Evli çocuklu olup aldatılmak, ne yapacagım?

Boşan demek kolay ama taviz tavizi doğurur. Süründürün onu. Hiçbir şey olmamış gibi affederseniz olan size olur. Sakın affetmeyin. Boşanın demiyorum süründürün. Gidin ailenize. Bir süre ayrılın. Görsün pislik herif. Dünya onun etrafında dönmüyor. Lütfen affetmeyin. Böylesini şımartmayın

Gidipte böylesini şımartmayın lütfen. Sizin ne güzel mesleğiniz var. Annem hep der seven insan peşinden gider diye. Gurur olmaz diye ama o düzgün insanlar için der. Sizin ki tam bir pislik. Aldatma olmasaydı başka ufak tefek şeyler olsa gurur yapmayın gidin derdim de aldatma başka. Aldatma, şiddet ve psikolojik hastalıklar boşanma sebebi. Rabbim kimseye yaşatmasın çok zor. Sakın gitmeyin

Çok teşekkür ederim derdimi kendi derdiniz gibi gordugunuz için, çok sağolun. Keske kaldırabilseydi çok cabaladım ama olmayan da oldurulamıyormıs. Simdi o çöpsüz üzüm tabiri caizse bense dul iki çocuklu, Allah’ın adaletine inancım tam çok şükür. Yanına kalmayacaktır.

Yavrum ya ne kadar tatlı, ne kadar masum.. Oğlunuzdan bunu duyunca ne kadar duygulanabileceginizi tahmin edebiliyorum. İnsallah güzel çocuklar yetiştirebiliriz. İnsallah sizde çok çok mutlu olursunuz, birgün bile dönüp bakmazsınız ardınıza.

Kesinlikle atnı fikirdeyim iyi ve güvenilir bir avukat komsumuz var, insallah yarın ondan yardım isteyecegim. Dun farklı bir avukata gittim ön bilgi aldım tüm şartları konuştum ama pek dava kazanabilecek bir avukat gibi gelmedi bana. Daha beni ikna edemedi hakimi nasıl ikna etsin.. Açabileceğim dava çeşitlerini, yaklasık masrafı vs ogrendim o açıdan iyi oldu ama.

Amin hiçkimse yaşamasın, sadece bunu yaşatanlar yaşasın ama. Yok gitmedim, tamamen de koptuk zaten. Hayırlısı artık.

Eş kişisine dava açmak için iki ayrı avukatla görüştüm içime sinen olmadı, yarın sonuncuyla görüşeceğim ve davayı açacagım kısmetse. Günlerdir hiç arayıp sormuyor ama çok ilginç bir şekilde. Hayatını yaşamaya devam ediyor muhtemelen. Pişman olmamasını hala garipsiyorum, en azından bu kadar uzun yıllar süren hep benim fedakarlıklarımla geçen evliliğin arkasından en azından yüzünün kızarmasını beklerdim. Utanabildiğini görmek isterdim ama bugun yıllık izine ayrılmasına çocuklarını bir haftadır görmemiş olmasına ve haftaya çocukların doğumgünü olmasına rağmen nasıl bu kadar pişkin olabiliyor anlamakta güçlük çekiyorum. Hep mi böyle oluyor bu süreç?

Değil 2 10 çocuğum olsa yemin ediyorum aldatıldığımi bilsem ayrılırım zaten herşeyine katlanmışsın ilgisizliğine sevgisizliğine ama bunada mı katlanacaksın.

İnsan ekmeğini parasını paylaşır eşini paylaşamaz ya sen onu aldatsaydın yanında durur muydu hala gururu ne olurdu.

Kalsan hep kafanda acaba olacak.

Avukatın ofisinin yakınındayım suan randevu saatini bekliyorum. Davayı acacagım onda sıkıntı yok boşanacagız tabi. Bu kadar pişkin oluşuna anlam veremiyorum ama anlayamadıgım tek sey bu.

Tanıdıktır ilgilenir dersiniz belki de tanıdık olduğunuz için işinizi sallar. Belki de tam tersi bu işler biraz kısmet işi. Ancak, siz işinizi sıkı takip eder bol sorarsanız avukat da takip etmek zorunda kalır.

E yani sen de neyi bekliyosun? Hayatımdan çıkar mısın? Diye rica mı etsin?

Durumum çok kötü değil, devletteyim ama mühendisim. Bir öğretmenin 1,5-2 katı kadar maaşım var normalde. Bu gorevlendirmelerle daha da artabiliyor. Pek bi mal mülk yok bir ev birde araba o kadar.
Durumunuz çok kötü değil mi? Durumunuz gayet iyi, nafaka da alacaksınız.

Mantıklı tabi, onunda istemediği gayet ortada. Bu kadar nankör olunabileceğini sanmazdım, herkesin içinde iyi bir yer var az da olsa bir vicdanı var illaki devreye girer sanırdım, kendi doğrularımlada çeliştim. Allah yardımcımız olsun bundan sonra benim ve çocuklarımın. Bunu da nasip edenin vardır bir bildiği.

Durumunuz çok kötü değil mi? Durumunuz gayet iyi, nafaka da alacaksınız.
E yani sen de neyi bekliyosun? Hayatımdan çıkar mısın? Diye rica mı etsin?

Yapamayacağını sanıyor şu an rahatım pozu veriyordur.

Belki öyle belkide değil, bende hiçbir yorum yapamıyorum yapmıyorum artık. Normalde herhangi bir arkadasım tanıdığım vb bana sıkıntılı kafasını karıstıran bir durumdan bahsetse hemen yardımcı olmaya calısır yorum yapar yonlendirirdim, soylediklerimde herzaman tutardı. Hatta suan sunu dusunuyordur bir sonraki hamlesi şu olur, sen şu şu konularda hazırlı ol vs her konuda fikir verir destek olurdum. Konu kendi hayatım ve bu kadar da sıkıntılı bir konu olunca, olaylara dısarıdan bakabilme mantıklı yorum yapabilme yetimi kaybettim. Buraya yazmamın en buyuk sebebi de bu, çevremde herkesin derdine derman olmaya çalışırken ben boyle yorumsuz fikirsiz kaldım. Aklım yetmiyor sanki hiçbirşeye.
Yorumunuz desteğiniz içinde canı gönülden teşekkür ederim.

Ayrılırsan çocukların bakımı ve bütün sorumluluk senin üzerine kalacak o da daha rahat gününü gün edecek. Ayrılma ama ona dünyayı dar et. Madem maddi gücü var ne diye kendini yoruyorsun eve yardımcı tut , çocuklara yatılı bakıcı tut. Gez toz kendine pahalı şeyler al adamı borca sok . Kendine bak sporunu yap ufak tefek flörtler senin de kendine olan güvenini getirir ve o adama da müstehak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…