Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bir zamanlar bakmıştım çok çok rezalet. İki kızı var babalarına benziyorlar. Aslında adamın kendi karısıda aynı terane bence. Açıklama yapmıştı kendi karısı "kocamı bayılttı spermini calıp Kıbrısa götürüp cocuk yaptı" gibi şeklinde. Valla ikisi de beter 😂
Al birine vur ötekine olmuş bunların durum. Tabi ki metres daha suçlu ama ikisi de acınacak halde gurursuz. Hani aldatıp pişman olup bırakmamış da affetsin. 2.çocuğu da yapmış bi orda bi burda bunu iki kadın da para için kabul ediyor büyük ihtimal biraz da hırs. İğrenç. Khomyuk Khomyuk beni bu bataklığa sen sürükledin. Oturmuş bunların hayatlarını inceliyorum. 😂😂😂😂

Yok evli olduğunu biliyormuş itiraf etti. Adam babası yaşında çok zenginmiş buna bakıcı tutsunmuş yoksa tecavüzle suçlayıp mı aldırsaymış falan da fisman. Bence konu kesinlikle gerçek değil ama gerçekse de durum bu.
Anladım. Konu gerçekse de bebeği bilerek yapmıştır zaten kancayı atabilmek için. Spirali gidip çıkarttırdı demek ki.

Bana tecavüz etti diyin , böyle durumlarda kürtaj yapılıyor diye biliyorum. Ama söyle bir durumda var 18 haftasından sonra kürtaj değil cinayet oluyor. Bebek dünyaya gelse bile evlatlık verin yada be bileyim bakabilecekleri bir aileye falan.
Ya hu saçmalamayın adama tecavüz iftirası mı atsın? Hapse düşecek adam orda onu gebertecekler belki. Sanki saçımı çekti der gibi böyle büyük bi iftira atmayı nasıl tavsiye ediyorsunuz.

Hiç bilmiyorum ancak kendisine instada hakaretler edildiğinde bile hiç kaale almadı inanılmaz soğukkanlı duruyor 😬 bunca yıldır bir tane açıklama yaptığını bilmem. Zaten adamın da kadının da yaşları 60 küsür. Herhalde amaaan bu yaştan sonra bunla mı uğraşıcam lüküs hayatım var tadını çıkarayım diyor ben öyle anladım
E haklı yani kimse kusura bakmasın ama. Şu an o dandik site dairesinde o kadın oturuyor olabilirdi, eski kocası ile yeni genç karısının lüküs hayatını izliyor olabilirdi. Ne gerek var cidden? 😂

Ya hu saçmalamayın adama tecavüz iftirası mı atsın? Hapse düşecek adam orda onu gebertecekler belki. Sanki saçımı çekti der gibi böyle büyük bi iftira atmayı nasıl tavsiye ediyorsunuz.
Adamı işaret etmesi gerekmiyor. Tanımadığım biri tarafından dese bile sonuçta tecavüz tecavüzdür. Türkiye’de bebeğin DNA sını alıp babayımı bulacaklar Allah aşkına

tamam biliyordum evli olduğunu söylemişti baştan
burda ve etrafımda linç yememek için konuyu değiştirerek anlatıyorum ki,insanlar benim yanımda olsun
adam zengin,az çok tanınanda bir adam
kusura bakmayın okuldan mezun olsam bile alacağım para belli kendime bir ev araba bile alamam orası kesin
ayrıca adama hala söylemedim hamilelik muhabbetini
çocuk gerçekten 4,5 aylık
benim yaşımda evlatları var valla sahip çıkmazsa bana para vermezse büyük rezillik çıkarrım

şeyma subaşı da yaptı aynısını kraliçeler gibi yaşadı yalan mı

Ben demistim, cok belliydi zaten boyle oldugu. Deri alti implantina spiral demenden bile belliydi, aslinda hic korunmadin ve bile isteye hamile kaldin, bebegin bu kadar buyumesini bekledin adama soylemek icin degil mi?

Tekrar yaziyorum senin gibi ornekler yuzunden cocuklarini universiteye gondermeye cekinen egitimsiz kesim ebeveynlere sahip oldugu icin okuma hakki elinden alinan her genc kizin ahi uzerinde olacak.

19 yasindaki vizyona bak, babasi yasinda evli erkege metres olup ev actirip gizlice hamile kalmak...Yazik.

Adamı işaret etmesi gerekmiyor. Tanımadığım biri tarafından dese bile sonuçta tecavüz tecavüzdür. Türkiye’de bebeğin DNA sını alıp babayımı bulacaklar Allah aşkına
Olmaz öyle bu olay savcılığa gider kim yaptı nerde yaptı o zaman süreyi aşan herkes bu yolla kürtaj olurdu zaten 18 19 haftalarda konu çözüme kavuşana kadar 20 haftalık tecavüz için olan yasal süre de geçmiş olur.

Ben demistim, cok belliydi zaten boyle oldugu. Deri alti implantina spiral demenden bile belliydi, aslinda hic korunmadin ve bile isteye hamile kaldin, bebegin bu kadar buyumesini bekledin adama soylemek icin degil mi?

Tekrar yaziyorum senin gibi ornekler yuzunden cocuklarini universiteye gondermeye cekinen egitimsiz kesim ebeveynlere sahip oldugu icin okuma hakki elinden alinan her genc kizin ahi uzerinde olacak.

19 yasindaki vizyona bak, babasi yasinda evli erkege metres olup ev actirip gizlice hamile kalmak...Yazik.
Aynen katılıyorum gelde böyle bir dünyaya çocuk getir

O iş o kadar kolay değil. Kolay olsa herkes tecavüze uğradım der geçer. 😂 Savcılığa intikal eder olay, orda da bülbül ederler bu minik kekliği.

Ah ya bu kadar beklenir mi aklın neredeydi? Özel hastanelerde aldırabilirsin biraz pahalı olur parasını talep et senin öküzden
4.5 aylik cocuk aldirilmaz, kalbi durdurulup ölü doğum yaptirilir hanimefendi ve bunu herhangi bir anomali yoksa durup durduk yerde yapmazlar, sizin dediginizi yapan yerlere ozel hastane degil merdiven altı klinik diyoruz biz halk arasında.

1 senedir uğraşıyorum bebek sahibi olmak için her yöntemi denedim ama olmadı her ay bi belirti arıyorum kendimde nasıl olurda fark etmez ben onu anlayamadım ben valla enteresan ya bana pek gerçek gibi gelmedi bu olay ki sen o yaşta nasıl akıl ettiyse o spraili taktırdın oda bi enterasan

hadi diyelim gerçekten olmuş burda adamın suçu evliliğini saklaması sadece kardeşim zorlanı yattın adamın altına da tecavüz etti diceksin zorla güzellik olmaz yıl olmuş 2023

hadi diyelim gerçekten olmuş burda adamın suçu evliliğini saklaması sadece kardeşim zorlanı yattın adamın altına da tecavüz etti diceksin zorla güzellik olmaz yıl olmuş 2023
Saklamamış. İtiraf etti. Adam çok zenginmiş söylemiş. Ev açmış. Ev araba koparmak için hamile kalmış.

Yine de bi insan hamile olduğunu anlar 4.5 ay cinsiyeti bile belli, hamilelik çizgisi vs de olur.

Ya da yalan söylediği yerler var, adam boşansın diye aldırmadı adam öğrenince de terketti.

Şeyma Subaşı da kürtaj gününü geçirene kadar söylememiş öyle durumlar olabilir 🤔
Hamilelik çizgisi mi? 27 haftalik hamileyim, cizgi mizgi yok karnımda, konuya inanip inanmamaniz onemli degil, benim de inanip inanmamam degil konu ama, sirayla yorumlari okuyorum ve surekli yanlis bilgiler veriyorsunuz.

Böyle hikayeler yüzünden kızımı şehir dışında üniversite ye göndermeye korkuyorum artık ya. Bu ne böyle 😔

tamam biliyordum evli olduğunu söylemişti baştan
burda ve etrafımda linç yememek için konuyu değiştirerek anlatıyorum ki,insanlar benim yanımda olsun
adam zengin,az çok tanınanda bir adam
kusura bakmayın okuldan mezun olsam bile alacağım para belli kendime bir ev araba bile alamam orası kesin
ayrıca adama hala söylemedim hamilelik muhabbetini
çocuk gerçekten 4,5 aylık
benim yaşımda evlatları var valla sahip çıkmazsa bana para vermezse büyük rezillik çıkarrım
Bunu yeni gordugum icin onceki yorumumu sildim. Sen nasi bi seytansin evlerden irak

Adetim hep oldum olası düzensiz olduğu için hiç şüphelenmedim ne zamanki kilo almaya başladım o zaman şüphelendim ama spiral var diye imkansız diye bakıyordum hamile olma konusuna özel hastane ve kliniklere gittim ikisi de imkanı yok alamayız dediler
Önceki yorumumu sildim,değmezmiş sizin gibi birine.
Ne haliniz varsa görün.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X