Evli çocuklu olup aldatılmak, ne yapacagım?

Herkesin düşüncesi farklı kimi aldatıldığını kabul edip yeniden şans veriyor kimi tek celsede boşuyor
Bir kaç gün düşünün ona göre karar verin isterseniz

Bizim insaanlarimiz biri cok para kazaninca neden hep göz yummaya calisiyor. Paralari batsin. Benim kuzenim esini aldatip üstüne evlendiginde babasi "Ikisinide idare eder" dedi. Serefsizligi örtmek icin para kazanman lazim yani.sanal alemi gectim. Eskorta gitmis kac defa. 1001 türlü hastalik bulastirabilirdi. Yani sizin ve bebeginizin sagligini da riske atti. Sahsen affetmezdim. Baskalari kapsa onlari da aldatir. Kiskanilacak birsey yok yani.

Cocuklarinla kit kanaat gecineceksin de onu havada mi kapacaklar, peehhh. Ya bunu diyenler bi yürüsün gitsinler. Aldatmaya dair saglam kanitlarin var. Ortak mallardan fazlasiyla alir, tazminat ve nafaka da talep edersin. Bu adam alismis yine aldatacak. Bununla omur gecirmeyi icine sindirebiliyor musun?
Yaa ayrica kit kanaat olsun, ne alaka ya? Parasi var diye aldatabilir anlamina mi geliyor bu?

Durumum çok kötü değil, devletteyim ama mühendisim. Bir öğretmenin 1,5-2 katı kadar maaşım var normalde. Bu gorevlendirmelerle daha da artabiliyor. Pek bi mal mülk yok bir ev birde araba o kadar.

Maddiyat icin evli kalmaya devam eden kisi mutsuzluktan hasta olur.
Ruhum bedenim bu yuku kaldirir derseniz devam edin.
Ama o gittigi eskortlardan size hastalik bulastirma ihtimalini de goz onunde bulundurun.
Iyi bi avukat bulup donuna kadar alip kendi hayatiniza bakin derim ben.
Elinizde kanitin alasi var.
Isiniz gucunuz var.
Korkmayin bence.

Neden ama tazminat alinamiyor mu? Yasadiniz ya da cevrenizde gördünüz boyle bi olay? Bilgilendirin de biz de ogrenelim merak ettim?

Yazdıklarım eşinize sinirlendiğim için ser gelebilir size değil tavrım yanlış anlamayın... Mesleğin varmış al nafakanı çocuklar onunda çocuğu maddi olarak çocuklarına bakmakla mükellef adam kolay yolu bulmuş sen benden gidemezsin diye empoze etmiş zaten geçinemezsin şunu yapamazsın diyerek psikolojik olarak etkilemiş zaten seni annenle konuş küçük kız büyüyene kadar o baksın sende işine bak iste atanmışsın ailenin yanına iste tayinini amirinle konuş olanları anlayışla karşılarlar. Biz onlarla doğduk ya onlarla göbeğimiz bir kesildi ya çocuğumuz var diye onlara mı muhtaç olacağız erkeklerdeki ben olmasam yapamazsın tavrına sinir krizi geçiriyorum. Gitsin evleniyor mu eskortlarla mı yaşıyo travesti mi buluyo ne yapıyorsa yapsın yarın aynı eve girsen bile bu adam değişmez bacım

Son yazdıklarınızda haklılar. Benim annemin başına geldi. Babam aldattı ve aldattığı kişiyle mecbur kaldı evlendi annem ayrılınca. O kadın sefasını sürüyor babamın durumu çok iyi. Annem desen hala cebelleşiyor hayatla.. Anneme de çok dediler bırakma başka kadınlar yer içer mutlu olur olan sana olur die. Çünkü benim annem salaklık etti. Babamın aldattığına dair tüm delilleri ben buldum anneme götürdüm annem babamın delilleri yok etmesine sebep oldu ağlaya zırlaya bağıra çağıra. Sessizce adliyeye gidip olan biten için delilleri sunsaydı böyle olmazdı. İyi bir avukat ile görüşüp karar verin. Donuna kadar almak diye bir söz var bunu yapabilirseniz ayılır bitirirsiniz. Baktınız yapacak delil güç yok devam edin gitsin boşanınca adamı serbest bırakmış olursunuz onlaron çekeceği acı güzel bir kadın görene kadar

Arkadaşlar bir çok üye 'Donuna kadar alın' yazmış. Kardeşim avukat bu meseleler sık konuşuluyor aramızda. Ne yazık ki kanun boşanma durumunda tapulu malların en fazla yarısını almaya müsade ediyor. Eşin maaşından da çocuklara nafaka alınır. Konu sahibi aldatmayı ispatlarsa belli bir miktar tazminat alabilir.
Öyle adamın her şeyi kadına verilmiyor yani.

Gebersin uçkur düşkünü.
Hiçbir hıyar için mesleğinden vazgeçmemeli kadınlar.

Ayrılmazsanız hasta olursunuz bu herifin yanında.

Neden ama tazminat alinamiyor mu? Yasadiniz ya da cevrenizde gördünüz boyle bi olay? Bilgilendirin de biz de ogrenelim merak ettim?
Hayır tazminat almıyorlar demedim rakamlar komik oluyor. Evet bi tanıdığım 18 bin lira tazminat aldı iki çocuk için de 500 nafaka tazminatı da 18 aya böldürmüş
Bu paraları da almak için iki sene uğraştı. Donunun yarısını alırım lafı hikaye hiçte öyle süründüremiyorsunuz maalesef. Okul müdürüm nafaka artırım davası açtı 1500 lira dava parası ödedi. Artırılan miktar 150 lira.
Anlatabildim mi bilmiyorum

Ben de sabahtan beri bunu anlatmaya çalışıyorum. Öyle adam aldattı diye tüm geliri,malları kadına verilmiyor.

Yani mesela aldatmasi sebebiyle 200bin gibi bi tazminat alinamaz mi maddi durumu iyiyse?? O 200binin yerine de ev ve arabayi ortadan bölüşmek yerine direkt kadina vermezler mi?

Okurken nefret ettim esinizden.
Allah bagislasin cocuklarinizi ama madem aldatildiginizi gorup, is bulma cabalarina girdiniz neden tekrar cocuk
O adamin kazandigi parayla cocuklariniza daha iyi hayat falan filan. Allah askina sizin kendinize sayginiz kalacak mi ? Size yazik degil mi ? Bu nedir ya her seye katlanan kadin. Adam gonlunu eglendirmis yemedigi halt kalmamis,karisi da hala yaninda odul gibi.
Evet zor olacak belki ama bence ayrilin kendiniz icin. Calisiyorsunuz zaten, cocuklariniza bakarsiniz. Bu adamin yaninda kalip yuzune bakmayi nasil dayanabileceksiniz? Anneniz ve arkadaslariniza da ayri sinir oldum. Boyle bir sey olabilir mi ya ? Siz onlara bakmayin, hayatiniz sizin elinizde.

Afedersin belki biraz ağır olacak ama benim şu sözlere cevabim
S*git olurdu...
Ve kıçına tekmeyi basar
Nafaka tazminat birde zina davası açar hatta açılabilecek tüm davaları açar.
İliğini kuruturdum..
G*zekalı bunu hak ediyor...

Aman boşver aldın havada kapsınlar!! Yahu huzur olmadıktan sonra güven olmadıktan sonra ne yapayım sefasını hem zaten nafaka verecek 2 çocuğu var siz de çalışıyorsunuz çok zorlanmazsınız. Hem hiçbirşeye yardım etmiyor herşeyi ben yapıyorum demişsiniz daha iyi işte çocuklarınızla birlikte mutlu mesut yaşayın cesur olun hayata bir daha gelmiyorsunuz. hem iki kızınıza da örnek bir anne olursunuz onurlu gururlu bir şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…