Evli bir adamdan hamile kaldım kürtajın süresi geçti bunlar kabus olsun lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adam çocuğu kendi nüfusuna aldı mı ?
Ve çocuğa nafaka yardımı yaptı mı ?
Sen şu manken Ece gürselin kardeşi burçe Gürsel’e bir baksana o da adamı çarpmaya giderken güzel çarpıldı
Senin kafadan yapıştı adama o iki tanede bebe yaptı. Karısı boşamadı hatta hemen affetti de bilerek şimdi kadın villada havuzda yoga paylaşırken diğeri de cehennemin dibinde bir sitenin apartman dairesinde kudurmakşa meşgul
İnstagrama yaz bak Tülay sarıcaoğlu diye

Son düzenleme:
Konuyu okuyunca benim de aklıma o geldi. Adamı Maltepe köprüsünde bayıltıp spermlerini çaldığı iddia edilen hatun olsa gerek
Degil mi ya. Ikinci cocugu yapti hatta, harikayim ben muhtesem kadinim falan diye geziyor. Acinacak halde yeminle, adam da daha beter, ezik.

Derdin şimdi belli oldu.

Meraktan baktım ve iki kadın adına da utandım tiksindim ikisi de salak aynı adamla foto paylaşmışlar o ne öyle ya.

Meraktan baktım ve iki kadın adına da utandım tiksindim ikisi de salak aynı adamla foto paylaşmışlar o ne öyle ya.
Bana da öyle geliyordu ama böyle kuruş yedirmeyin kudurtmasından da zevk aldım. Sen aşk diye evli adamdan iki çocuk yapıyorsan sonucuna da böyle katlanırsın

Degil mi ya. Ikinci cocugu yapti hatta, harikayim ben muhtesem kadinim falan diye geziyor. Acinacak halde yeminle, adam da daha beter, ezik.
Haha evet bahsettiğim o. Ben taa magazine yansımadan önce takip ediyordum onları. O zamanlar acarkentte villada yaşıyordu. Sürekli hava atıyordu. Şu an esenyurtta yaşıyo annesi ve çocuklarıyla. Bir ara instagramda adamın karısı her şeyi üzerine alıyor diye 750 tane story atıp hakaretler etmişti

O tedavi sürecinden ben de geçtim, dogumum benim de zordu, sizin yine etrafinizda insanlar varmış sanslıymışsiniz benim yoktu maalesef. Zaten konumuz da bu değil. Kolay olacağını da savunmadım zaten.

Ben konu sahibinden 4 4 lük bir anne olacagi anlamina gelen bir ithamda bulunmadım, sadece yaptığı seyin sorumlulugunu alması gerektigini düşünüyorum. Siz katılırsınız veya katılmazsınız. Bir canlıdan bahsediyoruz. Dogurayim ondan sonra evlatlik vereyim guzel bir yuvasi olsun. tabi ki o yavrucak her şeyin en iyisini hak ediyor; ama hayatta her şey bu kadar net ve tozpembe değil maalesef. Ben de zaten bu konuda iki ihtimalden bahsettim, çok güzel bir yuvası da olabilir ama olamaya da bilir. Ince elenip sık dokuluyor olması burada bir ölçüt olamaz. Misal insanlar da evlenecegi insanı sık eleyip dokuyor, evlenmeden önce yıllarca tanıma yoluna gidiyor ama evlendikten sonra bir sürü psikopat ve sapık tarafını fark ediyor. Hayır insanların kendi anası, danası dıdısı vıdısı kendi canından kanından olanı zarar vermekten çekinmıyorken bunun garantisini kim, nasıl verebilecek? Var sayin ki ikinci (kötü olan) ihtimal oldu, ne olacak o zaman???

Tamam kendi analalığıni sorgulayan, benden olmaz ya diyip bir hatadır oldu gitti desin dogursun evlatlik versin öyleyse. Nasıl olsa ince elenip sık dokuluyor...

Ya ben de magazin merakimdan takipteyim. Kibris'ta dogurdu diye biliyorum, ask bebeklerim diye geziyor ortalikta. Kadina da teyze deyip guya asagiliyor. Acinasi bir karakter. Ibretlik.

Öncelikle geçmiş olsun çok üzüntü ve kötü bı durumun icindesin. hiç bı yöntem %100 korumuyor malesef. Kordon bağlatıp hamile kalanlar bile var.
Süresi geçmişse aldırma olayı olmaz sanırım merdiven altı gibi yerler halleder ama ziyan olur bebek bu konuda çok bı fikrim yok
Doğurmaya kalksan okuyorsun iş yok para yok napacaksin çok zorda kalsan devlete teslim edeceksin ama yine o bebeğin hiç bı günahı yok.
Adama soylememissin bence soylemelisin bebeği tek yapmadin sonuçta sadece senin derdin ya da sorumluluğun değil. O da elini taşın altına koymak zorunda. Keşke en başından fark etmiş olsaydın evli çocuklu olduğunu ne desek havada kalacak gibi hissediyorum ..

Hamileliği öğrendiğim an kürtaj istedim,bana 4,5 aylık kürtaj yapmamız imkansız dedi nerde ve nasıl aldırabilirim
Yasal olmayan yollarla aldırabilirsin bu da cinayete girer. Parcalayarak alacaklar, bunu psikolojin kaldirir mi ? Spiral %100 korunma yonetimi değildir. Kayabilir sik sik kontrole gitmek gerekir, cok cesitli korunma yontemleri var

Yemin ederim şaka gibisiniz ya. Sizin yüzünüzden gerçekten mağdur olan kadınlara ahlaksız gözüyle bakılıyor. Konunuzu okuduğumda üzülmüştüm şimdi ne haliniz varsa görün diyorum.

Doğum yapmis ya da yapmamış her kadin spiral taktirabilir. Dogumla spiralin bağlantısı yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…