Evlenmeden hamile kalmam hakkında?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim 1 senelik bir evliliğim var evlenmemizin nedeni benim hamile kalmamdı. Zaten sevgiliydik birbirimizi seviyorduk evlenicektik ama hamile kaldığım için bu durum hızlandı. Şimdi 8 aylık bir kız bebeğimiz var. Geçen gün eşime sordum kızımda benim gibi büyüyünce evlenmeden sevgilisinden hamile kalsa ne yapardın diye sorma böyle bir soru düşüncesi bile delirtiyor benim kızım yapmaz öyle şeyler öyle yetiştirmiycem dedi. Burada beni ve annemi kötülemiş mi oluyor ne düşünmem lazım?
Tam öküz bir adam resmen boşanmalik !!!🤢🤢

Benim 1 senelik bir evliliğim var evlenmemizin nedeni benim hamile kalmamdı. Zaten sevgiliydik birbirimizi seviyorduk evlenicektik ama hamile kaldığım için bu durum hızlandı. Şimdi 8 aylık bir kız bebeğimiz var. Geçen gün eşime sordum kızımda benim gibi büyüyünce evlenmeden sevgilisinden hamile kalsa ne yapardın diye sorma böyle bir soru düşüncesi bile delirtiyor benim kızım yapmaz öyle şeyler öyle yetiştirmiycem dedi. Burada beni ve annemi kötülemiş mi oluyor ne düşünmem lazım?
Bence çok kurcalama bu konuyu

Kaç dakika önce açılması gerekiyor bi konunun geçmesi için? Insanlar yeni üye olunca beklemesi mi gerekiyor bi konu açabilmek için. O kadar bu yorumdan görüyorum ki, merak ettim.
Mesela ben önce siteyi takip ettim doğum konularında, sonra kendi yaşadıklarımı yaşayan insanlara yorum yapmak için üye oldum. Siteyi öğrenmeye çalıştım. En son yorum yaptım. Şak diye üye olup konu açınca ya eski üyedir ya da trolcüler gelmiştir diyorum ben de. Bir de konular absürt olunca...

Tam bir Türk erkosu hiç şaşmaz… kendi yetişme şeklindeki sorunlardan da bahsetseydiniz keşke. Neden evlenmeden cinsellik yaşamış?

Çocuğu tek başına yapmadığına göre kendine de lafı getirmiş. Eğer anlarsa. Büyük konuşması da işin cabası. Bence boş bir soru karşısında gereksiz ve saçma bir cevap olmuş. Bu kadar geleneklerine bağlı biriyse kendini biraz tutup evlendikten sonra beraber olmalıydı. Hem kendini tutamayıp bütün sorumluluğu senin üstüne atması saçma iki kişinin kararı bir şeyler yaşamak olmuş yaşanmış ve bitmiş bunu konuşmak için ve gereksiz cevap vermek için biraz geç kalınmış.

Benimki de bazen kızımızla alakalı bir şey dediğimde kızım hakkında öyle deme diyor.
E sende bana bunu bunu diyosun diyorum ama o benim kızım sen başkasının kızısın diyor😄

Aahh bu erkekler sanki sütten çıkmış ak kaşık. Anasının karnından doğduğu tertemiz sanki😅 boşver dediğine aldırma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X