Evli çocuklu olup aldatılmak, ne yapacagım?

Öncelikle cok zor bir durum çalışıyormuşsun ne güzel annenler yanında arkanda destekçi şimdi arkadaşım sen ayrılma dersem sana kötülük ederim cunku o adama asla güvenmeyeceksin bundan sonra hep acebalar ile yasayacaksın ve o nasil olsa ayrilmiyor sineye çekiyo diye daha beter azacak... kalbin daha çok kırılacak... bitir arkadaşım evet çocuklar belki eskisi kadar iyi bir hayat sürmeyecek ama senin kafan rahat olacak bilmiyorum tabi sadece insallah doğru bir karar verirsin...

Dun boşanmak istiyorsa benim için sıkıntı olmadığını boşanabilecegimizi soyledim, tamam ben araştırdım bugun dedi, mal paylasımıda yapmış kendi kafasından anlattı tamam mı dedi, olabilir dedim. Şaşırdım.
Siz çekişmeli boşanma peşinde değilsiniz sanırım, yani aldattığını ispat etmeyeceksiniz?

Esiniz bisey demedimi sizi evde goremeyince hic konusmadinizmi o ne diyor ne yapti

Delillerle iyi bir tazminat ve iyi bir nafaka alabilirsiniz o da öyle Gül gibi yaşayamaz iki çocuğa ayrı kendinize ayrı nafaka isteyin ortada aldatma var azımsanacak rakamlar olmaz Emin’im sonra gitsin kimle istiyorsa düşüp kalksın sizde mis gibi nafakanız ve maaşınızla kafanız rahat yaşayın,bende ayrıldım eşimden daha çok yeni asgari ücretle çalışıp bakacağım çocuğuma ayrıca nafaka da almadım neden bana değer vermeyen bir adam için ömrümü heba edeyim? Sanki yanında kalsanız adam sizi el üstünde tutacak,valla ben kılından tüyünden kurtulduğuma bile seviniyorum

Eşiniz zaten boşanmak istediğinin belirtilerini göstermiş. Şimdi boşanırsanız haklı olarak tazminat alırsınız ama sonrasında o açarsa davayı bu hakkınız olur mu bilemedim. Bi avukata danışın bir an önce.

Paşa paşa 2 çocuk artı sana nafaka ödeyecek her yıl artırım yapacaksın çorabın kadar belgeleyeceksin
Aldattığı için kol gibi tazminat ödeyecek hi. Korkma

Aldatilmaniza ragmen neden bu kadar pasif kaldiniz. Esiniz bosandiktan sonra ne yaparsa yapsin. Mahkeme zaten cocuklarinizin hakkini verecektir. Ayrica bosanma soz konusu oldugunda niye sadece kadinlar cocuklarini dusunuyor. Alistigimiz duzenden ayrilma korkusuna bir bahane mi cocuklarimiz ? Birakin cocuklariniz bosanmis ama baska kadinlarla takilan ya da baska biriyle evlenmis birine baba desinler. Ona saygi duyup duymamalari onlarin verecegi karar. Siz cocuklarinizin gozunde aldatilan ve bu sevgisizlige bir omur katlanan anne olmayin. Keske esinizden once siz davayi acma cesaretinde bulundaydiniz.

Bence ayrılın kapan da kapsın, size ne hayrı oldu sanki başkasına olsun. Çocuklarınıza asıl haksızlık böyle mutsuz ve saçmasapan evliliğin içinde büyütmek olur. Siz ister miydiniz anneniz bunları yaşasın, böyle sineye çeksin, yeter ki benim ailem dağılmasın der miydiniz? Her aldatma konusunda bu kadar katı düşünmüyorum ama eşiniz ümitsiz vaka, düzelmez.

Ne güzel atanmissiniz. Okurken 'bu ücra ilçede iş de bulamam' diyeceksiniz sanıp korkmuştum.
Bence düşünmeyin bile. Esinizin yüksek geliri varsa ne güzel, ona göre nafaka verir.
Hiç acimayin, tazminat da alın. Hazır paranız varken iyi bir avukatla anlaşin.
Bu arada yapacağınız en son şey annemizin evine taşımak olsun. Ona yakın bir ev tutun ama eviniz olsun. Çocuklar evini bilsin, kendini fazlalık olarak görmesin hiçbir zaman. Şimdi bebekler ama çok degil beş altı yıl sonra ergenlikler baslayacak. Kavgasız gürültüsüz sakin bir ev... Kimse kimseyi aptal yerine koymuyor... Sadece sen ve çocuklar, kendi düzeninizi kurmuşsunuz...bence şimdiki halinden daha bile mutlu olursun çünkü adam zaten insan değil, varlığı yokluğu bir .
Kesinlikle geri adım atma
Senden sonra da ne bok yerse yesin, sanki tekrar evlense mutlu olacak

Adam zaten sizi gözden çıkarmış. Bir de ben böyle durumlarda kadının çocuklarına karşı sorumluluk hissedip boşanmamasını garip buluyorum. Neticede çocuk olayını kocaya güvenerek yapıyorsunuz ve kocanız hiç bir sorumluluk hissetmeyip sizi aldatıyor, hala boşanmanızın sorumlusu olarak kendinizi görmek niye?

sadece maddi acidan sizin cektiginiz cefanin baskasi sefasini sürmesin istiyosaniz zina davasi acin yüklü nafaka alin hem parasini yiyin icin cocuklarinizi sıkıntısız büyütün hem de bu evliligi yuruterek kendinizi yipratmayin cünku aldatmaya devam edecek.fakat şuna şaşırdım siz senelerce nasil esinize bildiginizi belli etmeden devam ettiniz ben süphelendigim bisey olunca 2 gün zor iz sürüyorum hemen krizler kaos katliam başlıyo sonra.ortada bisey olmamasina rağmen

Asıl şaka gibi olan benim sanırım bu hikayede, hiçkimseye anlatamadım yıllardır. İlk defa bir arkadasıma anlattım annem hariç. Dusunmekten helak oldum ama sanırım ben yazdım bu sonu, kimseyle paylasmadıkca bu bir ruya gibi kaldı içimde, kimse bilmiyorsa yoktur gibiydi, kendimi kandırdım. Elim ayagım tutmuyor şuan. Hayırlısı neyse o nasip olsun, hakkımda güzel yazılar yazmıştır inşallah yaradan. Ben tükendim.
Cok uzuldum.allah yardimciniz olsunuz. Esime benzettim biraz durumunu. Bizde aldatma yok cok sukur..
Birsey soracagim ayip olmazsa, cinsel hayatiniz nasildi? Yok oldugu icin mi eskortlarla gorusmus? Yoksa bi insan neden disari baksin? Bi sinyal vermismiydi bunla ilgili?

Eşinizl boşanma davası açarken zina davası da acarsiniz güzel bir bedel ve nafaka öder size,tabi istiyorsanız gerçekten.Ayril veya ayrılma diyemem bana düşmez ama bundan sonra ruhun,bedenin,miden bu adamı ve yaptıklarını kaldırabilecek mi?Bu sorunun cevabı önemli sanırım.Size kolaylıklar ve sabır diliyorum

X