Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Al işte bu yüzden gerçeği anlatmadım.
Ayrıca ailem gerçekten yok ailem olsa böyle bir duruma cesaret edebilir miyim
Ben senin gibi birini tanıyorum. Karısı adamın başkasından çocuğu olunca adamın nesi var nesi yok her şeyi kendi üstüne aldı. Sırf o kadın ve çocuğu yemesin diye. Öteki kadın da instagramda adamın karısını hakaretler yağdırıyordu. O da bir sürü rezillik çıkardı kendi rezil olduğuyla kaldı. Kadın üzerine geçirdiği servetle hiçbir şey yokmuş gibi yaşamına devam ediyor. Hatta bunlar da biraz tanınmış kişiler. Adını söylesem tanıyan çıkar.

Ben senin gibi birini tanıyorum. Karısı adamın başkasından çocuğu olunca adamın nesi var nesi yok her şeyi kendi üstüne aldı. Sırf o kadın ve çocuğu yemesin diye. Öteki kadın da instagramda adamın karısını hakaretler yağdırıyordu. O da bir sürü rezillik çıkardı kendi rezil olduğuyla kaldı. Kadın üzerine geçirdiği servetle hiçbir şey yokmuş gibi yaşamına devam ediyor. Hatta bunlar da biraz tanınmış kişiler. Adını söylesem tanıyan çıkar.

Adam çocuğu kendi nüfusuna aldı mı ?
Ve çocuğa nafaka yardımı yaptı mı ?

Adam çocuğu kendi nüfusuna aldı mı ?
Ve çocuğa nafaka yardımı yaptı mı ?
Nüfusuna mecbur aldı almasa babalık davası açılacaktı. Nafaka da veriyor ama çok komik bir rakam. Kendisi karısıyla istanbulun elit yerlerinden birinde havuzlu bahçeli villada oturuyor. Öteki kadın esenyurtta bir dairede oturuyor.

Ben de gebelik çizgisi yok sayılır. Göbeğimin alt tarafında ve çok hafif var. 6 aylık hamileyim yaklaşık olara

Bu kadar akılsız bir üniversite öğrencisi hayal edemediğinden inanamadım belki de. Kendisinden 15 yaş büyük adamla sevgili olup adam akıllı kontrol etmiyor, adamın korunma yöntemi dahil her kararı almasını sağlıyor. Ve tam 4,5 ay hamileliği anlamıyor.
Böyle biri olmanıza inanamıyorum. Elinde internet var, okul kazanıp okuyacak kafan var. Bu kadar peş peşe büyük hataları yapamaz bence hiç bir aklı yerinde genç.
Bizim aklımız evet almıyor haklısınız ama maalesef bu şekilde yaşıyorlar üniversite okuyorlar ama akılları bir karış havada düşünüyorum acaba o yaslarda okurken bizde mi oyleydik. Yakından biliyorum şimdi üniversite de okuyan cocuklarin yaşları daha 19/20 ,, 4/5 yıllık ilişkileri var. Bu dönem evlenip diğer dönem boşanıp gelen var. Boşa geçen zaman akılları başlarına geliyor ama iş işten geçmiş olacak.

Nüfusuna mecbur aldı almasa babalık davası açılacaktı. Nafaka da veriyor ama çok komik bir rakam. Kendisi karısıyla istanbulun elit yerlerinden birinde havuzlu bahçeli villada oturuyor. Öteki kadın esenyurtta bir dairede oturuyor.
Neyine yetmiyor Mirta ya. Sanki evvelden o kadarını bulabiliyordu ahhahah.

Neyine yetmiyor Mirta ya. Sanki evvelden o kadarını bulabiliyordu ahhahah.
Buluyordu. Önceden de zengin manitleri vardı daha iyi yerde yaşıyordu. Hatta bu adamla ilişkisinin ilk zamanları adamın başka bir villası daha vardı orda yaşıyordu. Sürekli hava atıyordu. Sonra adamın karısından olan oğlu evlendi. Artık oğluna mı verdi evi sattı mı naptı bilmiyorum bunu çıkardı ordan. Esenyurta sürgün yedi. Adamın karısıyla yaşadığı aşırı lüks evi de karısının üstüne.

Evli adam olduğunu bile bile arkanı, önünü sonunu düşünmeden hareket etmekle bilmeden cahillikle hareket etmek çok farklı. Sen cin olmadan adam çarpmaya çalışmışsın ama sen çarpılmışsın. Geçmiş olsun nur topu gibi bir çocuğun, ömür boyu sorumlu olacagin hatta tek sorumlusu sen olacağın bir çocuğun oldu. Tabi bir de asla boşanmayacagi için adam ve ailesi ile de uğraşacaksın. Ama müstahak sana :) İnşallah adam para falan vermez de alırsın boyunun ölçüsünü.

Soruyu sormak için buraya kayıt oldum nefes alamıyorum çok zor günler geçiriyorum ailemle çocukluğumdan beri görüşmüyorum hep orda burda büyüdüm akrabalarda ne zaman ki üniversitemi kazandım o zaman rahatladım ayrı eve çıkmıştım okulum ve bölümüm harikaydı

Biriyle tanıştım,çok aşık oldum onunda bana aşık olduğunu düşündüm ve aylar sonra beraber olduk.(Bahsettiğim şahıs okuldan değil,dışardan birisi hatta öğrenci değil)Nasıl korunalım dediğimde spiral taktıralım dedi ve spiral taktırmaya gittim çocukluğumdan beri adetim düzensizdir 3 ay olsam 5 ay olmam mesela bunun için dr.a gittiğimde birşeyin yok dediler herneyse spiralle korunuyorduk ve ben hamile kaldım adetim düzensiz olduğu için bunu fark etmedim ama vücudumdagarip tepkiler oluyordu mide bulantısı gibi ama bunu sınavlarım olacak onun stresidir dedim geçtim ve hızla kilo aldığımı fark edince 4,5 aylık hamile olduğumu öğrendim dra gittiğimde.Spiralin bana göre hamile bırakması imkansızdı inanamadım şok oldum hala daha şoktayım.

Ben daha bebeğin şokunu atlatamazken beraber olduğum insanın evli ve 4 çocuk babası olduğunu öğrendim.Şimdi ben ne yapayım nerelere gideyim ablalarım daha okulum bitmedi daha küçücüğüm ve üstelik aşkından öldüğüm adam evli barklı çıktı bana söylediği herşey yalanmş durumu o vicdansıza söylemedim çünkü ona haberi verecektim ulaşamadım,sonra iş yerinden arkadaşına ulaştım o söyledi herşeyi.Nasıl anlamadın evli barklı olduğunu demeyin inanın anlamadım niye telefonlarımı açmiyosun dediğimde iş güç yoğunum diyordu ne biliym hep bahanesi vardı.Hala bu bebek konusundan haberi yok çünkü o pisliği her yerden engelledim yüzünü dahi görmek istemiyorum.

Ben bu bebeği ne yapacağım ?
Nasıl aldırabilirim ?
Ne olur bana bir yol gösterin ne yapacağımı bilmiyorum kafayı yiyeceğim.Okulum daha bitmedi hayallerim herşey çöp oldu.Spiral nasıl hamile bırakabilir anlayamıyorum bu nasıl olabilir.
Sana asla acımadım o bebeğe yazık bakamayacaksan devlete teslim et , Ne oluyor bu nesle Allahım...

Bide direk kons luk fln yazdın.yoksa oralarda flnmi tanıştın adamla.adamla nasıl tanistin.
Bence tecavüz etti de oda uğraşsın rezil olsun.ama eğitim hayatın varsa ilerde karşına çıkarsa iş için uğraştığınız vs

şeyma subaşı da yaptı aynısını kraliçeler gibi yaşadı yalan mı
Yalnız bir söz vardır kılavuzu karga olanın burnu pislikten çıkmaz diye bildin mi? Kendine örnek ala ala çocuk yapıp metres hayatı yaşayarak zengin olan birini mi örnek alıyorsun? Yalnız her zengin de Acun değil, sende Şeyma değilsin haberin olsun. Uyuşturucu bağımlısı bir anneyi örnek almakta ne bileyim.. Para gelsin de nerden, nasıl gelirse gelsin mantığınasın.

Buluyordu. Önceden de zengin manitleri vardı daha iyi yerde yaşıyordu. Hatta bu adamla ilişkisinin ilk zamanları adamın başka bir villası daha vardı orda yaşıyordu. Sürekli hava atıyordu. Sonra adamın karısından olan oğlu evlendi. Artık oğluna mı verdi evi sattı mı naptı bilmiyorum bunu çıkardı ordan. Esenyurta sürgün yedi. Adamın karısıyla yaşadığı aşırı lüks evi de karısının üstüne.
Açgözlü. Bunu bulabiliyorsam nelerini bulurum derken Esencılıs yolları taştan olmuş.

tamam biliyordum evli olduğunu söylemişti baştan
burda ve etrafımda linç yememek için konuyu değiştirerek anlatıyorum ki,insanlar benim yanımda olsun
adam zengin,az çok tanınanda bir adam
kusura bakmayın okuldan mezun olsam bile alacağım para belli kendime bir ev araba bile alamam orası kesin
ayrıca adama hala söylemedim hamilelik muhabbetini
çocuk gerçekten 4,5 aylık
benim yaşımda evlatları var valla sahip çıkmazsa bana para vermezse büyük rezillik çıkarrım
Nasıl yaa senle yaşıt çocuğu var kac yaşında bu adam

LİNÇ YEMEK İSTEMİYORUM KİMSEDEN
Burada tanımadığınız insanlar sizi linç etse ne etmese ne? Niye bu kadar önemli ki? Yolda görsek tanımayız sizi. Günün sonunda evli bir adamdan hamile olan sizsiniz en fazla yorumumuzu yazar geçeriz. Burada yiyeceğiniz linci düşünecek kadar hassassa kalbiniz evli adamdan çocuk yapmamayı da akıl edebilseydiniz keşke 🤦🏻‍♀️
Olan size ve o masum yavruya olmuş Şeyma Subaşı olacağınızı sanarken üçüncü sınıf Türk dizilerindeki yan karakterler gibi ortada kalma şoku

Ay bu su mankenimsi kadinin travestiye benzeyen ablasi mi yoksa? 🙊

Evli adam olduğunu bile bile arkanı, önünü sonunu düşünmeden hareket etmekle bilmeden cahillikle hareket etmek çok farklı. Sen cin olmadan adam çarpmaya çalışmışsın ama sen çarpılmışsın. Geçmiş olsun nur topu gibi bir çocuğun, ömür boyu sorumlu olacagin hatta tek sorumlusu sen olacağın bir çocuğun oldu. Tabi bir de asla boşanmayacagi için adam ve ailesi ile de uğraşacaksın. Ama müstahak sana :) İnşallah adam para falan vermez de alırsın boyunun ölçüsünü.
Olan cocuga olacak ne üzücü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X