Evli çocuklu olup aldatılmak, ne yapacagım?

Eşimin bunları bildiğimden haberi yok, eger soylersem ayrılmam gerekirdi diye soylemedim, içim curudu dusunmekten supheden. Şimdi eşim konulardan haberim olmamasına ragmen bosanmayı dusunen isteyen taraf, sık sık dile getiriyor, gerekcesi onu cok sıkmam ve sevgisizliğim. Bu durumları bildiğim halde nasıl sevgi gosterebilirim o ayrı. Ama asıl altında yatan sebep ben değilim bunu biliyorum, yıllarca yokluk içinde yaşayıp hiçbirseye sahip olamamış şimdi de parasının gucunu kullanmak istiyor. Hatta fake hesabının açıklamasında bile ‘varki harcıyoruz yazmış’ . Seviyormuyum evet malesef hala seviyorum yada korkuyorum tam olarak da bilemiyorum. Hergun antidepresan alıyor iki tane. Cok mutsuz oldugununsoyluyor ve sebebin temeli çocuklugundan. Bugun eve geldi ve artık seninle bir hayata katlanamıyorum dedi, şaka gibi değil mi.

havada kapsalar ne olacak sonra onlarda kapının önüne koyacaklar mayası bozuk adamın.
birde eskort yani para vermiş sevişebilmek için nasıl bir çaresizlikse artık. diğeri buluşmaya yanaşmayınca gidip randevuyla sevişmiş pislik.
bir jinekoloğa görünün hastalık falan kapmış olmayasınız.

Asıl şaka gibi olan benim sanırım bu hikayede, hiçkimseye anlatamadım yıllardır. İlk defa bir arkadasıma anlattım annem hariç. Dusunmekten helak oldum ama sanırım ben yazdım bu sonu, kimseyle paylasmadıkca bu bir ruya gibi kaldı içimde, kimse bilmiyorsa yoktur gibiydi, kendimi kandırdım. Elim ayagım tutmuyor şuan. Hayırlısı neyse o nasip olsun, hakkımda güzel yazılar yazmıştır inşallah yaradan. Ben tükendim.

Bugun eve geldi ve artık seninle bir hayata katlanamıyorum dedi, şaka gibi değil mi.

Ehh yani bence buna bir cevap vermeliydiniz. Hayvanoğluhayvan ben senin kenarlarda köşelerde eskortlarla düşüp kalkmana göz yumuyorum ama mutsuz olan sensin öyle mi geber

demezseniz hayatboyu içinizde kalır. Salın gitsin karşısında enayi yok onu anlasın. Mutsuzsa basıp gitmekte özgür ama tabi ki bunun bir karşılığı da olur. Siz ekran görüntüsü aldınız mı kanıt topladınız mı?

Eşimin bunları bildiğimden haberi yok, eger soylersem ayrılmam gerekirdi diye soylemedim, içim curudu dusunmekten supheden. Şimdi eşim konulardan haberim olmamasına ragmen bosanmayı dusunen isteyen taraf, sık sık dile getiriyor, gerekcesi onu cok sıkmam ve sevgisizliğim. Bu durumları bildiğim halde nasıl sevgi gosterebilirim o ayrı. Ama asıl altında yatan sebep ben değilim bunu biliyorum, yıllarca yokluk içinde yaşayıp hiçbirseye sahip olamamış şimdi de parasının gucunu kullanmak istiyor. Hatta fake hesabının açıklamasında bile ‘varki harcıyoruz yazmış’ . Seviyormuyum evet malesef hala seviyorum yada korkuyorum tam olarak da bilemiyorum. Hergun antidepresan alıyor iki tane. Cok mutsuz oldugununsoyluyor ve sebebin temeli çocuklugundan. Bugun eve geldi ve artık seninle bir hayata katlanamıyorum dedi, şaka gibi değil mi.

mutsuzluğunun acısını sizden çıkarıyor.

size yemin ederim boşandıktan bi süre sonra bu adam köpek gibi pişman olmazsa bende K. değilim.

var ki harcıyomuş. vay vay vay. ‘adam’a bak sen. :kusmuk:

Neden bu kadar korkak davraniyorsunuz? Adam sizi kac kisiyle aldatmis sayisi belli degil, bir de uste cikip bosanmayi istiyor sizse onun ne haltlar yedigini bile ya bosanmak zorunda kalirsam diye yuzune vuramiyorsunuz... Cocuklariniza baba modeli olarak bu adami mi gostereceksiniz gercekten? Guclu olmak zorundasiniz, once cocuklarinizi dusunun. Huylu huyundan vazgecmez, belli ki para bozmus esinizi. Bosanin delilleri mahkemeye sunun, nafakanizi alin.

Ehh yani bence buna bir cevap vermeliydiniz. Hayvanoğluhayvan ben senin kenarlarda köşelerde eskortlarla düşüp kalkmana göz yumuyorum ama mutsuz olan sensin öyle mi geber

demezseniz hayatboyu içinizde kalır. Salın gitsin karşısında enayi yok onu anlasın. Mutsuzsa basıp gitmekte özgür ama tabi ki bunun bir karşılığı da olur. Siz ekran görüntüsü aldınız mı kanıt topladınız mı?
Evet aldım, guvende goruntuler. Annemin samimi bir avukat arkadası da var, komsumuz ve cok cok da basarılı bir kadın.

Allah yardımcınız olsun delillerle çok iyi tabiri caizse dişli bir avukat alıp onu sömürürsünüz. Benim eski sevgilimde aynısını yaptı evlenecektik bu sene iyiki de evlenmedik çünkü böyle insanların kişilik bozukluğu olduğu için düzelmiyor. Daha fazla kendinizi üzmeyin yaşadığınız travma bende yaşadım ama Allah tan evli yada çocuklu değildim unutamazsınız ne olursa olsun ama delillerle nafaka alırsınız ve kanunlar kadından ziyade annenin yanında inşallah bu olayı en kısa zamanda unutur çok mutlu olursunuz.

Eeee böyledir bu işler. Siz olmadık rezilliklere göz yumarsınız adam bir gün çıkar "boşanalım yaaa" der.

Lütfen bundan sonra özsaygınızı daha fazla zedelemeyin. Seviyorum demeniz bile ruh sağlığınızın yerinde olmadığını gösteriyor. Adam bildiğiniz orta malı olmuş farkında mısınız iğrenmiyor musunuz?

Ya rabbim sen şu kadınlara kendini sevmeyi öğret. :olamaz:

Kim kaparsa kapsin ya hu onurunuzla yaşamış olacaksınız o da onursuzlugunda boğulur.

Böyle hayat geçmez , kabullenip devam ederseniz siz siz olmayacaksınız.

Aldatılmış , sindirilmiş , pasiflesmis bir kadın olarak yaslanmaktansa kıt kanaat geçinip yoluma bakarım.

Eskort bile girmişse hayatına kisiliksizin önde gideniymis. Size bir hastalık bulaşmamış olması için dua edin.

Tazminat , nafaka da var işin içinde.

Dinlemeyin kimseyi. Mesleğinin var, kimsenin arkanızda olmasına gerek yok.

Yapmayın yahu okumuş meslek sahibi kadınlar bile böyleyse meslek sahibi olmayan kadınlar napsın hesabınız çok yanlış. Adamın gönlü kaydı meselesi de değil bu yarin öbür gün hastalık kaparsınız, konuştuğu evli kadınlardan birinin kocası manyak çıkar size zarar verir allah korusun. Değer mi bunca rezillige bunca mide ağrısına can sıkıntısına adam yeniden yuva kurar diye. Yapmayın lütfen bi de seviyorum diyosunuz sevgi böyle bişey biraz cesur olun nolur

Allah yardımcınız olsun öncelikle. Kim kaparsa kapsın, sanki çok karakterli düzgün biri de kapılmasını mi dert edeceksiniz. Kapan da kendine eder zaten. Ne güzel işiniz , maaşınız var alın çocuklarınızı , nafakanizi gül gibi gecinirsiniz. Elin sığır adamını da kendi gibi biri kapsın boşverin. Kiminle yatıp kalktığı bile belli değil , hastalık falan bulaştırır size de aman Allah korusun. Kendi çöplüğünde çürüsün gitsin boşverin.

Karaktersize bak sen, sizinle bir hayata katlanamiyormuş; bırakın da kendi batakliginda batsın gitsin. Adamın laflara bak, parası olunca bir b*k oldum sandı galiba. Bırakın da üç beş genç kız parasını yiyip sonra da tekmeyi bassinlar buna. Görsün dünyanın kaç bucak olduğunu.

Ayy ben buradan sinir oldum ya, siz kaç zamandır o haysiyetsize katlaniyorsunuz geçmiş bir de size neler diyor. Yüzüne yüzüne vuracaksin aslında , al bak bu mesajlara ben senin gibi karaktersize ne kadar süre katlanmışım diye.

Bosanin bırakın gitsin o güzel paraciklari ile ,onun o paraciklarini sevecek kadınlarla takılsin. Elbet bir gün yaşlanacak ve para kazanamaz hale gelecek , işte o zaman kendisini seven zor zamanlarında yanında olan sizi sürüne sürüne arayacak .

Ona bakarsan aldatilmayi da haketmiyordun oncelikle esi ve bir kadin olarak ama aldatti.
Yani sana verilen akilda cok sacma
Resmen sineye cek ve sindir diyorlar
Ne icin , seni 30 40 kadinla aldatan mevki kariyer sahibi yaptigin esinin parasi icin.

Ne diyim cok tuhaf

Herkese iyi geceler, hepinizin gecesi guzel geciyordur insallah, benimki berbat. Eşimle 8 yıldır evliyiz, iki tane çocugumuz var. İkimizde gec evlendik, eşim benden bir yaş küçük. İkimizde çok güzel işlerde çalışıyorduk ve kariyer sahibiydik. Ben evlenince işten ayrıldım ve onun kariyeri için ücra bir ilçeye gittim. İlk zamanlarda ilgisizliğini biliyor olsamda bunu karakterine yordum. Yaşımız geç olduğu için hemen çocuk sahibi olmak istiyorduk ve olduk. Çocugumuz olduktan sonrada öncede internete asırı duskundu. Çocuğumuz iki yaşlarındayken tesaduf eseri ramazanda oruçlu olup ona güzel yemekler hazırlama derdinde telefonunu aldığımda farkettim fake bir hesabı vardı. Dunyam basıma yıkıldı oldugum yere cokup kaldım ama olayı analiz edebilmek için (fazlasıyla temkinliyimdir her konuda) ona hiçbirsey soylemedim. Ertesi gun annemi aradım bana gelip gecici bir hevestir seninde belki hatalrın vardır, yinede istiyorsan gel ama calısmak zorundasın gibi birseyler soyledi. Yeterince destek bulamadığım için ve bende de sorun varmıdır acaba diye de dusundugum için ayrılmadım gozlemledim. Uzun bir sure bir seyini gormedim yada ben rastlamadım. Tabi bu arada kariyerimden vazgecmiştim evde cocugumuza bakıyordum. Bir zaman sonra sehir degistirme kayınvalidemlerin yakınına tasınma ihtimalimiz dogdu tabi çok mutlu oldum. Artık bende calısabilecegim ve kendi ayaklarımın uzerinde durabilecegim diye. Sonra ozel sektorun kaybettiğim yıllar içinde ne hale geldiğini gordum ve çocugumada daha faydalı zaman ayırabileyim diye kpss ye hazırlanmaya basladım. Guzel bir puan aldım ve beklemeye basladım. O arada kazara hamile kaldım ve eşimle ilgili onumu gormediğim için aldırmayı çok istedim. O ise yalvardı yakardı beni caydırdı. Benimde içime sinmiyordu zaten vardır nasip edenin bir bildiği dedim ve vazgectim. Dunyalar tatlısı kızım dunyaya geldi. Sonra biz yine sehir değiştirdik. Bu seferde benim aileme yakın ama esimin universiteyi okudugu sehre geldik, atanmayı beklerken tekrar birseylerini yakaladım, yine aldatılıyordum hissediyordum ama gozumle gormediğim için eminde olamıyordum. En sonunda atandım. Calısmaya basladım, artık hem evde hem işte calısmaktan helak oluyordum. Cocuklarımla evlenbakıcıyla alısverişle herseyle ilgilenmek zoruna kalıyordum cunku ilgilenmiyordu, asırı derecede tembeldir eşim. En son iki gun once ise hayatımın sokunu yasadım. Aslında sok olmamalıydı bu bana ama nasıl kandırdıysam kendimi, calısmayıp onun eline baktıgım için butun bunları yasadım diye inandırmıştım kendimi. Gece hareketlerinde suphelenip telefonuna baktım aylar sonra, bir de ne goreyim beyimiz işten geç çıkacagım diyerek beni atlatmıs ama bir eskorta gitmiş. Ustelik aylardır bir turlu bir araya gelemiyorlarmıs, en sonunda o gun kız musait olmuş ve benimkide gitmiş. Kız telefonunu vermediği için butun konusmaları sosyal medyadan yapmıslar bende bu sekilde ogrenmiş oldum. O da yetmemiş beni bir kac ay oncesine kadar evli çocuklu bir kadınla sanal olarak aldatıyormus. Aylarca yazısmıslar ve kadın eşimle ilgili benim bilmediğim detayları bile biliyor, anlatmıs. Sonra kadın yazısmayı kesmiş ama benimki hala ara ara yoklamıs donermi tekrar konusurmu diye. Konusmalarıda sadece sanalda kalmıs biraraya gelememişler, eşim istemiş ama kadın gelemem demiş. Ve daha baska yazısmaya calıstıgı ama cevap vermeen kadınlar.. en az 30-40 tane. Ve bunlar ben cocugumu yeni dogurdum zamanlardan beri yazısıyorlarmıs sanırım. En az bir senelik mevzu. Bunları okuyupta banyoda yere yıgılıp kalınca bir sure hareket edemedim sonra toparlanıp kalktım ve annemi aradım. Anlattım, tum delilleri al dedi, istiyorsan ayrılabilirsin sen bilirsin dedi. Apar topar eşim içerde uyurken kalkıp ekran goruntulerinin fotograflarını cektim ve toparlanıp annemlerin evine gittim. Durumu anlattım ayrıl istersen yanındayız dediler yine de yanımda tam olurlar mı emin olamadım. Bana aradıgım baska bir dostumda annemde ani karar verme birkac gun sure ver kendine dusunmek için dediler. Eşim işinde çok basarılı bir yonetici, iyide kazanıyor, bende kazanıyorum onun kadar olmasada. Bunu sunun için soylüyorum bana soyledikleri suydu, eger ayrılır gidersen sen hayatını cocuklarına adayacak ve kıt kannat gecireceksin, onu ise havada kapacaklar ve baska bir evlilikle mutlu mesut hayatına devam edecek. Çocukların bunu haketmiyor, onu sen buralara getirdin, daha dogrusu en parasız gunlerinde hastalıklarında sen yanındaydın şimdi başkalarının kucagına mı atacaksın. Oyle bir saçmalıgın ortasındayım ki ne dusunecegimi bilmiyorum aklım darmaduman. Sizin benim gibi iki küçük cocugunuz olsa ne yapardınız?

2 cocugun var esin nafaka vermek zorunda ve ortak giderler de olacaktir. Zaten calisiyormussun...
Tazminatta alirsin aldatilmissin kanitin var. Parasal sknti yasayacagini hic sanmiyorum..

Bu arada kirici olmak istemiyorum ama esiniz zaten baskalarinin kucagina atlamiş...

Baskasi kapmasin.diye dusunmek ne derece dogru ?

Zaten su anda da kapiliyor birileri tarafindan.

Sadece aksam senin bulundugun eve geliyor.
Aksam eve gelmesi mi yeterli sizin icin?

Bosanin
Isiniz var
Nafaka da alirsiniz nasil olsa
Delilleri kaybetmeyin

Herkese iyi geceler, hepinizin gecesi guzel geciyordur insallah, benimki berbat. Eşimle 8 yıldır evliyiz, iki tane çocugumuz var. İkimizde gec evlendik, eşim benden bir yaş küçük. İkimizde çok güzel işlerde çalışıyorduk ve kariyer sahibiydik. Ben evlenince işten ayrıldım ve onun kariyeri için ücra bir ilçeye gittim. İlk zamanlarda ilgisizliğini biliyor olsamda bunu karakterine yordum. Yaşımız geç olduğu için hemen çocuk sahibi olmak istiyorduk ve olduk. Çocugumuz olduktan sonrada öncede internete asırı duskundu. Çocuğumuz iki yaşlarındayken tesaduf eseri ramazanda oruçlu olup ona güzel yemekler hazırlama derdinde telefonunu aldığımda farkettim fake bir hesabı vardı. Dunyam basıma yıkıldı oldugum yere cokup kaldım ama olayı analiz edebilmek için (fazlasıyla temkinliyimdir her konuda) ona hiçbirsey soylemedim. Ertesi gun annemi aradım bana gelip gecici bir hevestir seninde belki hatalrın vardır, yinede istiyorsan gel ama calısmak zorundasın gibi birseyler soyledi. Yeterince destek bulamadığım için ve bende de sorun varmıdır acaba diye de dusundugum için ayrılmadım gozlemledim. Uzun bir sure bir seyini gormedim yada ben rastlamadım. Tabi bu arada kariyerimden vazgecmiştim evde cocugumuza bakıyordum. Bir zaman sonra sehir degistirme kayınvalidemlerin yakınına tasınma ihtimalimiz dogdu tabi çok mutlu oldum. Artık bende calısabilecegim ve kendi ayaklarımın uzerinde durabilecegim diye. Sonra ozel sektorun kaybettiğim yıllar içinde ne hale geldiğini gordum ve çocugumada daha faydalı zaman ayırabileyim diye kpss ye hazırlanmaya basladım. Guzel bir puan aldım ve beklemeye basladım. O arada kazara hamile kaldım ve eşimle ilgili onumu gormediğim için aldırmayı çok istedim. O ise yalvardı yakardı beni caydırdı. Benimde içime sinmiyordu zaten vardır nasip edenin bir bildiği dedim ve vazgectim. Dunyalar tatlısı kızım dunyaya geldi. Sonra biz yine sehir değiştirdik. Bu seferde benim aileme yakın ama esimin universiteyi okudugu sehre geldik, atanmayı beklerken tekrar birseylerini yakaladım, yine aldatılıyordum hissediyordum ama gozumle gormediğim için eminde olamıyordum. En sonunda atandım. Calısmaya basladım, artık hem evde hem işte calısmaktan helak oluyordum. Cocuklarımla evlenbakıcıyla alısverişle herseyle ilgilenmek zoruna kalıyordum cunku ilgilenmiyordu, asırı derecede tembeldir eşim. En son iki gun once ise hayatımın sokunu yasadım. Aslında sok olmamalıydı bu bana ama nasıl kandırdıysam kendimi, calısmayıp onun eline baktıgım için butun bunları yasadım diye inandırmıştım kendimi. Gece hareketlerinde suphelenip telefonuna baktım aylar sonra, bir de ne goreyim beyimiz işten geç çıkacagım diyerek beni atlatmıs ama bir eskorta gitmiş. Ustelik aylardır bir turlu bir araya gelemiyorlarmıs, en sonunda o gun kız musait olmuş ve benimkide gitmiş. Kız telefonunu vermediği için butun konusmaları sosyal medyadan yapmıslar bende bu sekilde ogrenmiş oldum. O da yetmemiş beni bir kac ay oncesine kadar evli çocuklu bir kadınla sanal olarak aldatıyormus. Aylarca yazısmıslar ve kadın eşimle ilgili benim bilmediğim detayları bile biliyor, anlatmıs. Sonra kadın yazısmayı kesmiş ama benimki hala ara ara yoklamıs donermi tekrar konusurmu diye. Konusmalarıda sadece sanalda kalmıs biraraya gelememişler, eşim istemiş ama kadın gelemem demiş. Ve daha baska yazısmaya calıstıgı ama cevap vermeen kadınlar.. en az 30-40 tane. Ve bunlar ben cocugumu yeni dogurdum zamanlardan beri yazısıyorlarmıs sanırım. En az bir senelik mevzu. Bunları okuyupta banyoda yere yıgılıp kalınca bir sure hareket edemedim sonra toparlanıp kalktım ve annemi aradım. Anlattım, tum delilleri al dedi, istiyorsan ayrılabilirsin sen bilirsin dedi. Apar topar eşim içerde uyurken kalkıp ekran goruntulerinin fotograflarını cektim ve toparlanıp annemlerin evine gittim. Durumu anlattım ayrıl istersen yanındayız dediler yine de yanımda tam olurlar mı emin olamadım. Bana aradıgım baska bir dostumda annemde ani karar verme birkac gun sure ver kendine dusunmek için dediler. Eşim işinde çok basarılı bir yonetici, iyide kazanıyor, bende kazanıyorum onun kadar olmasada. Bunu sunun için soylüyorum bana soyledikleri suydu, eger ayrılır gidersen sen hayatını cocuklarına adayacak ve kıt kannat gecireceksin, onu ise havada kapacaklar ve baska bir evlilikle mutlu mesut hayatına devam edecek. Çocukların bunu haketmiyor, onu sen buralara getirdin, daha dogrusu en parasız gunlerinde hastalıklarında sen yanındaydın şimdi başkalarının kucagına mı atacaksın. Oyle bir saçmalıgın ortasındayım ki ne dusunecegimi bilmiyorum aklım darmaduman. Sizin benim gibi iki küçük cocugunuz olsa ne yapardınız?
Ben yaşınızı çok merak ettim geç evlendim demişsiniz sürekli vurgulamışsınız. Bikac yillik evliyken kpss kazanmissiniz ama kaç yaşında memur olmuş olabilirsiniz ki? Konu dışı özel olarak merak ettim yani?
Konuya gelince; eskortlara yalvarıp yakaran, evli kadınlara musallat olan bi koca sizi ömür boyu perişan eder, madden manen çökmek mi? 2 çocukla yaşam mücadelesi vermek mi? Gerçekten çok zor bi durum Allah yardımcıniz olsun. 2 masum var, size boşan diyemem. Ama siz hangisi sizin için daha zor kendiniz biliceksiniz artık. Anneniz yanlış düşünüyor mutlu yuva filan kuramaz. Onu alan para için alır ama eski karısı ve 2 çocuğu hep kavga sebepleri olur. Artı aldatması da asla bitmez psikolojik sorun bu tedavi olmalı. Aldatmayı ispat edince tazminat ve iyi bi nafaka veriyorlar, çocuksuz bir tanıdığım bile epey tazminat+nafaka kazandı.

Masallah canim sendede peygamber sabri varmis.. ilk gordugun zamandan sonra o kadar cok sey anlattinki.. iyi patlamamissin o sure icinde..

Adami kaparlarsa kapsinlar bu seni ilgilendirmez. Tabiiki bu saatten sonra bole bi adami parasi icin ister isteyen. Bole bi adamla ayni evdeyken cocuklar cokta mutlu buyumeyecekler

X