evli baynlar lütfen yardımcı olun kızlık zarı

Cnm yasadiklarina sok oldum resmen. Bak sana benim yasadigimi anlatayim.
Regl im bittikten sonra esimle beraber olduk. Hemen o anda degil tuvalete gittigimde camasirimda kan gordum. Cok azdi ve pembeydi. Ben regl kanina baglamistim.

Hamile kalmadan once genel muayeneye gittim. Doktora orda sordum zari. 2 yil sonnra falan.

Doktor dediki yarisi yirtilmis yarisi duruyor. Dogum da yirtilir tamamen dedi.

Eslerin arasinda saygi, güven yoksa, o rapor neye yarar? Ne demek raporu sakla? Yani bir kadina tek güvenme sekli rapor ile mi? Bu ne kadar asaglayici bir durum! Hakikaten migdem bulandi. Sanki her erkek bekarda.

Anlamadim insanlar bekarete niye bu kadar çok takiyorlar. Önemli olan karsindaki insana güvenmek, saygi göstermek, sevgi, sefkat degilmi?

merhaba cnm gerçekten ne diyeceğimi bilemedim ilk gece olma şartı yok ki herkes ilk gece die gözünde o kadar büyütüyor ki sanki o gün olması şartmış gibi...yazılı kanun mu bilmiyorum yaaa bu milletin yüzünden biz de kendimizi kasıyoruz gözümüzde büyütüyoruz cnm ben 10 ay ilişkiye giremedim vajinismusla uğraştık ben de kafamda büyütüyordum bu kızlık zarını ama herşey o kan demek değil ki eşinin bu konuda bilgi eksikliği varmış cnm baya bilgisiz hem de tatlım biz de bişey bilmeden evlendik yani kimse bizimle bu konu hakkında detaylı bilgi vermedi ama gözümüzü korkutacak şeyleri söylediler bunu çok iyi biliyorum ben parmak egzersizi yaparken zar yırtılırsa ne olur demiştim eşim de yırtılsın bişey olmaz dedi tatlım herşey kan değil ki namus kan demek değil gelirse namuslusun gelmezse tersisin değil ya kızlık zarı çok çeşitli kimisinin çok kalın oluyor kan o nedenden dolayı geliyor kimisinin çok esnek oluyormuş kan gelmezmiş evet eşin seni kırmış ama sonuçta sen kendini biliyorsun ne olur üzülme sıkma canını inşallah en kısa zamanda bu sorunu halledersiniz ....

Eşiniz çok kaba ve bencil bir adam.

Ne demek beton mu döktün ? Olacak diye zorlamış da zorlamış ya inanamıyorum. Rabbim merhametli,anlayışlı insanlarla karşılaştırsın.

Rapor sihirli bir değnek değil ve eşinizin karakterinizi değiştirmeyecek ne yazık ki.Allah yardımcınız olsun.

konu sahibi arkadaştan son gelişmeleri bizimle paylaşmasını bekliyoruz

Sevgili kardeşim çok uzuldum inan yasadiklarina o kadar zorlamayla anlaması gerekirdi demedin mi önceden yapms olsam kolayca girerdi diye cahil kafali erkekleri Allah düşmanimin başına bile VermeSin.

eski bir konunuzda bunu yazmıssınız. Düzelmemiş daha daha beter olmuş. Çok üzüldüm böyle bir insana 10 yılınızı vermenize, siz o raporu alır yüzüne çarparsınız çarpmasına ama bir daha herşey eskisi gibi olacak mı.. Rabbim size sabırlar versin.

Kızlar ben Bİr şey duymuştum Ilk gece kan gelmezse ve eş de bu yüzden boşanma davasi açarsa direk bosuyor mus hakim kanitliyamuyomussun esnekte olsa var mi bilgnz oldu ki kan az geldi adamda bu az geldi sen kız değilşin dye iftira atablr mi hakim direk bosuyor mu cidden kanamanin oldugunu nasıl Isbat edilir hakime ? çok merak ettm cidden .

ne oldu aldınız mı raporu diğer bi deyişle eşinizin size olan güveninin belgesini gerçekten sizin adınıza çok üzüldüm en güzel zamanlarınızı rapor alma ve saçma düşüncelerle geçireceksiniz Allah kolaylık versin umarım bir an önce çözer rahatlarsınız

siz takmayabilirsiniz. şüphesiz aynı şey başınıza gelse buraya konu bile açmazdınız. konu sahibi bekarete hem kendisi hem ailesi hem eşi önem veriyorki buraya konu açma sorma gereği duymuş.

yargılamak bir çok şekilde olur mesela sizin benim yorumuma yaptığınız gibi de olur.

konu sahibi ilk gecesinden sonra eşinin bu yüzden kendisi ile küstüğünü söylüyor. he ben olsam ne mi yaparım o adamı boşarım hayatın hiç bir evresinde güven olmaz böylesine.

ama demekki aileside bu konu hakkında soru soracak kendisineki bukadar panik içinde ilerde iftiraa atılma sorunuda olabilir en iyisi bu raporun alınması.

bende aynı şeyi aşadım. doktora eşime acı sorunum var diyerek gittim. ve doktora daha önce kimseyle brlikte olmadım ilk gece ise kanamam olmadı nedenini bilmek istedim dedim. muayenemi oldum açıklamasını yaptı. 5 yıldır eşimden 1 kez olsun bu konu hakkında en ufak bir şaka yada ima duymamışımdır ve duysaydım çok üzülürdüm.
ama tekrar söyliyim bu adam eşine ilerde iftira atabilir ve ozaman çok geç kalınmış olabilir.
çokta utanılıcak bi durum değil. kendimden eminim nedenini bilmek istiyorum der girersiniz muayeneye.

eşi böyle davranmasa bizde durduk yere koooş koş rapor al demeyiz herhalde

Son düzenleme:

O rapor zaten hikaye. Doktorlar zaten tespit edemiyorlar birinin cinsel iliski yasadami diye. Sadece o cinsel iliski o hafta olmus ise, görebilir, ama bir kizin bekaretine dair birsey söyliyemez. Bunu cogu doktorlar kültürel nedenlerle yine yapiyorlar. Daha önce kizlik zari üzerine yazdigim seyide okuyabilirsiniz.

O es sonrada iftara atsa, bir belgemi gerek? Öyle bir esten bosanmasi gerekir, belge neye yarar eger senin sözüne inanmiyorsa? Ne demek utanilcak bir durum degil? Senin ilk geceni zehir eden esin sana inanmiyor! Kendin önem verdigin bir konuda esin sana inanmiyor! Bu ne demek biliyormusunuz? Beraber bir ömür gecereceginize dair daha o gün söz vermis birisi senin bir lafina bile inanmiyor ve hatta rencide ediyor ve doktordan belge istiyor? Bir kadin için daha alçakça, onursuz ve kirici bir durum düsünemiyorum.

Herkezin kendince önemsedigi seyler vardir. Bunlardan biri bekarette olabilir fakat herseyden, bekarettende önemli olan sey saygi ve hosgörüdür. Biriyle evleniyorsan o insani az cok tanirsin, seversin bir çok sebebten dolayi. O ilk gece romantik ve güzel olmasi gerekirken konu sahibi sorguya çekildi, ve bu bekarete verilen önemden dolayi degil, sirf cahilikten geliyor.

Uzun oldu yazdiklarimin ama özet su, bir kadin hiç bir zaman (hele böylesi bir konuda) kendisini hiç bir insana karsi ispatlamasi gerekmiyor. Benim için doktora gidip belge almak ile kayinvalideye kanli çarsaf göstermek ayni sey. Sanki kadin o zaman kadin ve insan degil, sadece kizlik zarindan yapilmis gibi oluyor. Cok rencide edici bir durum yani.

Son düzenleme:

ya hangi devirde yaşıyoruz artık yaaa ne kadar tabulaşmış bu mesele hakimi mi germiş bizim zarımız... millet bizi kan torbası olarak mı görüyor ne yapıyor anlamadım ki Allahım hayırlı insanlarla karşılaştırsın evlenmeden önce de sordum bunu eşime evlendikten sonra da o kan gelmezse ne olacak dedim ben sana sonsuz güveniyorum o kan önemli değil herkesin anatomisi farklı dedi arkadaşlar bu sitede bekar olanlar da var ne olur evlenmeden önce iyice konuşun millet tutturmuş kan da kan diye yaaa hangi çağda yaşıyoruz artık açın şu interneti okuyun araştırın o cahiller de araştırsınlar ne demek ya valla sabah sabah delirdim eşimle dün bu meseleyi konuştuk o bile delirdi hala böyle cahiller var mı die etmeyin gözünüzü seveyim kendinize bu kötülüğü yapmayın kimsenin kimseye bişey ispatlama gereği yok bu hakim de olsa böyle eş de olsa böyle...

beton mu döktün ne demek yaa
ne kadar saygısızca
bizim de tam birleşme 8. günde oldu
eşim hiç bir zaman zora koşmadı beni
hala bile ilk girişte ağrılarım oluyor mızmızlanıyorum
adamın çıtı bile çıkmıyor
Allah yardımcın olsun o adamla ömür geçer mi

benim ne kendi ailem ne eşimin ailesi hiç bir şey sormadı
ki zaten onları ne ilgilendirir
bekaretim olsa yada olmasa eşin bildikten sonra onlara ne söylemek düşer ki

Eşin gerçekten çok cahil bir insanmış demek ki yoksa herkeste kan gelme zorunluluğu olmadığını bilirdi. Bunu sadece netten bakarak anlayabilir balayınızı mahvetmezdi bu yüzden. Bende de kan gelmedi.
Herkesin zarı yırtılan bi zar değilki. Sadece ordaki delik genişliyor,bir sürü çeşidi var. Zaten çoğu kadın kendini kastığı için yandaki damarlar çatlıyor kan geliyor yoksa illa kan gelmek zorunda diye bişey yok. Yazık böyle adamlara, anası babası da mı yokmuş. Kusura bakma ama baya bi cahilmiş eşin. Bundan sonra da insanın canı o adamla aynı yatağa girmek istemez artık.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar
dun yazamadım bayagı yogundum dun esım geldı öğlen kimlık cıkartmak ıcın bende erken gel doktorada gıdecegız dedım geldı neyse oğlen gıttık kımlık cıkartmak ıcın o mutlu gorunuyordu herseyı unutmus gıbı davranıyordu ama benim içim içimi kemiriyordu kımlıgı değıstırdık tatlı falan aldı hayırlı olsun kımlıgın dedı bende sağol dedım bende soguk davranıyorum ama aklım cok karısık herseyı unutuyorum hatırlamıyorum en ufak seyleri neyse hadı foktora gıdıyoruz dedım ben sana guvenıyorum dedı evdeykende demıstım cıkmadan 3-4 kere hayır ben sana guvenıyorum dedı ama ben sana guvenmıyorum artık benı ıncıttın dedım ılerde en ufak tartısmada onume cıkaracaksın ben kendıme guvenıyorum hadı gıdelım dedım hayır dedı bu konuyu kapatalım dedı ve benı eve bıraktı ben gıdecegım gelmessende dedım hadı benım canımı uzme falan dedı bende eve geldım uzerımı degıstırdım kontor almak ıcın cıktım özel hastaneye gittim epey sıra vardı tam sıra bana gelecek 1 kısı var onumde dogum gelmez mı o kadar bekledım esımın haberı yok zaten tedırgınım daha eve gıtcem neyse kadın gonderdı dogumhaneye daha hasta alıyor para goz anlattım durumu pıslık kadın kızlık zarı muyenesı ıcın 110 tele daha alıyoruz dedı sok oldum zaten 20 tl almıstım yanımda da 20 tl vardı 30 tl muyene parasını zor odedım ben odeyemem bunu dedım esımın haberı yok param da yok o zaman ıptal edın dedım bunun ıcın geldım gel ultrasona bakalım dedı ne bellı olcak dedım bellı olmaz ıste parayı vermemek ıcın zaten coktum savasacak halım yoktu baktı ultrasondan sağ tarafta cok kucuk kıst var dedı bısey olmaz dedı once sonrada sacmaladı yok ırlesmeye engel olabılır esınle gel dedı kac santım dedım bosver sen orasını karıstırma dedı offfff eve geldım hemen canım cok sıkıldı sonra devlet hastanesını aradım randevu ıcın orda da 2 erkek doktor vardı ve randevuyu eylul sonuna verdıler zaten bır ara ben arabada soylerken sımdı erkek doktor gelır bosver dıye agzından kacırdı sımdı bu sefer de ondan habersız gıtmek ıstemedım erkek doktor benım sorun değil sonucta sağlık ama bu sefer o yakalarsa habersız kıyamet kopar offfff Allah ım ne yapacağım bılemedım işler sarpa sardı kızlar anlayacağınız

yazıklar olsun seni evliliğinin ilk haftası bu duruma düşüren o koca denen herif utansın
ya bende Alah nasip ederse erkek annesi olacağım ona herşeyi anlatıcam, asla bilgisiz evlenmesine eşine böyle şeyleri yaşatmasına katlanamam. O ilk gün o şekilde konuşmayacaktı kocan. Senin 10 yıllık ilişkindeki güveni bir kan lekesi bi anda yok etti demekki. Yaşamadım diyorsan yaşamadın. Bu senin kadınlık gururun.
Hele o beyaz çarşaf falan Allah aşkına ne iğrenç şeyler bunlar biz kadınlar bu kadar mı rezil insanlarız.
Benim kaynanam da dağda büyümüş kadın cahil, ilkokul mezunu ama bi kere bile böyle bişeyi duymadım hiçbi zaman ağzından. Gerçekten sinirden deliye dönüyorum böyle şeyleri duyunca. Zaten böyle konuları büyüten adamların çoğu da her haltı yemiş namuslu kız arama peşindedir.
Birde adam doktoru kadın erkek diye ayırıyor hey yarabbim akıl fikir ver. Çok mu aradın sen bu namus timsali herifi? Allah korusun böylelerinden tüm kadınları.

Eşin sana güveniyorum,konuyu kapatalım demiş.Böyle şeylerin üstüne çok gidilmez.Sen kendime güveniyorum diyorsun.O zaman bu kadar çaba sarf etmen neden.Bu eşinin içinde şüphe uyandırır.Kaş yapayım derken göz çıkarma.
Güveniyorum,kapatalım konuyu demiş.Kapat sende.Hala rapor peşindesin.Biraz kendine saygı duy.
Rapor alınca şimdiye kadar oluşmamış güven, bir anda gökten mi inecek.Ben şahsen utanırdım o raporu almaya da, gidip eşime göstermeye de.Ayıp vallahi.
Ama senin durumunda doktora gidip kendimi kontrol ettirmeye utanırım.Bunu benden kimse de isteyemez.

Sen eşine güvenmiyorsun.Yarın bir gün yüzüne vuracağından korkuyorsun. Valla anladığım kadarıyla da eşin bunu yapacak meziyette biri.İnşallah kıymetini anlar senin.Sen de fazla üsteleme.Belki de anlamıştır.O sana güvenmeyi tercih etmiş,sen de bu yoldan git.Güven zamanla oluşacaktır.
Üzülme.Allah yardımcın olsun.

of canım ya. kendini ispatlamak için nelere katlanmışsın. inan o kadar üzüldümkü şu yazdıklarına

yasadıklarına cok cok üzüldüm canım ya.cok zor bir durumla karsılasmıssın.
bendende gelmedi ama böyle bir sorunumuz olmadı.arada güven olduktan sonra gerisi boş.
bence sen bir sekilde ikna et beraber gidin.birde habersiz iş cevirdigin için aranız bozulmasın.
malsefe ailelerin egitimlerinden kaynaklanıyor bu.ya eksik yada yanlış bilgiler veriliyor.
veyahutta hiç bilgi verilmeyip kulaktan dolma bilgilerle hareket ediliyor.
oysa cagımız teknoloji cagı.doktora gitmeden bile netten bazı hastalıkları okuyabiliyoruz.
Allah yardımcın olsun.eşin bunu sana nasıl unutturacak acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…