Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okulum daha bitmedi hayallerim herşey çöp oldu

Ablacım 4 ay regl görmemişsin hiç mi ne oluyoruz demedin ya?

Bizim burda böylelerine g..tünden haberi yok derler 😁

Bir de okulum hayallerim vs diyor yahu 4 cocuklu adamla konforlu sevişmek için anamgilin zamanındaki kadınlar gibi spiral taktırıyorsun, sorsan ama eğitim neferi 😁

Ben okurken erkekler aklıma bile gelmiyordu değil ki spiral taktırayım

Mümkün değil 18 haftalık bebek yasal süre 10 haftalık hiç Bi özel hastane böyle Bi şey yapmaz. Ancak merdiven altı Bi yer bulur canını tehlikeye atar. Aldırma fikrinden vazgeçmeli.

Ben yapan yerleri duydum ondan söyledim tabi sağlıklı olmaz o bir gerçek

Doğum yapmayan kadınlara spiral
Takılıyor mu?
Bana çok fake geldiniz.
Hormonlu spiral değilse adet kesilmez. Adet düzensizliği denilen şey dört ay regl olamamak değildir. Üç beş gün bilemedin 10 gün gecikmesidir. Dört ayda her kadın anlar.
Ayrıca hamilelikte doktorlar ay değil hafta takibi yapar. Muhtemelen erkek olduğunuz için hesaplayamayamam diye ay verdiniz. Kaç haftalık şu an meseşa? Gebelikte hafta takibi olur

Adet olmaya çok geç yaşta başladım ve adet olduğumdan beri hep düzensizdi
3 ay hergün kanamamın olduğuda oluyordu
5-6 ay hiç adet olmadığım da oluyordu o yüzden bu durum artık benim için normalleşmişti hiç bi zaman düzenli bir şekilde adet olmadm ve spiral olduğu için aklımın ucundan hamile olmak geçmedi
Yalan bu durumda kadın doğumcu size doğum kontrol hapı tedavisi verirdi. Hem de hapla korunurdunuz spiral taktırmazdı. Baştan sona yalancısınız

Ablacım 4 ay regl görmemişsin hiç mi ne oluyoruz demedin ya?
Düzensizmiş de koskoca çocuk nasıl farkedilmez.benim de hamilelik deneyimim var.daha adetin gecikmeden bile anlaşılıyor ufak ufak.adet geciktiyse neredeyse bağırıyor vücut hamileyim diye.teste bile.gerek yok.

Adet olmaya çok geç yaşta başladım ve adet olduğumdan beri hep düzensizdi
3 ay hergün kanamamın olduğuda oluyordu
5-6 ay hiç adet olmadığım da oluyordu o yüzden bu durum artık benim için normalleşmişti hiç bi zaman düzenli bir şekilde adet olmadm ve spiral olduğu için aklımın ucundan hamile olmak geçmedi
Tedavi görmüyor muydun bunun için, bu nasıl normalleşebilir ya? 3 ay kanarken ölmedin mi ayıptır söylemesi?

6 haftalıkken hiç miden de mi bulanmadı hiç mi halsiz düşmedin? Doktor nedir bilmez misin?

Soruyu sormak için buraya kayıt oldum nefes alamıyorum çok zor günler geçiriyorum ailemle çocukluğumdan beri görüşmüyorum hep orda burda büyüdüm akrabalarda ne zaman ki üniversitemi kazandım o zaman rahatladım ayrı eve çıkmıştım okulum ve bölümüm harikaydı

Biriyle tanıştım,çok aşık oldum onunda bana aşık olduğunu düşündüm ve aylar sonra beraber olduk.(Bahsettiğim şahıs okuldan değil,dışardan birisi hatta öğrenci değil)Nasıl korunalım dediğimde spiral taktıralım dedi ve spiral taktırmaya gittim çocukluğumdan beri adetim düzensizdir 3 ay olsam 5 ay olmam mesela bunun için dr.a gittiğimde birşeyin yok dediler herneyse spiralle korunuyorduk ve ben hamile kaldım adetim düzensiz olduğu için bunu fark etmedim ama vücudumdagarip tepkiler oluyordu mide bulantısı gibi ama bunu sınavlarım olacak onun stresidir dedim geçtim ve hızla kilo aldığımı fark edince 4,5 aylık hamile olduğumu öğrendim dra gittiğimde.Spiralin bana göre hamile bırakması imkansızdı inanamadım şok oldum hala daha şoktayım.

Ben daha bebeğin şokunu atlatamazken beraber olduğum insanın evli ve 4 çocuk babası olduğunu öğrendim.Şimdi ben ne yapayım nerelere gideyim ablalarım daha okulum bitmedi daha küçücüğüm ve üstelik aşkından öldüğüm adam evli barklı çıktı bana söylediği herşey yalanmş durumu o vicdansıza söylemedim çünkü ona haberi verecektim ulaşamadım,sonra iş yerinden arkadaşına ulaştım o söyledi herşeyi.Nasıl anlamadın evli barklı olduğunu demeyin inanın anlamadım niye telefonlarımı açmiyosun dediğimde iş güç yoğunum diyordu ne biliym hep bahanesi vardı.Hala bu bebek konusundan haberi yok çünkü o pisliği her yerden engelledim yüzünü dahi görmek istemiyorum.

Ben bu bebeği ne yapacağım ?
Nasıl aldırabilirim ?
Ne olur bana bir yol gösterin ne yapacağımı bilmiyorum kafayı yiyeceğim.Okulum daha bitmedi hayallerim herşey çöp oldu.Spiral nasıl hamile bırakabilir anlayamıyorum bu nasıl olabilir.
Aldırma işini unutun bebek kocaman. Hayatınızı tehlikeye atmayın.

Şimdi de gurur. Evet. Peki söylemeyecek misin?

Gurur yapmıyorum söylemek için ona ulaşmak istedim zaten ama olanları öğrenince emgelledim ve aylarca beni bu kadar yalanla ayakta uyutan vicdansızın teki bebeği mi isteyecek kürtaj süresinin geçtiğini öğrense belki böyle vicdansız biri beni öldürmek isteyecek ne yapacağım onzaman

Gurur yapmıyorum söylemek için ona ulaşmak istedim zaten ama olanları öğrenince emgelledim ve aylarca beni bu kadar yalanla ayakta uyutan vicdansızın teki bebeği mi isteyecek kürtaj süresinin geçtiğini öğrense belki böyle vicdansız biri beni öldürmek isteyecek ne yapacağım onzaman
Fas Fas Fas Fas Fas Fas fasfakeee
Sevişmeye gelince ballim gullum şimdi ya öldürürse. Spiral taktırıp sevişecek kadar kafan varsa şimdi de doğuracak kadar beynin olsun. Ama senaryo tutmaz. Yaz dizisi için deneme falan mı?

Konuya inanmayanlar, ben de hep yaziyorum. Benim yakın arkadaşımın da yumurtalari sorunluydu, yılda 3-4 kez adet olurdu. Doktorlar 'tedavisiz çocuğun olamaz' demiş, hep ona üzülürdü. Derken şerefsiz esrarkeş bir sevgilisi vardı. Tam onu bırakmış, şehir değiştirmiş, yeni hayatına bakarken hamile olduğunu öğrenmisti, hem de doktora gidince cinsiyetini öğrenecek kadar bir hamilelik. Ustelik kizin göbeği bile yok denecek kadar azdı. Sonra o şehre gitti, zar zor adamı buldu, ikna etti, sekiz aylık hamileyken bunu gizleyip (!) kına düğün yaptı evlendi .
Yani olmayacak bir şey değil.
Konu sahibinin de yapacağı en mantıklı şey devlete sığınmak bence. Evlat edinmek için sırada bekleyen, her gün dualar eden binlerce kadın var. Biraksin da bebeği onların evini şenlendirsin.
Hem doğuma kadar destek de alabilir. Tek başına işin içinden çıkamaz .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X