evlensek mi evlenmesek mi

SalvaMea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2007
760
4
evlenmelimi evlenmemelimi ?? evlenenler nedense aman sakın evlenme hiç tavsiye etmem evliliği diyorlar bir süre monotonlaşıyormuş ve hiç bir büyüsü kalmıyormuş.açıkçası bu tecrübeleri duydukça evlilikten korkar oldum..sizce evlilik nasıl birşey ??

Ben 1,5 Yillik Evliyim.ve Hayatimin En Doğru Karari Evlenmek...doğru Insani Bulup Doğru Insan Olduğunda Evlilik Kesinlikle çok Güzel Bişey...

bende 1buçuk yıllık evliyim iyikide evlenmişim diyorum sevdiğin insanla aynı evi paylaşmaka hergüne sevdiğinle başlamak geceleri sevdiğine sarılarak uyumak kadar güzel bişey yok bence. Evliliği monotanlıştırıp monotonlaştırmamak da bence çiftlerin elinde olan bişey.

SEVGİLİM BANA ÇOK ISRAR EDİO AMA O SORUMLULUGU KALDIRMAK ZOR GELİO BENDE ONUNLA EVLENMEYİ İSTİYORUM AMA İNSANI KORKUTUYORLAR YAŞIM 20 BENDE EVLENSEM Mİ ACABA

eğer karşınızdaki doğru insansa,sizde onun için doğruysanız.Evlenmek Dünyanın Güzel Şeyi ama terslikler varsa dünyanın en KORKUNÇ ŞEYİDİR.arkadaşım

ben evlencem tatlicadiarzu saygılar sevgiler

kurtulamadık sendenşakkıdı

Evlilikten bende korkuyorum bazen..İçim ürperiyo ya doğru insan olmazsa ya bana kötü davranırsa diyorum...:1closedeyes: Ama elimide taşın altına koymadan acısını bilememtatlicadiarzu

ne laflarda bilirmiş elini taşın altınada koyarmış yerim bakkk..kızım evlenion artık bi koca adayın var.başın bağlı sayılır:))bütün KK düğüne davetlidr:teytey:haydi halayaaa:teytey::teytey:

allah seni ne yapmaya:mymeka: fol yok fos yok ne düğünü kızım daha adam bizi görmeye gelmedi:1closedeyes:

aslında bende evlenmek istiyorum insanın kendi evi kendi düzeni hoş geliyor düşününce. ama o büyük bir karar nasıl verilir onu bilmiyom işte.hayırlısı olsun geç olsun ama sonu iyi olsun.alıştım nasıl olsa bekar gezmeye beklerim biraz daha beyaz atlı prensimi :)lülülülülülü

evlenenlere saygım sonsuz ama bekarlık sultanlıktır arkadaşlar.çocuk sahibi olmak istediğimde evlenmeyi daha doğru buluyorum kendi adıma.

Eninde sonunda evlenicez en azından doğru insanı bulduksa evlenmeli o zaman güzel olur evlilika.s

dogru insani bulursan evlen deim.ha sunuda söyleyim ask karin doyurmuyor,iyce arasdircan evlencen kisiyi

aynen bende öyle düşünüyorum sanki evlenince herşey değişecek gibi ve mutsuz olacağım gibi korkuyorum ..biraz daha beklesin beyaz atlı prensler sırnaşık şey

ya ben doğru insanı buldum evlenelim dio ama ben bizimkilere konuyu nasıl açıcam evde benden önce ablam varr ve bizimkiler zorlarlar kırarlar beni nasıl sölicemmm

Ya Evlenince Birbirine Daha Iyi Davraniyosun Farkli Bi Büyüsü Var Herşey Daha Farkli Oluyo

Eğer evleneceğiniz kişi sizin için gerçekten doğru insansa, inan evli olmak çok güzel birşey. ben hergün allahıma şükrediyorum, iyiki evlenmişim:asigim:

ama ola ki yanlış insana denk geldin (Allah herkesi korusun) o zaman dünyadakı cehennem azabıdır bu. Beni zavallı anneciğim yıllardır yasıyor o azabı.

kısacası mutlulugun,huzurun evleneceğin kısıyle senın uyumuna ve de eşinin karakterındekı saglamlıga baglı.

Bencede Yanliş Insana Denk Gelirsen Hayatin Cehenneme Döner.ama Evliliğe Alişmak Doğru Insanlada Olsan Ilk Başlarda çok Zor.ben Hep Ağliodum Evimi özledim Annemi Babami özledim Diye:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…