Evlenme yaşınız.

DilaNaz

Körler sağırlar,birbirini ağırlar.
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
2.707
46
evli hanımlar evlendiğnz yaşdan memnunmusunuz?keşke daha erken evlenseydim diyenlerdenmisinz?yoksa iyiki biraz geç evlenmişim diyenlerdenmisnz?sizce bayanlar için evlilik yaşı kaç olmalı?:nazar:

BEN 20YAŞINDA EVLENDİM.KEŞKE BİRAZ DAHA BEKLESEYDİM DİYORUM.KEŞKEEEE.HAYATIN YÜKÜNÜ ÇOK ERKEN YAŞTA ALDIM OMUZLARIMA.İDEAL BAYAN EVLENME YAŞI 25-30 ARASI BENCE.

25 e yakın yada biraz geçebilir ama 30 biraz geç gibi 18 de olmasın daha çocuk sayıyorum o yaşları ben ama çocuk yapcan falan yaşlano insan bence en ideali 24 25

21 yaşında evlendim ve hiç şikayetçi değilim...hatta şuan 1 kızım bile var:)))

Canim Ben 18 Yaşimda Evlendim Keske Biraz Daha Geç Evlenseydim Evlilik çok Buyuk Bir Sorumluluk çünkü Bence Bir Bayanin Evlilik Yaşi 25-27 Olmali

18 yaşında evlendim ama erken olduğunu düşünüyorum
bence ideal yaş 20 ile 25 yaş arasında olmalı . 25 i de geçmemeli bence a.s​

25 yaşında evlendim
ideal yaş olduğunu düşünüyorum ve çokta mutluyum (Allah bozmasın )

17 yaşımda evlendim çoçuklarımla birlikte bende büyüdüm
ama ideal evlenme yaşının 23olduğunu düşünüyorum

bence 25 ve sonrası.. 18 yaşında liseden mezun olsak, 22'de üniversite bitse, 3 sene iş hayatından sonra artık bi evlenmek kalıyor geriye.. hem insan biraz kendi parasını kazansın, biraz gezsin görsün tadını çıkarsın hayatın ki sonra ah şunu da yapamadım demesin..

bende ondokuz yaşında evlendim yirmibir yaş ideal bence ama evlendiğin kişiye bağlı bence kaç yaşında evlenirsen evlen önemli olan saygı ,sevgi ,anlayış birde kültür farkı çok önemli

kızlar ben şuan 26 yaşında bir bekar olduğum için sölemiyorum amaaa evlenmek için ideal yaş bence 24-28 yaş arası kızlar. Her şey zamanında güzel diyenlerdenim ve günümüz de hanımlar da artık iş hayatında büyük potansiyeller ve söz sahibi durumundalar. Bu nedenle zaten hayatımızı belli bir rotaya getirene dek yaş ilerliyo. evlenicem diye de emeklerimi ziyan edemem önce ekonomik özgürlük garanti altına alınmalı diyenlerdenim

benım kanımaca 24-28 arası ıdeal evlılık ıcın daha öncesını egıtım hayatına ayrılması gerektıgını dusunuorum cocuk yasta evlenıp hayatın butun yukunu göguslemek zordur annemı örnek almadım bu konuda 17 yasında evlenmıs cocuklarıyla buyumus hayatın hıcbır zevkını tadamamıs kaynan kayınpeder kahrı cekmıs bı kadın annem o yuzden olgun yasta evlenmek en iisi
gunumuz kızlarınıda anlamıs degılım kocaya vereceklerı merakı okul hayatlarına verselermıs ne guzel yerlere gelırlermıs

23 yaşında evlendim 9 ay bitti çok şükür hiç bir sorunumuz yok allah bozmasın tüm evlilikleri....

27 yaşındayım ve bu yaz evleniyorum.
bence en ideal yaşta bu :icecream:

X