Evli çocuklu olup aldatılmak, ne yapacagım?

Herkesin düşüncesi farklı kimi aldatıldığını kabul edip yeniden şans veriyor kimi tek celsede boşuyor
Bir kaç gün düşünün ona göre karar verin isterseniz

Bizim insaanlarimiz biri cok para kazaninca neden hep göz yummaya calisiyor. Paralari batsin. Benim kuzenim esini aldatip üstüne evlendiginde babasi "Ikisinide idare eder" dedi. Serefsizligi örtmek icin para kazanman lazim yani.sanal alemi gectim. Eskorta gitmis kac defa. 1001 türlü hastalik bulastirabilirdi. Yani sizin ve bebeginizin sagligini da riske atti. Sahsen affetmezdim. Baskalari kapsa onlari da aldatir. Kiskanilacak birsey yok yani.

Cocuklarinla kit kanaat gecineceksin de onu havada mi kapacaklar, peehhh. Ya bunu diyenler bi yürüsün gitsinler. Aldatmaya dair saglam kanitlarin var. Ortak mallardan fazlasiyla alir, tazminat ve nafaka da talep edersin. Bu adam alismis yine aldatacak. Bununla omur gecirmeyi icine sindirebiliyor musun?
Yaa ayrica kit kanaat olsun, ne alaka ya? Parasi var diye aldatabilir anlamina mi geliyor bu?

Durumum çok kötü değil, devletteyim ama mühendisim. Bir öğretmenin 1,5-2 katı kadar maaşım var normalde. Bu gorevlendirmelerle daha da artabiliyor. Pek bi mal mülk yok bir ev birde araba o kadar.

Maddiyat icin evli kalmaya devam eden kisi mutsuzluktan hasta olur.
Ruhum bedenim bu yuku kaldirir derseniz devam edin.
Ama o gittigi eskortlardan size hastalik bulastirma ihtimalini de goz onunde bulundurun.
Iyi bi avukat bulup donuna kadar alip kendi hayatiniza bakin derim ben.
Elinizde kanitin alasi var.
Isiniz gucunuz var.
Korkmayin bence.

Ben boşanma taraftarı değilim öyle yuva yıkılmasın aman yuva kutsaldır türü sebeblerden ötürü değil tüm çakallıktan.
Bence konu sahibi kendini ölç neyi ne kadar kaldırabilirsiniz. Yok ben aldatmayı affedemem. Hayatı kendime ziyan eder yıkılırım diyorsanız hiç düşünmeyin boşanın.
Ama yok kendim çocuklarımın çıkarları doğrultusunda hareket edebilirim diyorsanız kocanızın hareketlerine bir süreliğine göz yumun. Belirli bir süre kocanızın imkanlarından yararlanın para biriktirin kendi paranızın kuruşuna dokunmadan güvenli bir hesapta biriktirin.
Bunu gurursuzluk olarak algılamayın. Tazminatlara filan güvenmeyin öyle komik rakamlarki akıl işi değil.
Onca yılın fedakarlığını eşinize kaptırmayın. Sonra kim istiyorsa tepe tepe kullansın eşiniz olacak herifi
Neden ama tazminat alinamiyor mu? Yasadiniz ya da cevrenizde gördünüz boyle bi olay? Bilgilendirin de biz de ogrenelim merak ettim?

Herkese iyi geceler, hepinizin gecesi guzel geciyordur insallah, benimki berbat. Eşimle 8 yıldır evliyiz, iki tane çocugumuz var. İkimizde gec evlendik, eşim benden bir yaş küçük. İkimizde çok güzel işlerde çalışıyorduk ve kariyer sahibiydik. Ben evlenince işten ayrıldım ve onun kariyeri için ücra bir ilçeye gittim. İlk zamanlarda ilgisizliğini biliyor olsamda bunu karakterine yordum. Yaşımız geç olduğu için hemen çocuk sahibi olmak istiyorduk ve olduk. Çocugumuz olduktan sonrada öncede internete asırı duskundu. Çocuğumuz iki yaşlarındayken tesaduf eseri ramazanda oruçlu olup ona güzel yemekler hazırlama derdinde telefonunu aldığımda farkettim fake bir hesabı vardı. Dunyam basıma yıkıldı oldugum yere cokup kaldım ama olayı analiz edebilmek için (fazlasıyla temkinliyimdir her konuda) ona hiçbirsey soylemedim. Ertesi gun annemi aradım bana gelip gecici bir hevestir seninde belki hatalrın vardır, yinede istiyorsan gel ama calısmak zorundasın gibi birseyler soyledi. Yeterince destek bulamadığım için ve bende de sorun varmıdır acaba diye de dusundugum için ayrılmadım gozlemledim. Uzun bir sure bir seyini gormedim yada ben rastlamadım. Tabi bu arada kariyerimden vazgecmiştim evde cocugumuza bakıyordum. Bir zaman sonra sehir degistirme kayınvalidemlerin yakınına tasınma ihtimalimiz dogdu tabi çok mutlu oldum. Artık bende calısabilecegim ve kendi ayaklarımın uzerinde durabilecegim diye. Sonra ozel sektorun kaybettiğim yıllar içinde ne hale geldiğini gordum ve çocugumada daha faydalı zaman ayırabileyim diye kpss ye hazırlanmaya basladım. Guzel bir puan aldım ve beklemeye basladım. O arada kazara hamile kaldım ve eşimle ilgili onumu gormediğim için aldırmayı çok istedim. O ise yalvardı yakardı beni caydırdı. Benimde içime sinmiyordu zaten vardır nasip edenin bir bildiği dedim ve vazgectim. Dunyalar tatlısı kızım dunyaya geldi. Sonra biz yine sehir değiştirdik. Bu seferde benim aileme yakın ama esimin universiteyi okudugu sehre geldik, atanmayı beklerken tekrar birseylerini yakaladım, yine aldatılıyordum hissediyordum ama gozumle gormediğim için eminde olamıyordum. En sonunda atandım. Calısmaya basladım, artık hem evde hem işte calısmaktan helak oluyordum. Cocuklarımla evlenbakıcıyla alısverişle herseyle ilgilenmek zoruna kalıyordum cunku ilgilenmiyordu, asırı derecede tembeldir eşim. En son iki gun once ise hayatımın sokunu yasadım. Aslında sok olmamalıydı bu bana ama nasıl kandırdıysam kendimi, calısmayıp onun eline baktıgım için butun bunları yasadım diye inandırmıştım kendimi. Gece hareketlerinde suphelenip telefonuna baktım aylar sonra, bir de ne goreyim beyimiz işten geç çıkacagım diyerek beni atlatmıs ama bir eskorta gitmiş. Ustelik aylardır bir turlu bir araya gelemiyorlarmıs, en sonunda o gun kız musait olmuş ve benimkide gitmiş. Kız telefonunu vermediği için butun konusmaları sosyal medyadan yapmıslar bende bu sekilde ogrenmiş oldum. O da yetmemiş beni bir kac ay oncesine kadar evli çocuklu bir kadınla sanal olarak aldatıyormus. Aylarca yazısmıslar ve kadın eşimle ilgili benim bilmediğim detayları bile biliyor, anlatmıs. Sonra kadın yazısmayı kesmiş ama benimki hala ara ara yoklamıs donermi tekrar konusurmu diye. Konusmalarıda sadece sanalda kalmıs biraraya gelememişler, eşim istemiş ama kadın gelemem demiş. Ve daha baska yazısmaya calıstıgı ama cevap vermeen kadınlar.. en az 30-40 tane. Ve bunlar ben cocugumu yeni dogurdum zamanlardan beri yazısıyorlarmıs sanırım. En az bir senelik mevzu. Bunları okuyupta banyoda yere yıgılıp kalınca bir sure hareket edemedim sonra toparlanıp kalktım ve annemi aradım. Anlattım, tum delilleri al dedi, istiyorsan ayrılabilirsin sen bilirsin dedi. Apar topar eşim içerde uyurken kalkıp ekran goruntulerinin fotograflarını cektim ve toparlanıp annemlerin evine gittim. Durumu anlattım ayrıl istersen yanındayız dediler yine de yanımda tam olurlar mı emin olamadım. Bana aradıgım baska bir dostumda annemde ani karar verme birkac gun sure ver kendine dusunmek için dediler. Eşim işinde çok basarılı bir yonetici, iyide kazanıyor, bende kazanıyorum onun kadar olmasada. Bunu sunun için soylüyorum bana soyledikleri suydu, eger ayrılır gidersen sen hayatını cocuklarına adayacak ve kıt kannat gecireceksin, onu ise havada kapacaklar ve baska bir evlilikle mutlu mesut hayatına devam edecek. Çocukların bunu haketmiyor, onu sen buralara getirdin, daha dogrusu en parasız gunlerinde hastalıklarında sen yanındaydın şimdi başkalarının kucagına mı atacaksın. Oyle bir saçmalıgın ortasındayım ki ne dusunecegimi bilmiyorum aklım darmaduman. Sizin benim gibi iki küçük cocugunuz olsa ne yapardınız?
Yazdıklarım eşinize sinirlendiğim için ser gelebilir size değil tavrım yanlış anlamayın... Mesleğin varmış al nafakanı çocuklar onunda çocuğu maddi olarak çocuklarına bakmakla mükellef adam kolay yolu bulmuş sen benden gidemezsin diye empoze etmiş zaten geçinemezsin şunu yapamazsın diyerek psikolojik olarak etkilemiş zaten seni annenle konuş küçük kız büyüyene kadar o baksın sende işine bak iste atanmışsın ailenin yanına iste tayinini amirinle konuş olanları anlayışla karşılarlar. Biz onlarla doğduk ya onlarla göbeğimiz bir kesildi ya çocuğumuz var diye onlara mı muhtaç olacağız erkeklerdeki ben olmasam yapamazsın tavrına sinir krizi geçiriyorum. Gitsin evleniyor mu eskortlarla mı yaşıyo travesti mi buluyo ne yapıyorsa yapsın yarın aynı eve girsen bile bu adam değişmez bacım

Son yazdıklarınızda haklılar. Benim annemin başına geldi. Babam aldattı ve aldattığı kişiyle mecbur kaldı evlendi annem ayrılınca. O kadın sefasını sürüyor babamın durumu çok iyi. Annem desen hala cebelleşiyor hayatla.. Anneme de çok dediler bırakma başka kadınlar yer içer mutlu olur olan sana olur die. Çünkü benim annem salaklık etti. Babamın aldattığına dair tüm delilleri ben buldum anneme götürdüm annem babamın delilleri yok etmesine sebep oldu ağlaya zırlaya bağıra çağıra. Sessizce adliyeye gidip olan biten için delilleri sunsaydı böyle olmazdı. İyi bir avukat ile görüşüp karar verin. Donuna kadar almak diye bir söz var bunu yapabilirseniz ayılır bitirirsiniz. Baktınız yapacak delil güç yok devam edin gitsin boşanınca adamı serbest bırakmış olursunuz onlaron çekeceği acı güzel bir kadın görene kadar

Arkadaşlar bir çok üye 'Donuna kadar alın' yazmış. Kardeşim avukat bu meseleler sık konuşuluyor aramızda. Ne yazık ki kanun boşanma durumunda tapulu malların en fazla yarısını almaya müsade ediyor. Eşin maaşından da çocuklara nafaka alınır. Konu sahibi aldatmayı ispatlarsa belli bir miktar tazminat alabilir.
Öyle adamın her şeyi kadına verilmiyor yani.

Gebersin uçkur düşkünü.
Hiçbir hıyar için mesleğinden vazgeçmemeli kadınlar.

Ayrılmazsanız hasta olursunuz bu herifin yanında.

Neden ama tazminat alinamiyor mu? Yasadiniz ya da cevrenizde gördünüz boyle bi olay? Bilgilendirin de biz de ogrenelim merak ettim?
Hayır tazminat almıyorlar demedim rakamlar komik oluyor. Evet bi tanıdığım 18 bin lira tazminat aldı iki çocuk için de 500 nafaka tazminatı da 18 aya böldürmüş
Bu paraları da almak için iki sene uğraştı. Donunun yarısını alırım lafı hikaye hiçte öyle süründüremiyorsunuz maalesef. Okul müdürüm nafaka artırım davası açtı 1500 lira dava parası ödedi. Artırılan miktar 150 lira.
Anlatabildim mi bilmiyorum

Hayır tazminat almıyorlar demedim rakamlar komik oluyor. Evet bi tanıdığım 18 bin lira tazminat aldı iki çocuk için de 500 nafaka tazminatı da 18 aya böldürmüş
Bu paraları da almak için iki sene uğraştı. Donunun yarısını alırım lafı hikaye hiçte öyle süründüremiyorsunuz maalesef. Okul müdürüm nafaka artırım davası açtı 1500 lira dava parası ödedi. Artırılan miktar 150 lira.
Ben de sabahtan beri bunu anlatmaya çalışıyorum. Öyle adam aldattı diye tüm geliri,malları kadına verilmiyor.

Arkadaşlar bir çok üye 'Donuna kadar alın' yazmış. Kardeşim avukat bu meseleler sık konuşuluyor aramızda. Ne yazık ki kanun boşanma durumunda tapulu malların en fazla yarısını almaya müsade ediyor. Eşin maaşından da çocuklara nafaka alınır. Konu sahibi aldatmayı ispatlarsa belli bir miktar tazminat alabilir.
Öyle adamın her şeyi kadına verilmiyor yani.

Yani mesela aldatmasi sebebiyle 200bin gibi bi tazminat alinamaz mi maddi durumu iyiyse?? O 200binin yerine de ev ve arabayi ortadan bölüşmek yerine direkt kadina vermezler mi?

Okurken nefret ettim esinizden.
Allah bagislasin cocuklarinizi ama madem aldatildiginizi gorup, is bulma cabalarina girdiniz neden tekrar cocuk :KK43:
O adamin kazandigi parayla cocuklariniza daha iyi hayat falan filan. Allah askina sizin kendinize sayginiz kalacak mi ? Size yazik degil mi ? Bu nedir ya her seye katlanan kadin. Adam gonlunu eglendirmis yemedigi halt kalmamis,karisi da hala yaninda odul gibi.
Evet zor olacak belki ama bence ayrilin kendiniz icin. Calisiyorsunuz zaten, cocuklariniza bakarsiniz. Bu adamin yaninda kalip yuzune bakmayi nasil dayanabileceksiniz? Anneniz ve arkadaslariniza da ayri sinir oldum. Boyle bir sey olabilir mi ya ? Siz onlara bakmayin, hayatiniz sizin elinizde.

Eşimin bunları bildiğimden haberi yok, eger soylersem ayrılmam gerekirdi diye soylemedim, içim curudu dusunmekten supheden. Şimdi eşim konulardan haberim olmamasına ragmen bosanmayı dusunen isteyen taraf, sık sık dile getiriyor, gerekcesi onu cok sıkmam ve sevgisizliğim. Bu durumları bildiğim halde nasıl sevgi gosterebilirim o ayrı. Ama asıl altında yatan sebep ben değilim bunu biliyorum, yıllarca yokluk içinde yaşayıp hiçbirseye sahip olamamış şimdi de parasının gucunu kullanmak istiyor. Hatta fake hesabının açıklamasında bile ‘varki harcıyoruz yazmış’ . Seviyormuyum evet malesef hala seviyorum yada korkuyorum tam olarak da bilemiyorum. Hergun antidepresan alıyor iki tane. Cok mutsuz oldugununsoyluyor ve sebebin temeli çocuklugundan. Bugun eve geldi ve artık seninle bir hayata katlanamıyorum dedi, şaka gibi değil mi.

Afedersin belki biraz ağır olacak ama benim şu sözlere cevabim
S*git olurdu...
Ve kıçına tekmeyi basar
Nafaka tazminat birde zina davası açar hatta açılabilecek tüm davaları açar.
İliğini kuruturdum..
G*zekalı bunu hak ediyor...

Aman boşver aldın havada kapsınlar!! Yahu huzur olmadıktan sonra güven olmadıktan sonra ne yapayım sefasını hem zaten nafaka verecek 2 çocuğu var siz de çalışıyorsunuz çok zorlanmazsınız. Hem hiçbirşeye yardım etmiyor herşeyi ben yapıyorum demişsiniz daha iyi işte çocuklarınızla birlikte mutlu mesut yaşayın cesur olun hayata bir daha gelmiyorsunuz. hem iki kızınıza da örnek bir anne olursunuz onurlu gururlu bir şekilde

X