Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam çocuğu kendi nüfusuna aldı mı ?
Ve çocuğa nafaka yardımı yaptı mı ?
Sen şu manken Ece gürselin kardeşi burçe Gürsel’e bir baksana o da adamı çarpmaya giderken güzel çarpıldı
Senin kafadan yapıştı adama o iki tanede bebe yaptı. Karısı boşamadı hatta hemen affetti de bilerek şimdi kadın villada havuzda yoga paylaşırken diğeri de cehennemin dibinde bir sitenin apartman dairesinde kudurmakşa meşgul
İnstagrama yaz bak Tülay sarıcaoğlu diye 😅😅

Son düzenleme:
tamam biliyordum evli olduğunu söylemişti baştan
burda ve etrafımda linç yememek için konuyu değiştirerek anlatıyorum ki,insanlar benim yanımda olsun
adam zengin,az çok tanınanda bir adam
kusura bakmayın okuldan mezun olsam bile alacağım para belli kendime bir ev araba bile alamam orası kesin
ayrıca adama hala söylemedim hamilelik muhabbetini
çocuk gerçekten 4,5 aylık
benim yaşımda evlatları var valla sahip çıkmazsa bana para vermezse büyük rezillik çıkarrım
Derdin şimdi belli oldu.

Sen şu manken Ece gürselin kardeşi burçe Gürsel’e bir baksana o da adamı çarpmaya giderken güzel çarpıldı
Senin kafadan yapıştı adama o iki tanede bebe yaptı. Karısı boşamadı hatta hemen affetti de bilerek şimdi kadın villada havuzda yoga paylaşırken diğeri de cehennemin dibinde bir sitenin apartman dairesinde kudurmakşa meşgul
Meraktan baktım ve iki kadın adına da utandım tiksindim ikisi de salak aynı adamla foto paylaşmışlar o ne öyle ya.

Meraktan baktım ve iki kadın adına da utandım tiksindim ikisi de salak aynı adamla foto paylaşmışlar o ne öyle ya.
Bana da öyle geliyordu ama böyle kuruş yedirmeyin kudurtmasından da zevk aldım. Sen aşk diye evli adamdan iki çocuk yapıyorsan sonucuna da böyle katlanırsın

Degil mi ya. Ikinci cocugu yapti hatta, harikayim ben muhtesem kadinim falan diye geziyor. Acinacak halde yeminle, adam da daha beter, ezik.
Haha evet bahsettiğim o. Ben taa magazine yansımadan önce takip ediyordum onları. O zamanlar acarkentte villada yaşıyordu. Sürekli hava atıyordu. Şu an esenyurtta yaşıyo annesi ve çocuklarıyla. Bir ara instagramda adamın karısı her şeyi üzerine alıyor diye 750 tane story atıp hakaretler etmişti

Ben 2 yıl boyu tüp bebek tedavisi gördüm. 4 kez en baştan hormon alıp yumurta büyütülüp en baştan süreci yaşadım. Yaşım 35 idi, kocam destekçimdi, aylık kazancımız çok yüksek. Buna rağmen doğum yapınca o kadar zorlandım ki… annem eşim her an yanımda olmasına rağmen, bu bebek için 2 yıl kendime iğne yapıp her gece dua etmeme rağmen zorlanmıştım. Siz 19 yaşında, hayattan farklı beklentileri olan birine birden analık yükleneceğini ve bebeğine çok iyi bakacağını mı düşünüyorsunuz gerçekten?
Bakın kadınlar kulübünde evlat edinenler diye bir bölüm var. Herkesin ne kadar ince elenip sık dokunduktan sonra listeye alındığını göreceksiniz. Nerdeyse herkes, doğal olarak, küçük bebek istiyor ki bağ kurmak bebek açısından da kolay olsun. Sizce bir can, kendisini istemeyen bir anneye ömür boyu yük gibi görünmektense, kendisi için emeğini sevgisini vermeye hazır mutlu bir yuvada büyümeyi hak etmiyor mu
O tedavi sürecinden ben de geçtim, dogumum benim de zordu, sizin yine etrafinizda insanlar varmış sanslıymışsiniz benim yoktu maalesef. Zaten konumuz da bu değil. Kolay olacağını da savunmadım zaten.

Ben konu sahibinden 4 4 lük bir anne olacagi anlamina gelen bir ithamda bulunmadım, sadece yaptığı seyin sorumlulugunu alması gerektigini düşünüyorum. Siz katılırsınız veya katılmazsınız. Bir canlıdan bahsediyoruz. Dogurayim ondan sonra evlatlik vereyim guzel bir yuvasi olsun. tabi ki o yavrucak her şeyin en iyisini hak ediyor; ama hayatta her şey bu kadar net ve tozpembe değil maalesef. Ben de zaten bu konuda iki ihtimalden bahsettim, çok güzel bir yuvası da olabilir ama olamaya da bilir. Ince elenip sık dokuluyor olması burada bir ölçüt olamaz. Misal insanlar da evlenecegi insanı sık eleyip dokuyor, evlenmeden önce yıllarca tanıma yoluna gidiyor ama evlendikten sonra bir sürü psikopat ve sapık tarafını fark ediyor. Hayır insanların kendi anası, danası dıdısı vıdısı kendi canından kanından olanı zarar vermekten çekinmıyorken bunun garantisini kim, nasıl verebilecek? Var sayin ki ikinci (kötü olan) ihtimal oldu, ne olacak o zaman???

Tamam kendi analalığıni sorgulayan, benden olmaz ya diyip bir hatadır oldu gitti desin dogursun evlatlik versin öyleyse. Nasıl olsa ince elenip sık dokuluyor...

Haha evet bahsettiğim o. Ben taa magazine yansımadan önce takip ediyordum onları. O zamanlar acarkentte villada yaşıyordu. Sürekli hava atıyordu. Şu an esenyurtta yaşıyo annesi ve çocuklarıyla. Bir ara instagramda adamın karısı her şeyi üzerine alıyor diye 750 tane story atıp hakaretler etmişti
Ya ben de magazin merakimdan takipteyim. Kibris'ta dogurdu diye biliyorum, ask bebeklerim diye geziyor ortalikta. Kadina da teyze deyip guya asagiliyor. Acinasi bir karakter. Ibretlik.

Soruyu sormak için buraya kayıt oldum nefes alamıyorum çok zor günler geçiriyorum ailemle çocukluğumdan beri görüşmüyorum hep orda burda büyüdüm akrabalarda ne zaman ki üniversitemi kazandım o zaman rahatladım ayrı eve çıkmıştım okulum ve bölümüm harikaydı

Biriyle tanıştım,çok aşık oldum onunda bana aşık olduğunu düşündüm ve aylar sonra beraber olduk.(Bahsettiğim şahıs okuldan değil,dışardan birisi hatta öğrenci değil)Nasıl korunalım dediğimde spiral taktıralım dedi ve spiral taktırmaya gittim çocukluğumdan beri adetim düzensizdir 3 ay olsam 5 ay olmam mesela bunun için dr.a gittiğimde birşeyin yok dediler herneyse spiralle korunuyorduk ve ben hamile kaldım adetim düzensiz olduğu için bunu fark etmedim ama vücudumdagarip tepkiler oluyordu mide bulantısı gibi ama bunu sınavlarım olacak onun stresidir dedim geçtim ve hızla kilo aldığımı fark edince 4,5 aylık hamile olduğumu öğrendim dra gittiğimde.Spiralin bana göre hamile bırakması imkansızdı inanamadım şok oldum hala daha şoktayım.

Ben daha bebeğin şokunu atlatamazken beraber olduğum insanın evli ve 4 çocuk babası olduğunu öğrendim.Şimdi ben ne yapayım nerelere gideyim ablalarım daha okulum bitmedi daha küçücüğüm ve üstelik aşkından öldüğüm adam evli barklı çıktı bana söylediği herşey yalanmş durumu o vicdansıza söylemedim çünkü ona haberi verecektim ulaşamadım,sonra iş yerinden arkadaşına ulaştım o söyledi herşeyi.Nasıl anlamadın evli barklı olduğunu demeyin inanın anlamadım niye telefonlarımı açmiyosun dediğimde iş güç yoğunum diyordu ne biliym hep bahanesi vardı.Hala bu bebek konusundan haberi yok çünkü o pisliği her yerden engelledim yüzünü dahi görmek istemiyorum.

Ben bu bebeği ne yapacağım ?
Nasıl aldırabilirim ?
Ne olur bana bir yol gösterin ne yapacağımı bilmiyorum kafayı yiyeceğim.Okulum daha bitmedi hayallerim herşey çöp oldu.Spiral nasıl hamile bırakabilir anlayamıyorum bu nasıl olabilir.
Öncelikle geçmiş olsun çok üzüntü ve kötü bı durumun icindesin. hiç bı yöntem %100 korumuyor malesef. Kordon bağlatıp hamile kalanlar bile var.
Süresi geçmişse aldırma olayı olmaz sanırım merdiven altı gibi yerler halleder ama ziyan olur bebek bu konuda çok bı fikrim yok
Doğurmaya kalksan okuyorsun iş yok para yok napacaksin çok zorda kalsan devlete teslim edeceksin ama yine o bebeğin hiç bı günahı yok.
Adama soylememissin bence soylemelisin bebeği tek yapmadin sonuçta sadece senin derdin ya da sorumluluğun değil. O da elini taşın altına koymak zorunda. Keşke en başından fark etmiş olsaydın evli çocuklu olduğunu ne desek havada kalacak gibi hissediyorum ..

Hamileliği öğrendiğim an kürtaj istedim,bana 4,5 aylık kürtaj yapmamız imkansız dedi nerde ve nasıl aldırabilirim
Yasal olmayan yollarla aldırabilirsin bu da cinayete girer. Parcalayarak alacaklar, bunu psikolojin kaldirir mi ? Spiral %100 korunma yonetimi değildir. Kayabilir sik sik kontrole gitmek gerekir, cok cesitli korunma yontemleri var

tamam biliyordum evli olduğunu söylemişti baştan
burda ve etrafımda linç yememek için konuyu değiştirerek anlatıyorum ki,insanlar benim yanımda olsun
adam zengin,az çok tanınanda bir adam
kusura bakmayın okuldan mezun olsam bile alacağım para belli kendime bir ev araba bile alamam orası kesin
ayrıca adama hala söylemedim hamilelik muhabbetini
çocuk gerçekten 4,5 aylık
benim yaşımda evlatları var valla sahip çıkmazsa bana para vermezse büyük rezillik çıkarrım
Yemin ederim şaka gibisiniz ya. Sizin yüzünüzden gerçekten mağdur olan kadınlara ahlaksız gözüyle bakılıyor. Konunuzu okuduğumda üzülmüştüm şimdi ne haliniz varsa görün diyorum.

Doğum yapmayan kadınlara spiral
Takılıyor mu?
Bana çok fake geldiniz.
Hormonlu spiral değilse adet kesilmez. Adet düzensizliği denilen şey dört ay regl olamamak değildir. Üç beş gün bilemedin 10 gün gecikmesidir. Dört ayda her kadın anlar.
Ayrıca hamilelikte doktorlar ay değil hafta takibi yapar. Muhtemelen erkek olduğunuz için hesaplayamayamam diye ay verdiniz. Kaç haftalık şu an meseşa? Gebelikte hafta takibi olur
Doğum yapmis ya da yapmamış her kadin spiral taktirabilir. Dogumla spiralin bağlantısı yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X