Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sezeryan yöntemi ile alınamaz mı ?
Ay dümdüz fake 😂😂
Kaç yaşındasın sen çocuğum. Çocuğun yaşama hakkı devlet tarafından korunur. 10
Haftadan sonra da öldüremezsin. Sezeryan denilen şey öyle muayenede fln yapılamaz büyük bir ameliyattır. Hastane ortamı gerekir. Hastanede böyle bir risk almaz
Sınav haftan yaklaşmadı mi ergencik git biraz dersine çalış. Üreme sistemi hakkında olmayan bilginle burada kadınları kandıramazsın.

Doğum yapmayan kadınlara spiral
Takılıyor mu?
Bana çok fake geldiniz.
Hormonlu spiral değilse adet kesilmez. Adet düzensizliği denilen şey dört ay regl olamamak değildir. Üç beş gün bilemedin 10 gün gecikmesidir. Dört ayda her kadın anlar.
Ayrıca hamilelikte doktorlar ay değil hafta takibi yapar. Muhtemelen erkek olduğunuz için hesaplayamayamam diye ay verdiniz. Kaç haftalık şu an meseşa? Gebelikte hafta takibi olur

Tedavi görmüyor muydun bunun için, bu nasıl normalleşebilir ya? 3 ay kanarken ölmedin mi ayıptır söylemesi?

6 haftalıkken hiç miden de mi bulanmadı hiç mi halsiz düşmedin? Doktor nedir bilmez misin?

Üye erkek ellam :) kadın organlarıyla ilgili bildiği şeyler : arada adet olması, arada cocuk doğurması, arada seks yapması, spiral taktırılması bunların tarihi yok ama kafasına göre yazıyor

Üye erkek ellam :) kadın organlarıyla ilgili bildiği şeyler : arada adet olması, arada cocuk doğurması, arada seks yapması, spiral taktırılması bunların tarihi yok ama kafasına göre yazıyor
3 ay regl oluyormuş djfnfjfj ölürsün be.

Konuya inanmayanlar, ben de hep yaziyorum. Benim yakın arkadaşımın da yumurtalari sorunluydu, yılda 3-4 kez adet olurdu. Doktorlar 'tedavisiz çocuğun olamaz' demiş, hep ona üzülürdü. Derken şerefsiz esrarkeş bir sevgilisi vardı. Tam onu bırakmış, şehir değiştirmiş, yeni hayatına bakarken hamile olduğunu öğrenmisti, hem de doktora gidince cinsiyetini öğrenecek kadar bir hamilelik. Ustelik kizin göbeği bile yok denecek kadar azdı. Sonra o şehre gitti, zar zor adamı buldu, ikna etti, sekiz aylık hamileyken bunu gizleyip (!) kına düğün yaptı evlendi .
Yani olmayacak bir şey değil.
Konu sahibinin de yapacağı en mantıklı şey devlete sığınmak bence. Evlat edinmek için sırada bekleyen, her gün dualar eden binlerce kadın var. Biraksin da bebeği onların evini şenlendirsin.
Hem doğuma kadar destek de alabilir. Tek başına işin içinden çıkamaz .
Yengençcim, eğer bir kadın üç ay kesilmeyen regl olup sonra dört ay hiç regl olmuyorsa ve spiral için doktora gitmişse, doktor doğum kontrolleri hapıyla düzensizliği de tedavi eder. Doğum yapmayan bir kadına kolay kolay spiral takmıyorlar.
Hadi doktor ilgilenmedi taktı diyelim, ilk dört ayda mutlaka göbekte hamilelik çizgisi olur. Bir kadının bunu anlamaması mümkün değil.
Konu yüzde yüz fake dalga geçiypr

Yalan bu durumda kadın doğumcu size doğum kontrol hapı tedavisi verirdi. Hem de hapla korunurdunuz spiral taktırmazdı. Baştan sona yalancısınız

Hanfendi rica ediyorum konuma yorum yapmayın bakın lütfen ben önümde silah bulsam beynime sıkacağım siz beni yalancılıkla itam ediyorsunuz
Hayatımda bir kere bile düzenli adet olmadım bunun yalanını söyleyecek birisi değilim spiral taktırıldıktan sonra dahada kötü oldu adet olayım spiralin adı nexplanon kliniğe spiral taktırmak istiyorum diye gittiğimde bana 3-5 tane spiral türü saydılar hormon diyosunuz hormonsuz diyosunuz ben bunları bile bilmiyorum en acısızı hangisiyse onu takın dedim tek bildiğim şey adının nexplanon olduğu ve doktor bana %100 koruma sağlıyor kayma olmayacağı için imkansız hamile kalman dedi spiralden korktuğum için doğum kontrol hapını bende düşündüm ama sevgilim istemedi hapı.spirali koluma taktılar vajinama o muaynede sokulan çubuğu bile sokamadılat ayrıca doktorun öve öve bitiremediği bu spirqli gidip dr a söylediğimde böyle bişey çok zor en koruyanı buydu zaten dedi ve yaşan söylemiyorum 3ay kanamamın oldığu günler oldu spiral daha sa kötü yaptı beni ve lütfen bana yalancılıkla itam etmeyin

Doğurup evlatlik verin. Aldırma süresi geçmiş. Şimdiden bakanliğa gitseniz acaba evlatliknislemleri erken baslar mı
Ben de bunu soyleyecektim. Cok isteyen, sahip olamayan, cok iyi bakacak aileler var. simdiden devletle gorusun, evlatlik verme sureci hakkinda bilgi sahibi olun. Evlatlik verin. Sevgiyle buyusun. Belki bu surecta doguma kadar kadin sigunma evinde falan kalabilirsiniz.

Bana konu fake geliyor, çünkü daha önce doğum yapmamış birine spiral önerilmiyor, yani doğum kontrol hapı varken doktor neden direkt spiral taksın. İkincisi de bu kadar düzensiz bir adet durumunun normal olması imkansız. 3 ay her gün kanaması olması, 4 ay hiç adet olmamak ve doktorların bir şey yok demesi??? Yani adet gecikmesi arada olabilecek bir şey, kadın vücudu makine değil ama yani bu durumun tıpta hiçbir şeyle açıklanamaması mümkün değil.

Merhabalar.
Yani evet büyük bir hata yapmışsınız, bunun üstünde durmaya gerek yok sanırım. Sadece spiral korusaydı bile hastalıklardan korumuyor, mutlaka prezervatif kullanmanız gerekir.

Maalesef bende sosyal hizmetler ile anlaşıp teslim edin diyeceğim.

Aslında bebeği büyütün diyeceğim ama işiniz yok galiba ve okul bitmedi.
Aileniz le tekrar iletişime girmeniz mümkün mü? Yok mu bir kuzeniniz, akrabanız yakınınızda ? Bir iş bulup çalışmaya başlasanız, doğumdan sonra akrabanız baksa.

Of ya çok karışık işler, niye böyle yapıyorsunuz 😟

Hanfendi rica ediyorum konuma yorum yapmayın bakın lütfen ben önümde silah bulsam beynime sıkacağım siz beni yalancılıkla itam ediyorsunuz
Hayatımda bir kere bile düzenli adet olmadım bunun yalanını söyleyecek birisi değilim spiral taktırıldıktan sonra dahada kötü oldu adet olayım spiralin adı nexplanon kliniğe spiral taktırmak istiyorum diye gittiğimde bana 3-5 tane spiral türü saydılar hormon diyosunuz hormonsuz diyosunuz ben bunları bile bilmiyorum en acısızı hangisiyse onu takın dedim tek bildiğim şey adının nexplanon olduğu ve doktor bana %100 koruma sağlıyor kayma olmayacağı için imkansız hamile kalman dedi spiralden korktuğum için doğum kontrol hapını bende düşündüm ama sevgilim istemedi hapı.spirali koluma taktılar vajinama o muaynede sokulan çubuğu bile sokamadılat ayrıca doktorun öve öve bitiremediği bu spirqli gidip dr a söylediğimde böyle bişey çok zor en koruyanı buydu zaten dedi ve yaşan söylemiyorum 3ay kanamamın oldığu günler oldu spiral daha sa kötü yaptı beni ve lütfen bana yalancılıkla itam etmeyin
Pardon da sizin hap mj spiral mi kullanacağnıza neden bir adam karar veriyor. Doktorunuz hap diyorsa hap aşınır. Dediğim gibi adet düzenlemek için genç kızlarda dahi kullanılıyor.
Akılsız mısınız kendi üreme organınıza adam karışıyor.

Bir de 4 çocuğu var demek :KK45: 5. Geliyor diye sevindi mi peki? Sen niye telaşa düştün bu telaşın yarısı bebeğinin babasına ait.
O herifin babasi olacak kisi varsa ona da söyleyeceksin.. cocugu bakmak zorunda mecbur.. neden engelledinki birak o telasi yapsin

Bana konu fake geliyor, çünkü daha önce doğum yapmamış birine spiral önerilmiyor, yani doğum kontrol hapı varken doktor neden direkt spiral taksın. İkincisi de bu kadar düzensiz bir adet durumunun normal olması imkansız. 3 ay her gün kanaması olması, 4 ay hiç adet olmamak ve doktorların bir şey yok demesi??? Yani adet gecikmesi arada olabilecek bir şey, kadın vücudu makine değil ama yani bu durumun tıpta hiçbir şeyle açıklanamaması mümkün değil.
3 ay her gün kanama dememiş aslında yanlış anlaşılmış o. 3 ay düzenli oluyor sonra gelmiyor demek istemiş. Çok kadın var bunu yaşayan. En yakın arkadaşım da öyle benim

Konuya inanmayanlar, ben de hep yaziyorum. Benim yakın arkadaşımın da yumurtalari sorunluydu, yılda 3-4 kez adet olurdu. Doktorlar 'tedavisiz çocuğun olamaz' demiş, hep ona üzülürdü. Derken şerefsiz esrarkeş bir sevgilisi vardı. Tam onu bırakmış, şehir değiştirmiş, yeni hayatına bakarken hamile olduğunu öğrenmisti, hem de doktora gidince cinsiyetini öğrenecek kadar bir hamilelik. Ustelik kizin göbeği bile yok denecek kadar azdı. Sonra o şehre gitti, zar zor adamı buldu, ikna etti, sekiz aylık hamileyken bunu gizleyip (!) kına düğün yaptı evlendi .
Yani olmayacak bir şey değil.
Konu sahibinin de yapacağı en mantıklı şey devlete sığınmak bence. Evlat edinmek için sırada bekleyen, her gün dualar eden binlerce kadın var. Biraksin da bebeği onların evini şenlendirsin.
Hem doğuma kadar destek de alabilir. Tek başına işin içinden çıkamaz .
Doğuma kadar desteği kimden alabilirim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X