Evlenmeden hamile kalmam hakkında?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adamın zihniyeti çok bozuk onu anladikta anam beeeee!!! yaptigin matah bir şeymiş gibi kızının gelecek öyküsüne bunu tanimlaman niye?????dur ben söyleyim içinde tuttuğun o pişmanlık ve tamamlanamama hissini kızınla gideremezsin,adam "olabilir" dese ohhhhh!!! Benim yaptığım hiçte kötü ,anormal birşey değil diye rahatlayacaksınız yani......
Olmuş bitmiş bir şeyi deşmek sadece size zarar verir.........

Bu mantıkta kendine de b.k atmış oluyor boşver takma bence. Bu işi tek başınıza yapmadınız ya. Ama tabi hiçbir anne baba çocuğunun evlenmeden hamile kalmasın istemez

Kendisinin evlilik öncesi ilişki yaşamış olmasıyla ilgili düşüncesi ne peki! Bence anası da onu öyle yetiştirememiş :)

Bu konu bana kızılcık şerbeti Fatih’i hatırlattı.

Bir daha ve bir daha anlasiliyorki, evlilik incesi birliktelik yasama konusunda memleket erkeginin düsunce yapisi asla dehismiyor.

İlerde kızımız hamile kalıp evlenirse diye soru sormanız da bi acayip.

Ne dicek ki ‘ay ne olacak evlenir o da sen gibi ‘ mı diyecekti? Ne bekliyorsunuz ki?

Sizi kötülemiş tamam ama kendisi çok mu düzgünmüş peki?
Madem bu kadar katı bu konularda,bir zahmet evlenip öyle sevişseymiş zira sizde bir babanın kızısınız nihayetinde.

sizin hakkinizdaki gercek dusuncelerini soylemis iste

Aleni size kaydırmış lafı. Anne baba ne alaka, hadi istediği kadar düzgün yetiştirsin, yapacaksa yine yapar.

Yaa bırak boşver sanki kızı da onu dinleyecek
Benimki de neler yaptı :) şimdi kızı kendisi gibi biriyle olur diye ödü kopuyor.

Konuyu açmadan 3 dk önce üye olup böyle bir konu açtığınız için konu bana geçmedi şahsen he gerçekse de evet sizi kötülemiş oluyor.
Kaç dakika önce açılması gerekiyor bi konunun geçmesi için? Insanlar yeni üye olunca beklemesi mi gerekiyor bi konu açabilmek için. O kadar bu yorumdan görüyorum ki, merak ettim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…