Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen şu manken Ece gürselin kardeşi burçe Gürsel’e bir baksana o da adamı çarpmaya giderken güzel çarpıldı
Senin kafadan yapıştı adama o iki tanede bebe yaptı. Karısı boşamadı hatta hemen affetti de bilerek şimdi kadın villada havuzda yoga paylaşırken diğeri de cehennemin dibinde bir sitenin apartman dairesinde kudurmakşa meşgul
İnstagrama yaz bak Tülay sarıcaoğlu diye 😅😅
Bu da tuhaf bir ilişki değil mi? Adam başkasından iki çocuk yapmış. Kadının instagramında adamla olan resimleri ve sevgi sözcükleri.

Doğum yapmis ya da yapmamış her kadin spiral taktirabilir. Dogumla spiralin bağlantısı yok
Bir kaç sayfa önce bir üyenin evlendiği seni istediğini ama doktorunun önermediğini yazdı böyle pek çok yorum var. Ki ben de böyle biliyorum. Bana doğum yapmayan kadınlar için doğum kontrol hapı yada aylık iğne önermişti doktorum.

tamam biliyordum evli olduğunu söylemişti baştan
burda ve etrafımda linç yememek için konuyu değiştirerek anlatıyorum ki,insanlar benim yanımda olsun
adam zengin,az çok tanınanda bir adam
kusura bakmayın okuldan mezun olsam bile alacağım para belli kendime bir ev araba bile alamam orası kesin
ayrıca adama hala söylemedim hamilelik muhabbetini
çocuk gerçekten 4,5 aylık
benim yaşımda evlatları var valla sahip çıkmazsa bana para vermezse büyük rezillik çıkarrım
Ben adamın çocuktan haberi olmadığına inanmıyorum.

O tedavi sürecinden ben de geçtim, dogumum benim de zordu, sizin yine etrafinizda insanlar varmış sanslıymışsiniz benim yoktu maalesef. Zaten konumuz da bu değil. Kolay olacağını da savunmadım zaten.

Ben konu sahibinden 4 4 lük bir anne olacagi anlamina gelen bir ithamda bulunmadım, sadece yaptığı seyin sorumlulugunu alması gerektigini düşünüyorum. Siz katılırsınız veya katılmazsınız. Bir canlıdan bahsediyoruz. Dogurayim ondan sonra evlatlik vereyim guzel bir yuvasi olsun. tabi ki o yavrucak her şeyin en iyisini hak ediyor; ama hayatta her şey bu kadar net ve tozpembe değil maalesef. Ben de zaten bu konuda iki ihtimalden bahsettim, çok güzel bir yuvası da olabilir ama olamaya da bilir. Ince elenip sık dokuluyor olması burada bir ölçüt olamaz. Misal insanlar da evlenecegi insanı sık eleyip dokuyor, evlenmeden önce yıllarca tanıma yoluna gidiyor ama evlendikten sonra bir sürü psikopat ve sapık tarafını fark ediyor. Hayır insanların kendi anası, danası dıdısı vıdısı kendi canından kanından olanı zarar vermekten çekinmıyorken bunun garantisini kim, nasıl verebilecek? Var sayin ki ikinci (kötü olan) ihtimal oldu, ne olacak o zaman???

Tamam kendi analalığıni sorgulayan, benden olmaz ya diyip bir hatadır oldu gitti desin dogursun evlatlik versin öyleyse. Nasıl olsa ince elenip sık dokuluyor...
Gereksiz duyar kasıyorsunuz şuan gerçekten. 5 aylık bebeği erken doğurup öldürmekten bahseden, bu çocuk ya ölecek ya da adam bana para yedirecek diyen, benden çocuğa zırnık çıkmaz diyen birindense devlet çocuğa daha iyi bakar. Hatta versin babaya baba da daha iyi bakar.

Öncelikle geçmiş olsun çok üzüntü ve kötü bı durumun icindesin. hiç bı yöntem %100 korumuyor malesef. Kordon bağlatıp hamile kalanlar bile var.
Süresi geçmişse aldırma olayı olmaz sanırım merdiven altı gibi yerler halleder ama ziyan olur bebek bu konuda çok bı fikrim yok
Doğurmaya kalksan okuyorsun iş yok para yok napacaksin çok zorda kalsan devlete teslim edeceksin ama yine o bebeğin hiç bı günahı yok.
Adama soylememissin bence soylemelisin bebeği tek yapmadin sonuçta sadece senin derdin ya da sorumluluğun değil. O da elini taşın altına koymak zorunda. Keşke en başından fark etmiş olsaydın evli çocuklu olduğunu ne desek havada kalacak gibi hissediyorum ..
Biliyormuş biliyormuş evli olduğunu sonradan itiraf etti.

Kürtaja karsı degilim ama 4,5 aylık olmus kocaman bu kürtaj degil baska bir sey olur yazık gercekten. Ayrıca adamın evli oldugunu bal gibide biliyordun yeme bizi. Kokunuzu ta burdan aldım.

Fan sayfası vardı ismi yazınca fan sayfası da gözüküyor 😂😂😂😂
Hangi salak açtıysa artık. 😂😂😂😂
Ben bir zamanlar bakmıştım çok çok rezalet. İki kızı var babalarına benziyorlar. Aslında adamın kendi karısıda aynı terane bence. Açıklama yapmıştı kendi karısı "kocamı bayılttı spermini calıp Kıbrısa götürüp cocuk yaptı" gibi şeklinde. Valla ikisi de beter 😂

Gereksiz duyar kasıyorsunuz şuan gerçekten. 5 aylık bebeği erken doğurup öldürmekten bahseden, bu çocuk ya ölecek ya da adam bana para yedirecek diyen, benden çocuğa zırnık çıkmaz diyen birindense devlet çocuğa daha iyi bakar. Hatta versin babaya baba da daha iyi bakar.
Baştan aşağı okumadım konu sahibinin yazdiķlarını. Ilk yazdığı cümlelerine istinaden yazdım. Konu buraya evrildiyse vah ki ne vahh!

Ben bir zamanlar bakmıştım çok çok rezalet. İki kızı var babalarına benziyorlar. Aslında adamın kendi karısıda aynı terane bence. Açıklama yapmıştı kendi karısı "kocamı bayılttı spermini calıp Kıbrısa götürüp cocuk yaptı" gibi şeklinde. Valla ikisi de beter 😂
O açıklama faketi. Fake bir instagram açıp çok komik bir açıklama yayınladılar. Ordan tüm türkiyeye yayıldı. Ben daha ilk çocukları bile doğmadan tanıyodum bunları. Karısı her şeyi kabullenmiş ama hiç muhatap olmuyor, açıklama yapmıyor. Sanki dünyada burçe diye biri yokmuş gibi davranıyor.

O açıklama faketi. Fake bir instagram açıp çok komik bir açıklama yayınladılar. Ordan tüm türkiyeye yayıldı. Ben daha ilk çocukları bile doğmadan tanıyodum bunları. Karısı her şeyi kabullenmiş ama hiç muhatap olmuyor, açıklama yapmıyor. Sanki dünyada burçe diye biri yokmuş gibi davranıyor.
Neden öyle davranıyor? Çok merak ediyorum huyu mu bu yoksa ne bileyim baska bir sey mi?

Neden öyle davranıyor? Çok merak ediyorum huyu mu bu yoksa ne bileyim baska bir sey mi?
Hiç bilmiyorum ancak kendisine instada hakaretler edildiğinde bile hiç kaale almadı inanılmaz soğukkanlı duruyor 😬 bunca yıldır bir tane açıklama yaptığını bilmem. Zaten adamın da kadının da yaşları 60 küsür. Herhalde amaaan bu yaştan sonra bunla mı uğraşıcam lüküs hayatım var tadını çıkarayım diyor ben öyle anladım

Hiç bilmiyorum ancak kendisine instada hakaretler edildiğinde bile hiç kaale almadı inanılmaz soğukkanlı duruyor 😬 bunca yıldır bir tane açıklama yaptığını bilmem. Zaten adamın da kadının da yaşları 60 küsür. Herhalde amaaan bu yaştan sonra bunla mı uğraşıcam lüküs hayatım var tadını çıkarayım diyor ben öyle anladım
Bence tek amacı evli kalıp mal bölüşümünden hisse de almak. Hatt mal kaçırmak. Tek mirasçı oğlu olsun diye böyle yapıyor.

Baştan aşağı okumadım konu sahibinin yazdiķlarını. Ilk yazdığı cümlelerine istinaden yazdım. Konu buraya evrildiyse vah ki ne vahh!
Yok evli olduğunu biliyormuş itiraf etti. Adam babası yaşında çok zenginmiş buna bakıcı tutsunmuş yoksa tecavüzle suçlayıp mı aldırsaymış falan da fisman. Bence konu kesinlikle gerçek değil ama gerçekse de durum bu.

Bana tecavüz etti diyin , böyle durumlarda kürtaj yapılıyor diye biliyorum. Ama söyle bir durumda var 18 haftasından sonra kürtaj değil cinayet oluyor. Bebek dünyaya gelse bile evlatlık verin yada be bileyim bakabilecekleri bir aileye falan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X