O ise yalvardı yakardı beni caydırdı. Benimde içime sinmiyordu zaten vardır nasip edenin bir bildiği dedim ve vazgectim. Dunyalar tatlısı kızım dunyaya geldi. Sonra biz yine sehir değiştirdik. Bu seferde benim aileme yakın ama esimin universiteyi okudugu sehre geldik, atanmayı beklerken tekrar birseylerini yakaladım, yine aldatılıyordum hissediyordum ama gozumle gormediğim için eminde olamıyordum. En sonunda atandım. Calısmaya basladım, artık hem evde hem işte calısmaktan helak oluyordum. Cocuklarımla evlenbakıcıyla alısverişle herseyle ilgilenmek zoruna kalıyordum cunku ilgilenmiyordu, asırı derecede tembeldir eşim. En son iki gun once ise hayatımın sokunu yasadım. Aslında sok olmamalıydı bu bana ama nasıl kandırdıysam kendimi, calısmayıp onun eline baktıgım için butun bunları yasadım diye inandırmıştım kendimi. Gece hareketlerinde suphelenip telefonuna baktım aylar sonra, bir de ne goreyim beyimiz işten geç çıkacagım diyerek beni atlatmıs ama bir eskorta gitmiş. Ustelik aylardır bir turlu bir araya gelemiyorlarmıs, en sonunda o gun kız musait olmuş ve benimkide gitmiş. Kız telefonunu vermediği için butun konusmaları sosyal medyadan yapmıslar bende bu sekilde ogrenmiş oldum. O da yetmemiş beni bir kac ay oncesine kadar evli çocuklu bir kadınla sanal olarak aldatıyormus. Aylarca yazısmıslar ve kadın eşimle ilgili benim bilmediğim detayları bile biliyor, anlatmıs. Sonra kadın yazısmayı kesmiş ama benimki hala ara ara yoklamıs donermi tekrar konusurmu diye. Konusmalarıda sadece sanalda kalmıs biraraya gelememişler, eşim istemiş ama kadın gelemem demiş. Ve daha baska yazısmaya calıstıgı ama cevap vermeen kadınlar.. en az 30-40 tane. Ve bunlar ben cocugumu yeni dogurdum zamanlardan beri yazısıyorlarmıs sanırım. En az bir senelik mevzu. Bunları okuyupta banyoda yere yıgılıp kalınca bir sure hareket edemedim sonra toparlanıp kalktım ve annemi aradım. Anlattım, tum delilleri al dedi, istiyorsan ayrılabilirsin sen bilirsin dedi. Apar topar eşim içerde uyurken kalkıp ekran goruntulerinin fotograflarını cektim ve toparlanıp annemlerin evine gittim. Durumu anlattım ayrıl istersen yanındayız dediler yine de yanımda tam olurlar mı emin olamadım. Bana aradıgım baska bir dostumda annemde ani karar verme birkac gun sure ver kendine dusunmek için dediler. Eşim işinde çok basarılı bir yonetici, iyide kazanıyor, bende kazanıyorum onun kadar olmasada. Bunu sunun için soylüyorum bana soyledikleri suydu, eger ayrılır gidersen sen hayatını cocuklarına adayacak ve kıt kannat gecireceksin, onu ise havada kapacaklar ve baska bir evlilikle mutlu mesut hayatına devam edecek. Çocukların bunu haketmiyor, onu sen buralara getirdin, daha dogrusu en parasız gunlerinde hastalıklarında sen yanındaydın şimdi başkalarının kucagına mı atacaksın. Oyle bir saçmalıgın ortasındayım ki ne dusunecegimi bilmiyorum aklım darmaduman. Sizin benim gibi iki küçük cocugunuz olsa ne yapardınız?
Konu Sahibi sen aynı şeyleri yaşayın adama aynı akıllı verirlermiydi inan

X