Evlenip bedeni açmaktan korkmak

Bende de kelloid var,kıl tüy de geçtiği kadar lazerle ya,ayda bir gidince görüntü açısından ne kadar kıllı olunursa olunsun kötü olacağını düşünmüyorum 2 çocuğum var bir de kocaman sezeryan keloidim var..Takma kafana ya karanlıkta yapılıyor o iş zaten bir şey olmaz :) Eğer karşı değilsen omuz kısmına dövme olabilir benim de omuzumda var ama dini hassasiyetim den dolayı yapmıyorum bu arada bazı ilaçlarla kelloid inebiliyor evet iz kalıyor ama en azından o şişkinlik iniyor

Hormonal bir sağlık sorununuz var bence büyük bir üniversite hastanesine görünmelisiniz.

Çirkinlik de değil benimkiler. İticilik. Kıllı kadını kim sever ki. Gogussuz kadını hangi erkek ister
Benimde memelr küçük hatta çocuk doğurdum emzirirken büyüdü emzirme bitti yine doğum öncesine döndün küçüldü ama kocam da seviyor yani beni memelerimin küçük olması asla sorun olmadı
Siz bir erkeği severken illa geniş omuzlu olmasını arar mısınız mesela

Çirkinlik de değil benimkiler. İticilik. Kıllı kadını kim sever ki. Gogussuz kadını hangi erkek ister

Yabancıların çoğu kıllı kıllı geziyor. Koltuk altı kılını boyatan bile var yahu. Kendinizi bu kadar yermeyin. İnsan dediğin kıllı olur, bunun kadını erkeği mi var? Hem kıllıysan sık ağlaya gidersin olur biter. Kalbin çirkin olsaydı oraya ne yapabilecektin?

Artık güzellik tamamen parayla. Doktor hormon değerinin yüksek oluşunu sorun etmemiş olabilir ama sonuçta sizi rahatsız eden sonuçları var. Onu çözmeden lazer tek başına fayda etmez. Hormon tedavinizi olup lazere gidersiniz ayda bir. Göğüsleriniz ne kadar küçük bilmiyorum ama küçük göğüs seven çok erkek var. Olmazsa yaptırırsınız. Çook insan tanıyorum yaptıran. Kendilerini daha iyi hissediyorlar artık. Keloidlerin çözümü yok demişsiniz. O zaman onlarla kabulleneceksiniz kendinizi. Ben de kıllıyım. Olduğu kadar.

Seven insana hiçbir yeriniz kusur gibi gelmeyecek. Korkmayın.

Emin olun kimse kusursuz değil. Kıl tüy yok ben de, cildimde bebek gibi ama gel içime bak Beni de dışardan gören çok imreniyor, bir de bana sorsalar.

Sağlık problemim çok fazla ve bir kaç yoğun bakım durumum var. Vitamin, kan, bağışıklık yerlerde sürünüyor. Tempolu ve yoğun bir hayatım var. Sürekli takviyelerle ömrüm geçiyor. Onlar olmasa tepe taklak oluyorum hem de ciddi sonuçlar doğuracak kadar.

Sürekli doktor programı ile beslenmek, takviye kullanmak, bunlar kolay şeyler değil.

Şansım, ailede doktor çok ve özel ilgilendiklerinden dolayı, Aksatmazsam sorun yaşamıyorum.

Ya bu kadar şanslı olmasaydım? İmkanımız olmasaydı? Kim ister ev de pestil gibi sürekli yatan eş? Eve, çocuğa bakama, cinselliğe gücün olmasın ama bedenin güzel????

Her şeyden önce sağlık!

offff kendimdeki kusurlari (bana göre) bir saysam...ama eşim bana bayılıyor çok şükür ki...mesela 2.doğumdan sonra kilom kaldı ki yaklaşık 25 kg. bacaklarım kalım ayak bileklerim kalın kollarım normale göre kalın. 36 bedenken bile elbise kolları 38 giyiyordum öyle düşünün. alt dişlerim yamuk. sonra bakayım kendimde ne beğenmiyorum....el parmaklarım şişko. ayaklarim şişko ayakkabılar sıkar mesela. daha ne sayayım? yani herkesin kusuru var ama yapacak bisey yok. surekli estetik olamam. ama goguslerim küçük olsaydı silikon taktirirdim. epilasyon giderim sürekli veya epilasyon aletini eblve alırım gibi gibi. kendinizi sevin

Gerçekçi yazacağım bu sizin için belliki ciddi bir sorun ve kendini olduğun gibi kabul et mottosu çoğu insanda işlemez.Bunu için bunları kusur olarak görmekten vazgeçip bedeninizle barismaniz gerekir.Ve bu bin beşyüz olumla cümlesi yada fikirle gerçekleşmez.İyi bir uzman doktor terapi için spor sağlıklı beslenme olumlu manada destek gerekirse estetik gerekirse döküntü veya vs için daha iyi daha uzman yani böyle bir yol haritasi emek zaman ve maddiyat gerekli.Siz sorun ediyorsanız bu sorundur ben kendimi iyi hissetmedigim gün bana hiçbir söz geçmez mesela.Oz değersizlik duygusu için tablo gibi olmanıza gerek yok bu arada.Biliyorsunuz kusirlarimizi abartmaya egilimliyiz.Vucut beyni dinler biraz daha özenli hissedin beyninizden sürekli vududa yiklediginiz cirkinsin kusurlu sun şablonunu kırın.

Hiç böyle şeylerle canını sıkma gerçekten.
Bende tüylü bir insanım. Kaç kere lazere gittim asla bitmiyor, azalıyor sadece.
Kendim cihaz aldım şimdi evde başladım bakalım. Çok özenirim hep bebek gibi tüysüz kadınlarımıza. Maşaallah onlara. :)
Benimde göğüslerim küçük, dümdüz değiller ama küçük yani bas baya Yaşım daha küçükken kafaya takardım hatta benim niye büyük değiller diye. Zamanla onlarla barıştık ve birkaç kişi daha söylemiş, küçük meme seven erkekler var gerçekten. Keza nişanlımda öyle. Hep "inek memesi gibi ne yapacağım, seninkiler ideal" der. Belki beni mutlu etmek için diyordur ama sonuçta diyor mu diyor. :)
Aynı şekilde sol omzumda 3 tane keloid var. İlk başta ucu olmayan sertlikler vardı sivilce gibi. Baş parmağımın tırnağı boyutundaydılar. Genel cerrahi doktoru onları aldı. Daha korkunç halde keloid olarak geri geldiler. Kortizonlu tedavi alabilirsin, ben başlamıştım yarım kaldı ama cidden faydasını görüyordum. Nişanlım asla takılmaz onlara, gözü görmez bile.
İnan gerçekten seven, her halinle seviyor. Sen önce kendini sev yeter ki. Beğendiğin yerlerine odaklan, beğenmediğin kısımlar ile barış. Onların hepsi sana ait ve sende özelsin herkes gibi.

Bu işler kısmettir, dış görünüşle alakası yoktur.şimdi sana ne sevilme hikayeleri anlatacaklar.çirkinsen de iyi ki çirkinim diyeceksin mesela benim vücudumda hiç kusur yok ama bir halta yaradığı da yok.diğer kadınlardan ekstra birşey yaşamadım yani.herkesin bir sürü sevgilisi, kocası oluyor.hatta daha kötü oluyor, daha fazlasını hakkettiği düşünüp kötü hissediyorsun.

Son düzenleme:
Buraya birçok kez yazdım. Sedef hastasıyım, zaman zaman vücudumun %60’ı %80’i lezyonlarla kaplanabiliyor. Yetişemediğim yerlere eşim öpe öpe ilaç sürüyor. Önemli olan aşk, gerisi fasa fiso.

Bir tanıdığım var. Sedef sanırım hastalığının ismi. Vücudunun birçok yerinde pembe beyaz oldukça geniş alan kaplayan lekeler var. Kız o kadar barışık ki kendiyle, asla vücudundakileri bir kusur gibi algılamıyoruz. Hiç saklamıyor, omuzlarını, bacaklarını açıkta bırakan elbiseler giyiyor. Özgüvenli duruşuna bakınca o lekeler ona yakışıyor gibi geliyor bana.
Sizin probleminiz özgüven eksikliğiniz, kusursuz insan mı var?

Bence hazır hayatında biri yokken biraz düzeltebileceğin şeylere odaklanabilirsin, hem bu sayede kendine güvenin de artar. Kendine karşı çok acımasızsın çünkü inan özgüvenli bir kadın çok güzel olmasa da insanları parmağında oynatıyor.

Hormonal bir sorun var mı diye başka bir doktora görünmeni öneririm. Kilo sorunun var mı? Eğer varsa belki biraz kilo verirsen zayıf bedende küçük göğüsler absürd durmayacaktır. En kötü silikon bile yaptır gerekirse nolcak ki? (Erkekler için değil he yanlış anlaşılmasın, kendi özgüvenin için. Kendi küçük göğüslerimizle mutluysak erkeklere bok yemek düşer)

Keloidlerine seni seven bir erkek asla takılmaz, böyle şeylere bizim kadar dikkat etmezler bile. Sen kendi ağzınla gidip zayıf bulduğun yönlerini dökülme hiçbir erkeğe. Kendi görürse görür gözü var, hiç oralı olma. Sanki kendileri çıplakken çok güzel

Bence normal kiloda kalırsan, saç baş makyaj bakımlı olursan türkiye şartlarında gayet standart birisin demektir hiç üzme canını. Ama doktora gitmeyi ihmal etme:))

Aslinda arada sevgi olunca insanlar cok takmiyor boyle seylere. Ben evlenmeden once agdasiz, bakimsiz gezmeyecegim sanirdim. Yaa izlerim gozume batardi. Hic de oyle olmuyor, esimin umrunda degil. Bugun cok kilo aldim degil mi dedim, yoo gayet guzelsin dedi.

Benim de kilom çok, hatta çok kilo alip verdigim icin vucudumda catlaklar da cok ama seviyorum kendimi. Alicagim adam da bred pit degil ya birbirimizin catlagina yogurt surcez napalim. Siz evlenene kadar fiziki goruntunuzde memnun olmadiginiz kisimlari iyilestirmeye bakin bunu es adayi icin degil kendinizin kendini begenmesi icin yapin. Tuylerin de bahsettigin diger durumlarinda cozumu var bitmese bile eskisine oranla buyuk ilerleme katedebilirsin. Ama kendinle barisik ol, soyle dusun birini cok sevdin ilk gun baktin adam asirin tuylu bosuycan mi hemen yada cok catlagi var varisi var falan filan iste bosucak misin vaz mi gecicen hemen? Birini sevmek birlikte olmak boyle bisey degil ya diş gorunus tabiki onemli temiz ol fiziğine bak ama bu piskolojik travma olcak bisey degil. Sen de olanlar ilk kez sende olmuyo herkeste var bu sorun.

Arkadaşım kendinden niye utanarak bahsediyorsun ki .. Yasam enerjisi yüksek çekici kadınlar kendi ile barışık olan kadınlardır..Güzel bakan güzel görür. Dişil enerjini ve kendini kesfetmeni öneririm. Evliliğe gelecek olursak çokta matrah birşey değil. Seni beğenmeyen dönsün kendine baksın.. Kimseye kendini beğendirmek zorunda değilsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…