Evlenip bedeni açmaktan korkmak

Hiç böyle düşünmeyin emin olun gerçekten seven erkek sizin kusurlarınızı bile seviyor. Ben de aynı şekilde bayağı kıllı biriyim ama hayatımdaki kişiye rahatça vücudumu açabilirim çünkü o bana bu gücü veriyor. Kimsenin bardağından su içmeyen adam benim bardağımdan içiyor. Bu bile bir parametre.

Herşey bi tarafa da küçük meme güzel bişey değil mi ya? İnsan niye memem küçük diye takar hiç anlamam. Küçük meme iyidir hoştir, memeler fora yapabilirsin.

Tatlı bir yorum içimi ısıttı:) teşekkür ederim

Amin amin inşallah. Çok teşekkür ederim güzel duanız için

Kortizon enjeksiyonu duydum ama korkuyorum da bir zarar verir diye

Maşallah ilişkinize :) inşallah beni de böyle seven biri çıkar

İşte tüm bunlar birleşince pismişim gibi, itici görünüyor muşum gibi geliyor. Biri dokunmaya iğrenecek gibi hissediyorum

Takma kafana ya karanlıkta yapılıyor o iş zaten bir şey olmaz :

Karanlikta yapilmiyor. Birbirini görmeden seks mi olur?
Isiklari kapatip körlemeye "iş" halletmek yerine vucuduyla barisip ozguvenlice sevişse hem kendisi hem ilişkisi adina bence daha cok daha farkli olur iyi yönde. Karanliga kacarak sevişmen guzum o sevismek.degil

Evlenmeden önce biraz yakınlaşmak ya da denize falan gitmek iyi olabilir. Karşı taraf görsün o haline alışsın çünkü seven erkek her türlü etkileniyor.
Yani tamamen kapalı bir ilişki yaşayıp sonrasında victoria secret mankeni bile olsan çekinirsin soyunurken.
Birlikte olacağımız erkek kim ki bizim tüyümüz izlerimiz ona batacak.

eski bir komsumuz olan kadının erkek sakalı gibi sakalları vardı. tıraş oluyordu ve bilirsiniz siyah siyah kıl kökleri her daim belirgindi. sonra bu kadın eşini ve çocuklarını bırakıp aşık olduğu bir adamla gitti. güzellik çirkinlik algısı o kadar göreceli ki.. ama herkesin kendine özgü bir ışığı var. ve kendinizi sevmiyorsanız maalesef parlayamıyorsunuz. bu arada küçük meme ve emzirme konusuna açıklık getireyim. sahip olduğum ‘mememsilerle” sırf anne sütüyle iki bebeğimi tosun gibi büyüttüm sevgili genç kızlar. meme boyutunuz eşlerinizin sevgisi için de cinsel haz için de bebeklerinizi doyurmanız için de bir ölçüt değil.

Şimdi siz söyleyince neymiş keloid diye baktım. Sosyal medyadan baktım bu arada net göreyim diye. Bir tane kız gördüm, onun da omuzlarında birçok skar var. Kızın saçları, cildi, dişleri falan o kadar güzeldi ki açıkçası skarlar kötü durmuyordu ki askılı giymiş. Işıl ışıl geldi kız gözüme, bence bakımlı kadına her şey yakışıyor ya.

Kıl tüy mevzusunda da bende PCOS vardı. Hamilelikte ilginç bir şekilde geriledi ama hayatım boyunca kıl tüy ile uğraştım diyebilirim. Sonunda ev tipi lazer cihazı aldım değmeyin keyfime. Kendime bir dizi açıyorum çat çat lazerimi yapıyorum. Tenim pamuk gibi oldu. Süreci kendim yönetebiliyor olmak çok iyi geldi. Her yerime de yapıyorum hiç yan etkisini görmedim yalnız sağlam nemlendirmek lazım cildi. O dokununca kıl köklerini hissetme olayı tamamen gitti.

Memeler konusunda da hamilelik öncesi büyük ve dik memelerim vardı, emzirdikten sonra küçüldüler. Ben böyle daha çok sevdim çünkü istediğim dekolteyi giyiyorum Masaj, soğuk su ve nemlendirme bana baya iyi geldi küçük ve biçimli memelerim oldu. Büyük memeye göre daha avantajlı bence çünkü özellikle kıyafet sorunu yok. Eğer hiç memnun değilseniz de estetik seçenekleri var zaten.

Bir de erkekler çok garip varlıklar. Bizim ailecek kalçalarımız büyük ve yuvarlaktır. Bunun getirisi olarak da kalça çatlağı var hepimizde. Ben bekarken çok utanırdım bunlardan hatta vücut fondöteni mi sürsem derdim. Eşim bana bunları çok seksi bulduğunu söylemişti evlenince. Sizin hiç hoşunuza gitmeyen bir şey onlara çekici gelebiliyor. Ama önemli olan sizin kendinize çekici gelmeniz, hoşunuza giden özelliklerinize daha çok yatırım yaparak kendinizi daha iyi hissedersiniz belki.

Son olarak; karanlıkta sevişmeyin kızlar kırmızı ışıkta sevişin, alın odaya bir renk değiştiren ampul, gece olunca kırmızıya çevirin. Holymoly dediydi dersiniz

Göğüslerinizi düzgün bir doktor bulup yaptırın bence. Kendini sevmek her zaman olduğun gibi kabullenmek anlamına gelmiyor. Değiştirme imkanı olan şeyler için istediğimiz değişiklikleri yapabiliriz. Burnumla bir türlü barışamamıştım gittim estetik oldum şimdi çok seviyorum. Tüyler için de illa ki bir çözüm vardır. Geri kalan hastalığınız için ise bir çözüm yoksa işte bu kısım için kendinizi böyle kabullenip sevin.

Son öneriniz çok sempatik

Vallahi dişlerim de yamuk, cildim de çok kusurlu, lekeli. İşte hani tek bir sorun olsa takılmam belki de, hem tüy üstüne lekeler döküntüler üstüne keloid üstüne memesiz olunca diyorum ben de kadın mıyım? Öyle işte :)

Ya benimki küçük değil de yok yani. Hiç çıkmadı. Aşırı zayıftım hep. Çocuk gibi dümdüz kaldı. Şimdi birkaç kilo aldım ama göğüse etki etmiyor göbek oluşuyor.

Çok teşekkür ederim güzel desteğiniz için ise

Çirkinlik de değil benimkiler. İticilik. Kıllı kadını kim sever ki. Gogussuz kadını hangi erkek ister
benim babamin amcasinin kizi var, gogusleri sadece gogus ucundan olusuyor bu sene 4.evliligini yaptı pesinden koşan koşan bu saydıklarınızın hic biri kıstas değil sevmeye sevilmeye.
tuylenmeleriniz icin hormon testi yapilmistir sanirim degilmi ?

Evet yaptırdım yakın zamanda hem de. Tekrar bir gideceğim doktora. Ama şey deniyor, mesela testesteron fazla diye ilaç verdi diyelim. Olan tüyleri yok etmiyor azaltmıyor deniyor. Yani o ilacı kullanmam bir fayda etmeyecek gibi geliyor

En azindan yaptirdiginiz lazer islemleri bir sonuc vermeye başlar.
yok etmez ama aşırı üremeyi durdurur.
Tıp bu konuda çok ileri bence cinsiyet degistirenlere bakiyorum benden daha tuysuzler demek ki bir yolu var bu işin.
Köklenme sebebi ortadan kalkınca tuylenmede bitiyor demek ki bir yerde.
bende çok tuyluyum ustelik tiroid hastasiyim buna ragmen doğru lazer aletiyle %90 oranda tuylleri bitirdim üzerine birde hamile kaldım hala yok denecek kadar az öyle diyeyim.
Keloid dediklerinize eger bir cozum bulamiyorsaniz vede sizin icin sorun teskil etmeyecekse illaki görsel olarak duzgun olsun diyorsaniz dövme ile halledebilirsiniz bence.

Evliliğin güzellikle uzaktan yakına ilgisi yok. Hatta güzellik, eğitim seviyesi ve yaş arttıkça kriterler de artar evlenmek zorlaşır.Uygun birini bulmak zordur. Ortalama altı tipler bu konuda daha rahat oluyorlar. Bunu bir kıstas olarak görmeyin. Ayrıca o bebek gibi kızlar bizim kıllı,göbekli,ortalama 1.70 civarında Türk erkeklerine para yoksa kolay kolay bakmıyorlar. Erkeklerin hepsi de yakışıklı boylu poslu,zengin değiller. Elbet kendinize uygun birisini bulursunuz. O bebek gibi kızlar da gayet estetik yaptırıyor. Siz önce bir şekilde para bulup doğru müdahaleler yaptırın. Kendinize güveniniz gelince daha doğru kişileri hayatınıza çekebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…