Evlenip bedeni açmaktan korkmak

26 yaşındayım. Hormon testleri yaptırdım testesteron normalin biraz üstü çıktı doktor bu kadardan bir şey olmaz dedi.
Yani cinsellik değil de, sevilmek istiyorum. Ama bu bedenle hak etmiyorum gibi geliyor. Kadın değilim gibi geliyor

evet sırtındaki ben adamın umuru mu olacak sanki
geçen internette bişey gördüm vücut çorabı diye
böyle komple giyiliyormuş bazı yerleri açık tövbe tövbe
bence öyle bişey giyilebilir, komple çıplak olmaya gerek bile yok

Yani görünüşün sevmekle çok çok az ilgisi var, ilişkiniz güzelse o konuda asla sorun olmaz ki. Çekim diyorsanız da boyunuz posunuz kasiniz gözünüz ne bileyim auraniz güzel gelir çekici gelir öyle olur. Birinin kılı falan 20 yasini geçmiş normal bir erkeğin en son düşüneceği şey bile değil. Ama siz kendinizi begenemdiginizi belli ederseniz erkek de öyle düşünür, karşınızdaki erkek kendine çok güvenen biri olsa var demek ki bunda bir şey demez misiniz öyle düşünün.

Peki size danışayım madem, nasıl söyleyeceğim bunları adama? Yoksa gördükçe mi açıklamam lazım. Ya da hiç umrumda değilmiş gibi aman o da öyle bir şey işte mi demem şakaya mi vurmam lazım

Güzellik göreceli bir kavramdır ayrıca kimse dört dörtlük değildir ve herkes kusurlarıylada güzeldir bunu unutma
Evlendiğimde göğsüm hiç yoktu nerdeyse hatta oğluma ilk hamile kaldığımda nasıl emzircem diye korkuyordum ama öyle değilmiş tabi ..
Gerçi şimdi hala göğsüm yok o ayrı
Tüylerimde var herkes lazerli olacak diye bi kavram yok kişisel temizlik önemli bence
Sende kusurlarını sev mutlaka ..
Çünkü her kadın güzeldir..

Bizim arnavutlarda topal bir kız çok yakışıklı adamla evleniyor. Düğün de bi geline bakıp bi kocasını gösteriyorlarmış fısır fısır konuşmalar.
Gelin duyuyor, ayağı yamuk diyorlar. Gelinde dönüp ayağım yamuk ama kısmetin düzgün diyor…

Seni seven kaderinde kısmetinde varsa emin ol asla sorun etmez…

Öncelik olarak direk endokrine git testesteron seviyenle ilgili tedavi başlasın, biraz bile yükselmesi tabiki erkek tipi kıllanma yapar ve lazer bu yüzden etkili olmaz. Keloidlere dövme yaptır, memişlere silikon bitti gitti. Güzellik parayla, adamlardan kadın yapıyo doktorlar taş gibi herşeye bi çözüm bulurlar emin ol

Aman aynı dert bende de vardı aşırı kıllı ve sivilceliyfim. İşe başlar başlamaz lazer yaptırdım iğneli yaptırdım yüzüme şimdi hiç biri kalmadı ama bir ev parası döktüm 2007 de başladım o zaman aşırı pahalıydı. Sivilceler kendiliğinden geçti. Bir gün iş arkadaşıma davetiye vermek için iş yerine kuzeni ve nişanlısı geldi kız nasıl kıllı anlatamam ip askılı body giymiş tüm vücudu ayva tüylü ama siyah siyah nişanlısı da yanında beraber çok mutlu davetiye getirmişler. O zaman anladım kılllarla ilgisi yok bu işlerin ama dedim şimdi bende evliyim gerçekten önemsizlşiyor bi süre sonra bunlar

Doğru kişi asla bunları sorun etmeyecek hatta görmeyecek bile emin ol.Ayrıca hiç kimse kusursuz değil ve herşeyin bir çözümü var.

Seven insan her şeyiyle seviyor. Kocamın cildi pütür pütür, dokunduğumda pürüssüz yer bulamıyorum. Plajlarda bile görüyorsun tüm vücudu ağdalı kadın bedeni gibi olan erkekleri. Şimdi bunun için gözüm diğerlerine mi kaysın. Göğüslerim evlendiğimizde de büyük ve aşağı bakıyordu, hâlâ öyle. Adam dik göğüslülere mi hallensin. Yok öyle bir şey. Mümkün olanları düzelt, mümkün olmayanlarla barışmaya çalış. Şu duyguların senin enerjine de yansıyor, çevrendekiler bu enerji yüzünden seni yüzüne bakılmaz olarak bile görebilir. Kendine bunu yapma. Kendini önce sen seveceksin.

Yani tüy sorunu çözülmeyecek bir sorun değil epilasyona gidiyormuşsunuz zaten.olmad ağda yaptırırsınız.Gögus konusuna gelince her erkekte büyük göğüs sevmiyor.yada takıntı haline getirdiyseniz silikon yaptırirsiniz.Sanki erkeklerde kusursuz.Onemli olan sizi her halinizle kabul edecek birilerini bulmak.Brnimde vücudumda çok büyük yara izleri var ve evliyim.Esim hiç takılmadı.Takildiysa da artık 15 sene olmuş yapacak bir şey yok

Peki size danışayım madem, nasıl söyleyeceğim bunları adama? Yoksa gördükçe mi açıklamam lazım. Ya da hiç umrumda değilmiş gibi aman o da öyle bir şey işte mi demem şakaya mi vurmam lazım
Görünecek şekilde bişey giyersin bi gün
Sorarsa da dersin işte bunlar şu sebepten vs
Durduk yere söyleyip mesele haline getirmeye gerek yok
Göğüslerde yalnız sahtecilik yapınca nitelikli dolandırıcılık diyorlar yani 75a memeye içi dolgulu push up 90d lik sutyen takıp şişirmiyosundur heralde. Küçük olduğunu bi şekilde anlar.

Hiç umurunda değilmiş gibi yapacaksın, vakti gelince görecek. Umurunda da olmasın. Bu keloidler çok mu büyük de seni bu kadar üzüyor.

Ben de kendimle 27-28 hatta 30dan sonra barıştım. Ve herkes güzel ben çirkinim dediğim herkesin de kusurları olduğunu gördüm. Dahası o çok güzel dediğiniz kişiler de kendini kusurlu görüp değiştirmek istiyor. Velhasılı kelam bir gün inşallah güzel bir insan tarafından öyle güzel sevilirsiniz ki hem bedeninizle hem de ruhunuzla barışırsınız. Kendinizi kimseden aşağı hissetmeyin lütfen. Güzel ahlaklı bir insana denk gelirseniz bir de aranızda sevgi olursa sizi size kusur gelen yerlerinizle sever.

Vucut tuylerinizin sebebi muhtemelen testesteron fazlaligi yasamaniz olabilir.

Endokrinoloji bolumune gidin, hormon tedavisi isinizi gorecektir ki gogus kucuklugunuz bana hakli oldugumu dusundurttu.

Keloid dediginiz seye googledan baktim ve esimdeki seylerin keloid oldugunu ogrendim, tesekkurler onlardan rahatsiz olmak aklimin ucundan dahi gecmemisti. Hatta kucukken dusme sonucu demire saplandigi icin ve yine kucukken bir sakalasma sonucu sinesinden yaralandigi icin bacaginda ve gogsunde var bu keloidlerden (bacagindaki neredeyse bir bicak buyuklugunde) ben onlari aksine fazlasiyla seviyorum, cunku ona ozel ve nadir bir guzellik bence

Dışarda bir sürü bebek gibi kiz var derken farkında olmadan abartiyorsunuz bence. Yani bilmiyorum çok denk geldim ben günlük haliyle aşırı güzel ve dikkat çeken bir görüntüye sahip olupta bikini halini gorunce ne çok kusuru varmış dedirten insanlar. Hepimiz öyleyiz yani kimse kusursuz değilki. Kıl tüy sorunu çoğu kişide var. Göğüs bir estetiğe bakar. Keloid ise iyi bir plastik cerrah araştırıp bulsaniz belki bir çözümü vardır? Size bir örnek vereyim. Kuzenlerimden biri bir kızla evlendi herkes eleştirdi (kuzenim çok yakışıklı kız güzel değil diye). Sonra yavaş adımlarla estetik islemler yapti kız. Burun estestigi elmacık yanaklar, göğüs estetiği, lazer. Ayriyeten cilt bakımı kaş işlemleri vs. Şu an fıstık gibi biri oldu özgüveni tavan hayatiyla gayet barışık. Bence önemli olan neticede mutlu olacak adımlar atmak. Bunu sizde yapabilirsiniz inanın

Ahhh ya siz kocaların ev halini görmediğiniz için kendinize böyle haksızlık ediyorsunuz. Ayıboğan gibi kıllı vücutlarıyla koltuğa devrilen adamları dert ediyorsunuz.

Sevdikten sonra inanın oralı değiller bu tip şeylere. Biz kadınların estetik algısı ve takıntısı daha yüksek. O yüzden hiç sorun etmeyin, kendinizi iyi hissetmek adına bu konularda hizmet alın ama kusur dediğiniz şeyleri gözünüzde büyütmeyin. Kaldı ki hepsi de normal şeyler. (Kıl alınır, bahsettiğiniz cilt rahatsızlığına da baktım gözüme anlattığınız gibi kötü gelmedi, memesiz olmak çoğu zaman beğendiğim bir şey dekolte daha klas durur.)

Kusursuz olmanın çok ütopik olduğunu evlenince anlayacaksınız zaten. Örneğin; sevgiliyken buluşmadan önce kaşıma bıyığıma led ışıkla bakardım şimdi kim bilir kaç kere görmüştür uzamış halde. Hepimiz insanız yani hatta erkekler ilk insan

Bu arkadaşa katılıyorum. Eminim çözümleri vardır. İyi bir para biriktirip en iyi doktorlarla çözemeyeceğiniz iş yoktur eminim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…